Ruch Chorzów – MFK Dukla Banská Bystrica

2:2

konec (0:1)

04.07.2014, 15:00 • NTC Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tak v druhom polčase sme videli až tri góly. Najprv zvýšil vedenie Banskej Bystrice Šovčík v 79. minúte, no potom v rozmedzí dvoch minút vyrovnali stav Kuświk a Starzyński. Zápas sa tak skončil remízou 2:2.

Z popradského NTC sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:50:09)

90

V záverečných minútach majú loptu na kopačkách hráči poľského celku a do útoku sa už príliš nehrnú.

89

Z ľavej strany sa teraz snažil Starzyński centrovať, no jeho lopta skončila na obrancovi Banskej Bystrice.

88

Obrovská šanca pre Chorzów! V šestnástke sa pri lopte ocitol Zieńczuk, ktorý vypálil, no jeho delovku Budinský dokázal zlikvidovať!

88

Od brány teraz bude po nevydarenej akcii Banskej Bystrice odkopávať brankár Kamiński.

87

Banskobystričania mali pekné už možno isté dvojgólové vedenie, no poľský tím sa ešte nevzdal a dokázal streliť dva rýchle góly.

84

Ruch Chorzów dáva gól! Dva góly v rozpätí jednej minúty! Kowalski ideálne odcentroval prízemnú loptu z pravej strany do šestnástky, kde bol pripravený FILIP STARZYŃSKI a ten ideálne zakončil ku ľavej žrdi!

83

Ruch Chorzów dáva gól! Poľský celok znižuje stav v poslednej desaťminútovke! Z rohového kopu lopta ideálne letela na hranicu malého vápna, kde bol pripravený GREGORZ KUŚWIK a ten hlavičkou nedal šancu brankárovi Banskej Bystrice!

81

Chorzów teraz minimálne dve minúty obliehal bránu Banskej Bystrice. Hráči poľského klubu loptu nakopávali pred Budinského, no on aj s pomocou spoluhráčov lopty s istotou odpratával do bezpečia.

79

Banská Bystrica dala gól!
Krásna kombinácia v podaní hráčov Banskej Bystrice! Spoza pravej hranice šestnástky poslal do stredu pokutového územia center Kupec, ktorý našiel MAREKA ŠOVČÍKA a ten zakončil po zemi ku ľavej žrdi!

76

V pokutovom území sa teraz lopty z ničoho nič zmocnil Zieńczuk, osamotený si vytvoril priestor pred štyrmi hráčmi, no jeho zakončenie tesne minulo ľavú žrď.

76

Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Dolný, prichádza Balko.

75

Do konca zápasu nám ostáva ešte 15 minút. Banskobystričania sa snažia ešte skórovať, no defenzíva Chorzowa je pozorná a poľský celok taktiež ešte nie je odpísaný.

74

Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Banović, prichádza Devito.

72

Bystričania podnikli útočný výpad, no ten skončil len ofsajdovým verdiktom čiarového rozhodcu.

72

Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Wojnar, prichádza Kupec.

71

Útočná akcia Ruchu Chorzów teraz nevyšla podľa predstáv, keďže lopta skončila za pravou postrannou čiarou.

70

Obrovská šanca pre Chorzów! V šestnástke loptu Surma pekne priťukol Zieńczukovi, ktorý vypálil z tesnej blízkosti brány, no Budinský dokonale vykryl priestor a loptu nepustil za svoj chrbát!

68

Janik teraz z ľavej strany nakopával loptu do šestnástky, no brankár Budinský loptu dokázal zachytiť do náručia a rozohrať.