Přípravný zápas

MFK Chrudim – Union 2013

0:2

konec (0:1)

23.07.2014, 18:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Petr Dejnožka

Konec zápasu. (19:44:29)

88

Chrudim se ještě snaží o korekci výsledku, zatím marně.

85

Malinský na levé straně odcentroval z první, míč byl ale příliš dlouhý a nikoho ve vápně tak nenašel.

83

Union 2013 právě vstřelila branku!
S největší pravděpodobností máme rozhodnuto! Rychlý protiútok vyšel hostujícímu týmu na jedničku, přihrávka před branku našla volného JANDU, který propálil Vostradovského – 0:2!

82

Union dnes brání poměrně dobře, svého soupeře v závěru zápasu k ničemu velkému nepouští.

80

Netušil ve středu hřiště přenechal balon Opinovi, tomu byl však čistým způsobem odebrán.

79

Chrudimi se čas na vyrovnání výrazně krátí. Uvidíme ještě u Vodojemu nějakou branku?

77

Jandův centr byl ale doslova tragický, míč již při letu přešel brankovou čáru, což znamená výkop Vostradovského.

76

Valda odkopl balon alespoň na rohový kop, hostující hlavičkáři již míří do pokutového území.

75

Tlak Chrudimi se s blížícím se závěrem stupňuje, soupeř spoléhá na rychlé protiútoky.

73

Vzápětí předvedl na levé postranní čáře dobrou práci Malinský, po jeho centru hlavičkuje těsně mimo pro změnu Jaroslav Kroutil!

72

Odražený míč skončil na noze Sebastiena Langra, který ale skákavý balon nezasáhl přesně. Střela branku Unionu vůbec neohrozila.

71

Hauf se skvěle uvolnil na půlící čáře a parádní kolmicí vysunul Řezníčka. Jeho následný centr zasáhl na přední tyči Netušil, jenže jeho hlavička přeplachtila břevno hostující branky!

70

Nyní již chvilku čekáme na výraznější příležitost, zápas v poklidu míří ke svému konci.

68

Tlapákova kolmice na rozběhnutého Řezníčka nebyla nejpřesnější, ze skrumáže však Chrudimští vybojovali alespoň rohový kop.

67

Na druhé straně Unionu nevyšel protiútok, další protiakci zakládá chrudimský Ondřej Hauf.

65

Chrudimští kombinují kolem soupeřovy šestnáctky, do jejího nitra se ale stále nemohou dostat.

64

Netušil si bleskově zpracoval balon na prsa a tvrdou ranou vyslal jedovatou ránu na branku Unionu. Nguyen byl však dobře postaven a míč v poklidu sebral do rukavic.

63

Akci hostí na druhé straně ukončuje ofsajd.

60

Jedovatý centr Malinského málem skončil vlastní brankou Unionu, nakonec je z toho pouze rohový kop pro Chrudim.

59

Malinský se skvěle uvolnil u postranní čáry, jeho následné přihrávka pod sebe ale skončila na kopačkách hostujících hráčů.

57

Úvodní aktivita Chrudimi se postupem času vytrácí, soupeř se již dokázal probrat z drobné letargie.

56

V šestnáctce Chrudimi je nyní pořádně živo, Vostradovský se rozhodně nenudí.

55

Vzápětí však z volného přímého kopu hostující hráč napálil pravou tyč chrudimské branky!

54

Tak to bylo hodně nepovedené! Sám faulovaný Janda nevídaným způsobem překopl chrudimskou branku a skóre ve prospěch Unionu nenavýšil!

53

Ondřej Hauf podskočil nakopnutý balon, Janda byl faulován brankářem Vostradovským, za což hosté dostávají k dispozici pokutový kop!

52

Tlapákova nepřesně přihrávka na Haufa nabídla hostům z ničeho nic velkou šanci, levý záložník se dostal do stoprocentní příležitosti, jenže trefil pouze boční síťku chrudimské branky!

50

Union se ve druhé půli ještě nedostal k balonu, Chrudim si hlasitě říká o vyrovnání.

49

Malinský obral na levé straně posledního obránce a objevil se sám před brankářem! Pokusil se ho obstřelit, jenže neuspěl!

48

Chrudimští jsou v začátku druhého poločasu rázem mnohem nebezpečnější, nyní budou zahrávat rohový kop.

47

Chrudimští hned v úvodu druhé půle mohli udeřit, Netušil s Kroutilem se snažili dorážet z bezprostřední blízkosti, avšak přes brankáře Nguyena se neprosadili!

46

Union do druhého poločasu znatelně změnil sestavu, zřejmě se na hrací plochu dostalo všech osm náhradníků. Chrudimští také vyměnili několik hráčů, během poločase se je pokusíme dát dohromady.
V úvodním poločase se hosté ujali vedení, které stále drží a jako třetiligový nováček hrají v Chrudimi velmi pohledně. Domácí se jistě nevzdají a i přes náročnou přípravu se budou snažit umazat těsné manko.

45

44

Adámek na levé straně přes bránícího Motyčku projít nedokázal. Union se znovu čistým způsobem ubránil.

43

Nákop na Kopeckého chrudimský útočník odmítl faulem.

42

Závěr úvodní pětačtyřicetiminutovky patří Unionu, který se snaží navýšit svůj náskok. Chrudimští s útočnou aktivitou pro tuto chvíli polevili.

40

První poločas se pomalu blíží ke konci, Union stále drží těsné vedení.

