1:2

konec (1:1)

31.07.2014, 20:30 • Pavel Škopek

Tipsport: 2.8 2.9 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a hostující Atromitos Atény nakonec poráží FK Sarajevo 2:1 a do odvetného utkání půjdou s velkým benefitem. Po první půli, která skončila 1:1 a byli v ní aktivnější domácí se nic nezměnilo, sarajevští hráli dále ofenzivně, zatímco řekové bránili a chodili do protiútoků. Po 60. minutě se hra navíc začala kouskovat střídáními a žlutými kartami. Nakonec rozhodl zápas v 75. minutě Nastos. Od té doby začali řekové o to víc bránit a vítězství si už pohlídali. Ode mě je to vše, přeji krásný zbytek večera a dobrou noc. (22:26:47)

90+5

90+4

Nastos faulovaný Duljevičem.

90+2

Poslední taktické střídání řeků, odchází Dimoutsos a na poslední vteřinky vstupuje Ballas.

90+1

Karamanos po útěku vystřelil a jeho střelu mu naposlední chvíli zablokoval vracející se obránce.

88

A přichází poslední změna Sarajeva, hřiště opouští Radovac a na závěr nastupuje Kovačevič.

86

Puzigača simuluje a dostává rovněž žlutou kartu.

85

Purič fauluje Karamanose a dostává po chvíli pobytu na hřišti žlutou kartu.

84

Řekové už zdržují hru a nikam se netlačí.

82

Domácí střídají podruhé. Dolů odchází Okič, nahoru jde Purič.

81

Tatos ve výskoku v souboji fauloval a vidí za to žlutou kartu.

80

Ten rozehrál Pitu, vysoký oblouk na zadní tyč moc škody nenadělal.

79

Stojčevovi byla vyražena střela na roh.

75

Atromitos právě vstřelilo branku!
Atromitos jde do vedení, po krásné kombinaci Stojčeva s EVANGELOSEM VAGGELISEM NASTOSEM, se druhý jmenovaný dokázal prosadit ladným obloučkem za Bandovičova záda.

73

První změna na domácí straně, odešel Bilbija, kterého nahradil Duljevič.

72

Velkoski dostává za faul na Pitu žlutou kartu.

71

Atromitos šel do protiútoku ve třech lidech, Karamanos vzal vše na sebe, ale to se mu vymstilo, vráno přestřelil.

68

Řeci dnes podruhé střídají svoji sestavu, odchází brazilec Brito, kterého nahrazuje Fábio.

66

Stojčev dostává žlutou kartu za faul na Pitu.

64

Na druhou stranu rychle uháněl Puzigača, který i vystřelil, bohužel pro bosany jen do hlediště.

63

Pitu se postavil za přímák, svým centrem dokázal najít Tatose, ale ten nezakončil.

63

Další řecký hráč na zemi, provinil se tentokrát Tatomirovič.

62

Cimirot fauluje Pitu a řekové půjdou kupředu.

61

Máme zde první dnešní střídání, odchází Napoleoni a střídá ho Tatos.

60

Je za námi hodina hry a stav je stále 1:1, hraje se ve středu hřišti momentálně bez střel na bránu.

57

Radovas hledal Napoleoniho, ten si dobře zpracoval míč a nachystal si ho na střelu, Bandovič tasil brilantní zákrok.

55

Už se ale opět hraje před Cennamem, tentokrát Velkoski měl zablokovaný pokus.

54

Napoleoni si neuhlídal ofsajdové postavení.

53

Odražený balón se dostal k Karamanovi, kterému se do střely položil jeden z bránících hráčů.

52

Dimoutsos dostal přihrávku od Brita a bez váhání pálil, trefil však Tatomiroviče a Athéňané budou rozehrávat roh.

50

Tlak domácímu týmu stále sílí, Radovacovu střelu vyrážel Cennamo jen za cenu rohu.

47

FK rozehrává už dnešní desátý roh, nejvýše vyskočil Stojčev, ale na Cennama nevyzrál.

46

První poločas je za námi a stav je nerozhodný 1:1. Sarajevo začalo útočit hned z úvodu, což se čekalo, ale Atény se bránili jen ztěží. I přes to šli do vedení jako první řekové a to v 11. minutě po zásluze Fytanidise. Domácí se stále víc tlačili dopředu a odměna jim za to byla přidělena v 26. minutě, to se prosadil Puzigača. Od té doby se už nic nepřihodilo, domácí byli i tak aktivnější. Druhá půle začne přibližně ve 21:32.

45+2

45+2

To se řekům nepovedlo, nastřelili pouze zeď a musí rychle zpátky.

45+1

Fytanidis faulovaný před šestnástkou a hosté budou kopat přímý kop asi z dvaceti metrů.

45

Pro jeho rozehrání si došel rovnou Cennamo a řekové jsou prozatím zachráněni.

