2:2

konec (2:0)

30.07.2014, 18:00 • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 2.96 3.1 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou pěkný zápas, plný krásných akcí a zvratů. V prvním poločase se dostali domácí do vedení 2:0, avšak v tom druhém se nechal Kandji vyloučit, hosté přesilovku využili a dokázali vyrovnat. Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (20:00:19)

90+4

90+2

Vinicius rozehrál přímý volný kop, nikdo na něj ale nezareagoval.

90+1

Budou se nastavovat 4 minuty.

90

Střídající Efrem se také dostal ke střele, avšak ani on nemířil přesně.

88

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Lod, přichází Mannström.

87

Žlutou kartu dostává Mário Sergio (APOEL FC).

86

Domácí už pouze odkopávají míče na druhou stranu hřiště a doufají v brzký hvizd, k tomu ještě ale chybí i s nastavením přibližně 5 minut.

85

Tiago Gomes se dostal k míči a zpoza vápna vypálil, avšak branku minul o poměrně velikou vzdálenost.

84

Hosté stále tlačí, mají hru plně pod kontrolou a domácí jsou úplně bezmocní. Od té doby, co hrají v deseti, se jejich hra úplně rozpadla. Vyloučení Kandji to po zápase nebude mít vůbec lehké.

82

Mário Sérgio byl nachytán v ofsajdovém postavení.

80

Do konce zápasu zbývá už jen deset minut a hosté se snaží o vstřelení třetího gólu, tím by dokonali senzační obrat. Avšak i vyrovnání je skvělým výkonem, avšak nedělejme předčasné závěry.

79

Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Sheridan, přichází Adorno.

77

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Alho, přichází Baah.

76

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Schüller, přichází Väyrynen.

75

Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Antoniades, přichází Ioannou.

Cillian SHERIDAN - 2:2!

74

APOEL právě vstřelil branku!
No a máme tu vyrovnání! Perfektní rozebrání obrany, dvě přesné přihrávky, na jejímž konci byl CILLIAN SHERODAN, jenž poslal míč hlavou k tyčce a rozvlnil síť – 2:2!