4:0

konec (2:0)

10.07.2014, 20:30 • ŠRC Bonifika (Koper) • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.04 18.0 25.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání 1. předkola Evropské ligy, ve kterém FC Koper hostil FK Čelik Nikšić. Slovinský tým byl po celý zápas jasně lepší a nakonec potvrdil roli favorita, když svého černohorského soupeře porazil 4:0. Vzhledem k tomu, že dokázal uspět taky před týdnem na hřišti Čeliku, kde zvítězil 5:0, postupuje právě on do další fáze předkola Evropské ligy, kde se v dvojzápase utká s azerbájdžánským celkem Něftči Baku. (22:33:37)

90+4

Koper právě vstřelil branku!
Slovinský celek nemá se svým soupeřem z Černé Hory slitování! V posledních sekundách hry přichází s dalším útokem a přidává již čtvrtou branku! Po kolmé Guberacově přihrávce dokázal přesně zamířit GORAN GALESIČ, pro kterého je to druhá branka v dnešním utkání.

90+3

Fotbalisté slovinského Koperu v závěrečných minutách drtí svého soupeře, uzavřeli jej v jejich vlastním pokutovém území.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Domácí celek přidává v závěru utkání třetí branku. Šťastným střelcem je tentokrát MATEJ PUCKO, který navyšuje vedení svého týmu na rozdíl tří branek.

89

Střídání v týmu FC Koper: Žibert nahrazuje Stromajera.

Střídání v týmu FK Čelik Nikšić: Vujovič přichází místo Ivanoviče.

88

Koper ještě zaútočil, po centru z pravé strany hřiště se dostal do zakončení Štulac, ale gólman jeho ránu za svá záda nepustil.

85

Osud dnešního utkání je již, zdá se, rozhodnut. Domácí tým v závěrečných minutách drží míč a svému soupeři z Černé Hory jej vůbec nepůjčuje.

81

Střídání v týmu FK Čelik Nikšić: ze hřiště odchází Bubanja, na jeho místo přichází Nikolič.

78

Nyní se opět hraje ve středu hrací plochy, domácí mužstvo již v útoku mírně polevilo a nepatrně se zatáhlo zpět.

75

Ten zahrával Galesič, který míč odcentroval přímo do pokutového území, tam jej však hostující obrana odvrátila do bezpečí mimo toto území.

74

Fotbalisté slovinského celku se opět dostali na polovinu svého soupeře a pokračovat v útoku budou i po zásahu jednoho z obránců, neboť budou mít výhodu rohového kopu.

71

Vidakanič fauloval Pucka a za svůj prohřešek vidí z rukou arbitra žlutou kartu.

66

Guberac již potřetí v tomto poločase napřáhl ke střele, ovšem i nyní bránu minul.

63

Poslední minuty nenabízí nikterak pohledný fotbal, hra se odvíjí převážně od středu pole, kde probíhají souboje o míč.

60

Guberac, který je v dnešním zápase velmi aktivní, vyslal dalekonosnou střelu, míč však doplachtil až za bránu.

58

Fotbalisté domácího celku drží míč na kopačkách a snaží se vyvinout postupný útok, to se jim však zatím nedaří.

56

Fotbalisté domácího Koperu zahrávali v krátkém časovém sledu hned dva rohové kopy, ani po jednom z nich však nedokázali bránu Čeliku ohrozit.