48

Sparta právě vstřelila branku!
A i DANIEL TURYNA kompletuje hattrick! Spartě vychází opravdu vše, na co sáhne. S jistotou už můžeme říct, že dnešní duel vyhraje.

41

Hattrick pro DANIELA HLOŽKA! A vypadá to, že Sparta už si výhru vzít nenechá, neboť zhruba devět minut před koncem vede nad Olomoucí o čtyři branky.

32

A pražský celek už má dva střelce se dvěma zářezy na pažbě! DANIEL TURYNA zvyšuje na 4:1!

26

DANIEL TURYNA skóruje a Sparta svému soupeři opět odskakuje na rozdíl dvou branek!

14

Olomouc právě vstřelila branku!
Sigma po téměř čtvrt hodině hry díky gólu PATRIKA VOLESKÉHO snižuje na 1:2!

9

Neuběhly ani dvě minuty a stejný střelec posílá Spartu do dvougólového vedení! A DANIEL HLOŽEK se tím pádem může radovat z druhého zásahu.

7

Sparťané střílí úvodní branku utkání a vedou 1:0! Vše má na svědomí přesný střelec DANIEL HLOŽEK.

1:6

konec (1:2)

Branky: 14. Voleský – 7. Hložek, 9. Hložek, 26. Turyna, 32. Turyna, 41. Hložek, 48. Turyna