Zápasy mládeže

Královští lvi Hradec Králové – HC Olomouc

4:3

konec (2:1, 1:0, 1:2)

28.07.2014, 14:00 • Malá hala, Zimní stadion v Hradci Králové • Tomáš Vomáčka, Radim Šalda

Konec zápasu nenabídl žádné drama a tak domácí slaví první výhru v sezóně. Nutno říci, že Olomouc dnes byla Hradci vyrovnaným soupeřem. S přáním hezkého pondělního odpoledne Vás zdraví Tomáš Vomáčka a Radim Šalda. (15:55:02)

60:00

59:23

Zakázané uvolnění Olomouce.

58:29

Daniel Dvořák nyní pro jistotu podržel nahozený kotouč od modré čáry.

56:47

Václav Maršík vybídl ke skórování Mikuláše Pohla, ale ten nedokázal zasunout kotouč pod nohy Škodové, která dokázala s vypětím všech sil udržet černou gumu před brankovou čárou.

54:46

Jakub Hašek se z rohu uvolnil stahovačkou, ale k jeho smůle nastřelil pouze rameno Škodové.

53:10

Mikuláš Pohl vyjel z rohu a vystřelil do vyrážečky Škodové. Poté se kotouč odrazil na brankoviště, kde se domácí pokoušeli skórovat, ale marně.

52:15

Jakub Hašek na ledě a domácí jsou v plném počtu.

51:37

Domácí brání precizně, hosté se zatím nedostávají do velkých šancí.

50:15

Po velké šanci domácích jsou paradoxně potrestáni Lvi. Vyloučen Jakub Hašek za vysokou hůl.

49:09

David Voňka nyní ukázkově zastavil přečíslení 2 na 1.

47:02

Hradec právě vstřelil branku!
S brankami se nám roztrhl pytel! Gaspar nádherně našel volného MARTINA ŠTOHANZLA, který prostřelil Škodovou nad lapačku. Asistence: Michael Gaspar.

45:59

Olomouc právě vstřelila branku!
Vyrovnáno! Olomouc se prosazuje podruhé v krátkém sledu. Skopal příjmul puk zpoza brány a nad betonem prostřelil Dvořáka. Asistence: Anagnostis Spatharis.

44:19

A je to zase jen o jednu branku! Mazura za brankou Olomouce nahrál nechtěně JAKUBU GALVASOVI, který projel po mantinelu až do útočného pásma, kde prostřelil Dvořáka. Bez asistence.

42:13

Ostrou střelou se prezentoval Štohanzl, v pozoru musela být vyrážečka Blanky Škodové.

41:19

Mezi kruhy se objevil olomoucký Skopal, jenž svojí střelu zamířil těsně vedle pravé tyče Dvořákovy branky.

40:01

Střídání brankářů. V hostující brance nahradila Galušku brankářka Škodová.

40:01

Ve druhé třetině úroveň hokeje uvadla. Jedinou branku v této třetině vstřelil po teči Jonášovy střely Pohl. Stav po dvou třetinách je 3:1. Další třetina začne v 15:28.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Jirásek (Štohanzl), 20. Jirásek, 27. Pohl (Jonáš), 48. Štohanzl (Gaspar) – 4. Dajčar (Spatharis), 45. Galvas, 46. Skopal (Spatharis)

Královští lvi Hradec Králové: Dvořák (Kouba) – Gaspar, Borovec, Voňka, Jonáš, Muška, Kellner – Pohl, Pažourek, Maršík – Síla, Hašek, Mazura – Jirásek, Štohanzl, Jakubec – Franc

HC Olomouc: Galuška (41. Škodová) – Galvas, Krejčí, Dajčar, P. Mader, J. Mader, Holiš, Vosátko, Spatharis, Podlaha, Kořenek, Skopal, Urban, Wolf, Palinek, Dušek, Štefka, Skřivánek, Kret