38

Roh poslal do šestnáctky znovu Kopecký, centr na přední tyč si ale novopacká obrana pohlídala.

37

Vzápětí vyslal Lukáš Kopecký z volného přímého kopu jedovatou střelu, kterou Bartalský vyrazil na rohový kop!

36

Kopecký se pokusil narazit si se Sixtou, nakonec z toho ale opět nic nebylo.

35

Centr Mastíka z volného přímého kopu zaplul přímo do rukavic brankáře Bartalského.

33

Také hostujícímu týmu je poprvé v zápase odmáváno postavení mimo hru.

32

Máme zde první branku dnešního zápasu! Domácí obrana naprosto zapomněla na FRANTIŠKA FEJKA, který postupoval sám na branku. Nic nevymýšlel a poslal míč přímo do horní poloviny Vostradovského klece – 0:1!

31

Luptovský kombinoval na malé ploše se Sixtou, do zakončení se však chrudimští fotbalisté nedostali.

30

Luptovský ve sprinterském souboji po pravé postranní čáře neuspěl, nakonec skončil na trávníku. Slovenský brankář Bartalský bude vykopávat.

29

Kopecký si pohrál s hostujícím stoperem, na druhého si však již nepřišel. Mírně aktivnější jsou v těchto chvílích opět Chrudimští.

28

Centr Motyčky se ani náhodou nepovedl, Chrudim bude vhazovat na vlastní polovině.

27

Přihrávka na Kopeckého za obranu sice vybídla domácího útočníka ke skórování, znovu byl ale nahoře praporek asistenta rozhodčího – ofsajd.

26

Sixta trochu pocuchal nervy hostující zadákům, jejich přihrávku nakonec jen o centimetry vystihnout nedokázal.

24

Nadrchal stáhl za dres u postranní čáry Gabriela, čímž ukončil útočnou akci svého týmu.

23

Nyní jsou u balónu chrudimští fotbalisté, kteří zamkli Union na jeho polovině.

22

Zatím nijak překrásný fotbal nesledujeme, oba celky spíše kombinují na vlastní polovině a dopředu se zběsile neženou.

21

Vostradovský se nedomluvil s hlavičkujícím hráčem na přední tyči, odražený balon ale do sítě hosté dostat nedokázali. Ostrá rána jednoho z nich skončila vysoko nad.

20

Union 2013 vytěžil možnost zahrávat rohový kop.

19

Nyní to MFK zkusilo znovu vzduchem, ani nyní šance nenásledovala. Máván byl totiž Nadrchalův ofsajd.

18

Z centru do šestnáctky byl pouze útočným faul Adámka.

17

Kopecký dostal pořádně naloženo od Gazdíka přes kotníky, následovat bude standardní situace Chrudimi.

16

Rázem se mohli hosté znovu prosadit! Defenzíva Chrudimi naprosto zapomněla na nabíhajícího záložníka hostí, který z dobré pozice jen těsně minul levou tyč Vostradovského svatyně!

15

Oběma celkům poměrně silně vázne kombinace, je vidět, že jde o přípravnou fázi, a že toho mají obě mužstva plné zuby.

12

Valda dokázal unikajícího útočníka pouze přibrzdit, Horák tak mohl postupovat sám na brankáře Vostradovského. Ten proti němu vyběhl a povolil mu pouze přihrávku. Tu si defenzíva domácích bez okolků pohlídala!

11

Luptovského nákop do šestnáctky sice směřoval na Nadrchala, nakonec byl ale u míče dříve brankář Bartalský.

10

Máme za sebou úvodních deset minut zápasu, na první příležitost však stále čekáme.

9

Kopeckému v šestnáctce uskočil balon od nohy, následně se útočným šlapákem projevil Sixta. Nadějně vyhlížející akce Chrudimi je tím pádem u konce.

8

Chrudimští postupem času přejímají aktivitu a kombinují v okolí šestnáctky Unionu.

7

Záloha Chrudimi si zatím se soupeřem nebere žádné servítky a nevybíravým způsobem zastavuje postup soupeře.

6

Tentokrát se šikovně uvolnil Mastík, přihrávkou na Luptovského ale dopadl naprosto stejně jako Tlapák chvíli před ním.

5

Langr dobře roztáhl hru na nabíhajícího Luptovského, jeho nadýchaný centr však obrana dokázala odklidit do bezpečí.

4

Tlapák vyvezl míč z vlastní poloviny, jeho kolmice na rozběhnutého Kopeckého však byla vystihnuta.

3

Union je v úvodních minutách očividně aktivnější, Chrudimští se zatím pouze brání na vlastní polovině.

1

Hosté se postarali o úvodní rozehrávku, jejich postupný útok ukončil skluzem u postranní čáry Langr.

1

Přípravné utkání mezi Chrudimí a třetiligovým nováčkem z Nové Paky/Nového Bydžova odstartuje za několik málo chvil, již jsou známy obě jedenáctky.

MFK Chrudim: Vostradovský – Tlapák, Hauf, Valda, Adámek – Luptovský, Langr, Mastík, Sixta, Nadrchal – Kopecký

Union 2013: Bartalský – Mokošín, Faitl, Gazdík, Motyčka – Gabriel, Rozsévač, Fejk, Janda – Janouch, Horák
Náhradníci: Nguyen, Žalman, Živnůstka, Krčál, Zich, Vaněk, Machát, Langr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.