Liga mistrů (předkola)

Šeriff Tiraspol – Sutjeska Nikšić

2:0

konec (0:0)

15.07.2014, 19:00 • Bolshaya Sportivnaya Arena (kapacita 13460) • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 1.31 4.8 8.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. FC Šeriff Tiraspol potvrdil roli favorita a vítězí poměrem 2:0. O samotném vítězství rozhodli domácí až ve druhém poločase, kdy nejprve skóroval Mureşan, následně Isa. Já vám děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera, například u sledování dalších online přenosů z předkola LM. (20:51:20)

90+4

Žlutou kartu dostává Krivokapić (FK Sutjeska).

90

Budou se nastavovat tři minuty.

90

Z nahrávače se mohl stát střelec, avšak Benson byl v ofsajdu.

87

Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Domácí fotbalisté pokračovali ve hře, kterou předváděli celý zápas a nakonec se jim podařilo ještě jednou skórovat, střelcem se stává bulharský kanonýr ISMAIL MUSTAFA ISA – 2:0!

84

Thiagu Galvãovi je odpískán faul na Nikoliće.

80

Do konce zápasu zbývá už jen 10 minut, domácí stále vedou sice jen 1:0, avšak hosté mají k vyrovnání poměrně daleko.

76

Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Igumanović, přichází Fukui.

75

Třetí střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Cadú, přichází Thiago Galvão.

71

Domácí to dokázali. Po obrovském tlaku, který měli od úvodních minut zápasu se k míči dostal rumunský záložník ANDREI LOSIF MUREŞAN a rozvlnil s ním síť za Janjuševićem – 1:0!

69

Žlutou kartu dostává Gînsari (FC Šeriff Tiraspol).

69

Žlutou kartu dostává Ognjanović (FK Sutjeska).

66

Jovović byl nachytán v ofsajdu.

65

Další výborná šance pro Šeriff! Střídající Benson vypálil, avšak o pár centimetrů minul bránu.

63

Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Pejović, přichází Kovačević.

62

Domácí se stále tlačí více a více do útoku, avšak stále se jim nedaří skórovat. Janjušević dnes chytá opravdu dobře.