Tipsport: 1.54 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pekný zvyšok dňa Vám praje Miroslav Revaj. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch. (15:15:35)

Koniec zápasu

4:6

GEM, SET, ZÁPAS Pauline Parmentierová! Posledný tretí mečbal už Francúzka využila a vyhráva tak tretí set pomerom 6:4. Sledovali sme zaujímavý zápas. Prvý set bol veľmi vyrovnaný a rozhodol sa až v tajbrejku. Druhý bol veľmi zaujímavý v tom, že padali samé brejky, ktoré však obe aktérki nedokázali potvrdiť. Šťastnejšou bola napokon Parmentierová, ktorá tak postupuje do štvrťfinále na turnaji v Baku. Jankina púť sa tak na tomto turnaji končí. Francúzka postupuje ďalej po výhre 2:0 na sety a po hrách 7:6 (2), 6:4 z jej pohľadu.

30-40

Ten druhý tiež a tak ostáva pre Francúzku už len jeden.

15-40

Prvý mečbal naša tenistka odvracia.

0-40

Prichádzajú tri mečbaly pre Pauline Parmentierovú!

0-30

Druhý fiftýn v rade pre túto tenistku, ktorá sa dostáva do sľubného vedenia 30:0.

0-15

Avšak, nezačína úspešne a fiftýn si pripisuje Francúzka.

4:5

Druhý už však nedokázala a tak naša tenistka znižuje na 4:5 a ide podávať na udržanie sa v druhom sete a aj samotnom zápase. Už dlhú dobu si tenistke nedokážu svoje podanie podržať. Zmení sa to teraz ?

40-30

Prvý brejkbal Francúzka odvracia.

40-15

Dva brejkbaly pre našu tenistku!

30-15

Druhým fiftýnom v rade otáča naša tenistka vývoj vo svoj prospech.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

0-15

Začína úspešne, fiftýn je na jej strane.

3:5

Druhý už však nie a tak ide Francúzka do vedenia 5:3 a podávať na víťazstvo v druhom sete a samotnom zápase! Navyše má pred sebou aj úlohu potvrdiť brejk, čo sa v tomto druhom sete zatiaľ tenistkám nedarí.

15-40

Prvý brejkbal naša tenistka odvracia.

0-40

Tri brejkbaly pre Pauline Parmentierovú! Tak séria brejkbalov nám stále pokračuje.

0-30

Druhý fiftýn v rade pre Francúzku.

0-15

Začína však neúspešne, fiftýn na stranu jej dnešnej súperky.

3:4

Hneď prvý brejkbal naša tenistka využíva a znižuje tak na 3:4! Tak v týchto chvíľach si ani jedna tenistka nedokáže podržať svoje podanie a rodia sa samé brejky. Dokáže teraz tento získaný naša tenistka potvrdiť ?