44

A další dlouhá kombinace domácích, po několika rychlých přihrávkách vypálil Stojčev, ale střela byla vyražena na roh.

42

Puzigača zatáhl míč a zodpovědnost vzal zcela na sebe, jeho střela se ale mezi tři tyče nevešla.

40

Radovac posouval na Stojčeva, ten chtěl hru přenést na druhou stranu, ale radost mu překazil Cennamo, který vyběhl a pro míč si vyskočil.

38

Brito byl potrestán žlutou kartou.

38

Ani ten nebyl pro bosany nebezpečný a míří rychle do protiútoku.

37

Pitu rozehrál rohový kop, ale stopeři Sarajeva míč poslali opět za bránu.

37

Centr letěl na Karamanose, který to zkusil hned z otočky, ale střela mu byla sražena. Vybojoval pouze roh.

36

Brito rozběhl své nohy a byl zastaven nedovoleným zákrokem, Atromitos bude kopak standartku.

33

I rohovému kopu se řekové ubránili a hra se přesunula ke středové čáře.

32

Centr vyhlavičkovala zeď nahoru a másledně ji hráči Atén odklidili na roh.

31

Tavlaridis za to vidí žlutou kartu.

31

Tavlaridis fauloval Puzigaču těsně před šestnáctkou a domácí budou kopat přímý kop z velmi slibné pozice.

30

I po vyrovnání jsou aktivnějším týmem Sarajevští, obrana Atrmitu je zatím stíhá bránit.

26

Sarajevo právě vstřelilo branku!
Vyrovnání přišlo také po rohovém kopu, ten rozehrál Stojčev, který poslal centr na zadní tyč, kde se po několika neúspěšných pokusech míč dostal až před BOJANA PUZIGAČU, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal tak na 1:1!

25

Tentokrát to byl Cimirot, jehož centr přizdvihli řekové za brankovou čáru, před bosany stojí další rohový kop.

23

Rohový kop hosté odhlavičkovali pryč z velkého vápna, z dálky to zkusil Barič, ten bránu přestřelil.

22

Další průnik Okiče, jeho nahrávka sražena za bránu.

21

Okič se dostal z obléhání dvou bránících hráčů a zkusil mířenou střelu, tý ale chyběla rychlost.

19

Tavlaridis hledal Pitu, ale myšlenku mu přečetl Barič.

17

Velkoski zatáhl balón a vrael za sebe na Stojčeva, který to zkusil silou, ale Cennamo byl připravený.

14

Domácí se s inkasovanou brankou nechtějí jen tak smířit, po faulu na Cimirota kopali standartku asi ze 30ti metrů, hlavou mířil nepřesně Bilbija.

11

Řekové se dostávají do vedení po rohovém kopu se balón dostal až ke SAKRATU FYNTANIDOVI, který bez problému proměnil.

10

A už je tady drtivý útok Atromitosu, zakončoval Napoleoni a vybojoval roh.

8

Stojčev centroval do šestnáctky, ale nejvýše vyskočil Cennamo.

7

Další sražený centr a tentokrát roh pro domácí z druhé stray, řekové odvrátili bez potíží.

5

Sarajvo si došlo pro svůj první roh. Hosté byli však připraveni a žádnou katastrofu nepřipustili.

3

Okič nahrával Bilbijovi, ale ten si se zakončením neporadil.

2

První minuty patří domácímu týmu.

1

FK Sarajevo: Bandovič – Puzigača, Dupovac, Tatomirovič, Barič – K. Velkoski, Radovac, Stojčev, Cimirot, Okič – Bilbija
Náhradníci: Plakalo, Protič, Kovačevič, Kostič, Handžič, Duljevič, Purič

Atromitos Atény: Cennamo – Nastos, Tavlaridis, Lazaridis, Fytanidis, Giannoulis – Pitu, Eduardo Brito, Dimoutsos – Karamanos, Napoleoni
Náhradníci: Barkas, Kouro, Kivrakidis, Tatos, Ballas, Georgiou, Fábio

Rozhodčí: Stojanov – Kolev, Dobrijanov.
Dobrý den, vítám vás u online reportáže prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy mezi týmy FK Sarajevo a Atromitos Atény. Třetí tým bosenské nejvyšší soutěže byl nasazen rovnou do druhého předkola, ve kterém si po domácí prohře 0:1 dokázal v odvetném zápase na hřišti Haugesundu poradit se svým soupeřem a zvítězit 3:1. Řecký tým skončil rovněž třetí v domácí lize, ale i přes to byl nasazen přímo až do třetího předkola, tudíž se v letošním ročníku ještě nepředstavil. V dnešním klání by měl být papírovým favoritem domácí tým Sarajeva, ale ten to nebude mít s Atromitem jako procházku růžovým sadem. Zápas začíná pod vedením Ivayla Stoyanova ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.