12.07.2014, 10:30 • Stadion TJ Slavoj Davle, Školní 189, 252 06 • Michal Kunc

83

Štěchovice mohli dát druhý gól! Busta hlavičkoval velmi nebezpečně.

80

Štěchovice právě vstřelily branku!

Slávisté si zadělávají na ostudu. Hřebeček hlavou prodloužil na MARTINA ŘÍHU, který dělovkou nedal šanci Rakovanovi a balon končí v síti – 1:0!

76

Vošahlík byl v pěkné akci, jeho rána šla mimo bránu.

67

Velká šance Hřebečka! ten sice trochu z úhlu poslal balon na vzdálenější tyč, Rakovan sice neměl nárok, ale balon šel těsně mimo.

63

Střídání v týmu Štěchovic: Odešel Pospíšil a nastupuje Pánek.

60

Střídání v týmu Slavie: PŘIŠLI – Vošahlík, Tusjak, Zámečník, Möglich ... ODEŠLI – Prošek, Salašovič, Maicon, Dostál.

55

Po tečované střele Maicona zazvonila tyč Soukupovi brány.

46

Střídání v týmu Štěchovic: ODEŠLI – Sňozík, Müller, Novák, Hudec, Šíma, Pánek ... PŘIŠLI – Cienciala, Baubín, Vostrý, Jiroušek, Soukup, Říha.

46

Střídání v týmu Slavie: ODEŠLI – Zmrhal, Vošahlík, Koreš, Tusjak ... PŘIŠLI – Červenka, Bejbl, Hrubý, Jankto

41

Dostál byl opět sám před Sňozíkem, ale zkušený gólman vyrazil na roh, který se Proškovi nevyvedl.

34

Pospíšil ve druhé velké akci, jeho rána šla těsně nad břevno.

26

O poznání větší šanci teď ale neproměnil Dostál, který z malého vápna hlavičkoval do země, Sňozík podržel svůj celek.

24

Další šance Štěchovic a opět z trestného kopu. Hřebeček načechral balon na hlavu Pospíšila a ten těsně minul bránu.

7

Štěchovičtí měli první příležitost, Hřebeček vyslal trestný kop na hlavu Busty a ten o kousek minul bránu.

1:0

konec (0:0)

Branky: 80. Říha

TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Müller, Hřebeček, Novák, Hudec, Šíma, Jakobovský, Pospíšil, Pánek. 2. poločas: Soukup – Busta, Švejda, Hřebeček, Jakobovský, Pospíšil (63. Pánek), Cienciala, Baubín, Vostrý, Jiroušek, Říha.

SK Slavia Praha: Rakovan – Nitrianský, Zmrhal (46. Hrubý), Prošek, Salašovič, Kodr, Vošahlík (46. Červenka), Koreš (46. Jankto), Tusjak (46. Bejbl), Maicon, Dostál. od 60. minuty: Rakovan – Nitrianský, Kodr, Vošahlík, Tusjak, Červenka, Zámečník, Bejbl, Möglich, Hrubý, Jankto.