4:1

konec (2:0)

25.06.2014, 17:00 • Luční ulice, Plzeň • Marek Kratochvíl (@marekratochvil)

Tipsport: 1.18 6.3 9.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Plzeň tedy nakonec celý zápas s přehledem zvládla. I s obměněnou sestavu dokázala navýšit náskok z první půle a nakonec vítězí 4:1. Od nás je to pro dnešek vše. Mějte hezký zbytek týdne. (18:42:33)

86

Vojtěch Machek nastřelil parádní ranou pravačkou břevno Pavlíkovy branky.

80

Plzeň právě vstřelila branku!
Teď to domácí dovezli přímo do brány. Po pěkném centru Hrošovského zakončoval z bezprostřední blízkosti do prázdné branky STANISLAV TECL.

73

Chramosta teď vysouval na zteč Vaňka, ten ale nedokázal celou akci dohrát do zakončení.

72

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Stratil, přichází Chramosta.

71

Teď Tecl z ostrého úhlu vyprášil Krbečkovy rukavice. Ten si jeho pokus pohlídal.

70

Kovaříkův přetažený centr nakonec dokázal Tecl vybojovat, kombinace Plzně se ale posouvá až k půlící čáře.

69

Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Čada, přichází Mariánus.

69

...který celou akci dokázal dohrát do gólové situace. Prudký centr z pravé strany si srazil do vlastní branky ZBYNĚK VONDRÁČEK. Chodit ve vápně do skluzu proti vlastní brance se ne vždy vyplácí.

68

Hrošovský prokázal dobrý přehled a po pravé straně vysunul parádním pasem Tecla...

67

Rohový kop pro Plzeň.

66

Viktoriáni kombinují s balonem kolem středové čáry.

64

Hrošovského centr propadl až ke Krbečkovi, který s jeho zneškodněním neměl větší potíže.

63

Vaněk byl faulován nějakých pětadvacet metrů od branky hostů.

62

Po takové hluché pasáži se bude zahrávat roh před brankou Sokolova.

59

Hosté se v poslední minutě natlačili před plzeňskou branku a domácí se měli co ohánět. Nakonec vše končí po odpískaném ofsajdu.