3:0

konec (1:0)

05.07.2014, 10:15 • Stadion Bazaly (hř. č.2) • Martin Tresa

Tipsport: 1.45 4.4 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (11:57:52)
Utkání je u konce a Baník se raduje z výhry 3:0. I ve druhé půli, byl ostravský tým aktivnější a svou převahu potvrdil dalšími dvěma góly. Na 2:0 zvýšil hned po návratu z kabin Baránek a skóre uzavřel v 77. minutě Petrus. Baník Ostrava tak pokračuje ve výsledkově povedené přípravě na novou ligovou sezónu.

90

Ne, ani z tohoto pokusu nic nebylo.

90

Ještě jeden rohový kop pro Třinec.

89

K vidění bylo několik nepřesných přihrávek domácích fotbalistů, k míči a střele se tak dostal Málek, branku Baníku ale netrefil.

88

Ofsajd Třince, v něm byl Trajkovski.

87

Rána Kundrátka trefila pouze před ním stojícího obránce.

86

Petrus byl faulován, uvidíme ještě jeden přímý kop Baníku.

85

Baník nikam nespěchá a kombinuje na vlastní polovině.

83

Akce Baníku je zastavena, v ofsajdu se ocitl Petrus.

82

Kundrátek opět v akci, nyní vybojoval autové vhazování.

80

Kundrátek na pravé straně ukazuje, že patří k dalším velkým talentům Ostravy. Obešel obránce a přihrávkou našel Šichora, který ale přestřelil.

80

Z rohu sice nic nebylo, ale Frydrych špatně přenesl hru a vrátil tak míč hostujícímu týmu.

79

Roh pro hosty.

78

Třinec bude rozehrávat u půlící čáry.

77

Baník právě vstřelil branku!
Rychlá akce po levé straně, Celba svým centrem našel DAVIDA PETRUSE a ten střelou z první potřetí rozvlnil třineckou síť.

75

Další roh pro Třinec, hlavou odvracel za brankovou čáru Kaša.

3:0

konec (1:0)

Branky: 38. Kukec, 48. Baránek, 77. Petrus

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Šrom – Sukup, Baránek, Stronati, Holzer – Štěpán, Mensah, Greguš (C), Kukec – Narh, Zapata. 2. poločas: Pavlenka – Celba, Frydrych, Baránek (60. Kaša), Holzer, Štěpán (65. Kundrátek), Kukec (56. Mensah), Greguš (60. Matěj), Šichor, Byrtus, Narh (60. Petrus).

FK Třinec: 1. poločas: Paleček – Sporysz, Molnár, Malíř, Laura, Čelůstka, Ceplák, Motyčka, Voves, Vomáčka (C), Dedič. 2. poločas: Rohel – Janec, Voves, Kubáň, Lisický, Hupka, Lukáš, Matoušek, Joukl, Málek, Trajkovski.

Rozhodčí: Pavel Peřina – Jan Machálek, David Kopecký