konec (12:16, 32:37, 49:57)

27.07.2014, 17:15 • Filip Lefenda

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (19:09:33)
Nejproduktivnější českou hráčkou dnes byla Gabriela Andělová, která zaznamenala 17 bodů, přičemž se trefila hned pětkrát z tříbodového prostoru. Na straně Polska vynikla zejména Monika Radomská, která nasbírala rovněž 17 bodů.
Je dobojováno. Češky vítězí v utkání o 11. místo nad Polskem osmibodovým rozdílem 73:65. Naše hráčky byly o chlup lepší ve třech čtvrtinách, které bodově vyhrály. Pouze poslední dějství skončilo vyrovnaným skóre.

40:00

Konec zápasu. (65:73)

39:47

Třináct vteřin před koncem duelu si ještě česká strana vyžádala timeout. (65:73) (65:73)

39:33

Křivánková promarnila oba trestné hody. Zásadní roli už by to ale hrát nemělo. (65:73) (65:73)

39:06

Mircová z dálky netrefuje, Bujniaková na druhé straně palubovky rovněž. (65:73) (65:73)

38:33

Radomská proměnila dva trestné hody a zaznamenala v tomto utkání svůj sedmnáctý bod. (65:73) (65:73)

38:19

Akcie českého mančaftu stoupají strmě vzhůru. Po zásahu Beránkové je to už o deset bodů. (63:73) (63:73)

37:29

Tohle je dost možná rozhodující okamžik celého zápasu. Eva Kopecká střílí po přihrávce Mircové trojku a Češky díky tomu odskakují do osmibodového vedení. Toto už vypadá hodně nadějně. (63:71) (63:71)

36:42

Ke střelbě se dostala Beránková, na svou předchozí trojku ale nenavázala. (63:68) (63:68)

36:11

Bujniaková ztratila míč, což bylo základem pro další dva české body! Ty nakonec obstarala Mircová. (63:68) (63:68)

35:48

Kopecká bohužel minula. (63:66) (63:66)

35:32

Polské naděje vykřesala Radomská. Jak zareagují české hráčky? (63:66) (63:66)

35:17

Polská strana si vyžádala oddechový čas. Není se koneckonců čemu divit... (61:66) (61:66)

35:16

To je paráda! Z větší dálky přidala tři body i Beránková a Češky tak rázem opět vedou o pět bodů! (61:66) (61:66)

34:45

Eva Kopecká vrací povedenou trojkou svému týmu vedení! (61:63) (61:63)

34:09

Tak to je nepříjemné, Polky se dostávají necelých čest minut před koncem poslední čtvrtiny do vedení. Bujniaková se prezentovala dalším úspěšným tříbodovým pokusem. (61:60) (61:60)