konec (0:0)

16.07.2014, 19:30 • Marienlyst Stadion, Drammen • Martin Dvořák

Tipsport: 2.74 3.0 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:21:23)
A je dobojováno. Domácí nakonec prohrávají 0:1 a navíc mohli v závěru zápasu klidně dvakrát inkasovat. Rumunský klub si tak vytvořil velmi dobrou výchozí pozici do odvety.

90+3

Domácí sice rozehráli volný kop, ale do brejku jim "pláchl" Vâlceanu, který v rychlosti zkoušel přehodit vyběhnuvšího gólmana, nepovedlo se.

90+2

A za tento faul nakonec dostává žlutou kartu právě Tănase (FC Steaua Bukurešť).

90+2

Tănase fauluje Ødegaarda, volný kop pro domácí.

90+1

Jsou to čtyři minuty, šance domácích na vyrovnání stále žije. Odkop od branky hostů.

90

V poslední minutě hosté naposledy vystřídali a kolik přidá sudí nad rámec základní doby?

90

Střídání v týmu FC Steaua Bukurešť: ze hřiště odchází Sânmărtean, přichází Vâlceanu.

89

Prepeliță se ocitl na zemi po jednom ze soubojů ve středu hřiště a na nohy se mu zatím moc nechce. Nakonec mu pomáhá gólman Larsen.

89

Přetažený centr z levé strany, ve vápně se snažil dostat do zakončení Fossum, ale míč mu dopadl na záda, následnou střelu ze střední vzdálenosti Arlauskis v pohodě chytá.

88

Rohový kop pro domácí tým.

87

Rozehrál z pravé strany Sânmărtean, následně se ve vápně dostal k hlavičce Chipciu, který ale nedokázal lépe zakončit, než do náruče Larsena.

87

Volný kop pro hosty, po faulu domácího Storflora.

85

Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Vilsvik, přichází Ødegaard.

84

A celá akce končí tečovanou střelou domácího Fossuma, který však míč nasměroval přímo do míst, kde je připraven gólman Arlauskis.

83

Rohový kop domácích rozehraje z levé strany Storflor.

81

A je to tady – Chipciu proniká do úniku po zaváhání domácího obránce, ale vracející se Høibråten fantastickým zákrokem dokázal v poslední chvíli míč odkopnout!

80

Poslední desetiminutovka zápasu, dá se očekávat ještě větší snaha domácích o vyrovnání, toho by mohli využít hosté ke vstřelení dalšího gólu.