2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

23.05.2014, 02:10 • Madison Square Garden, New York • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.94 3.85 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a u dalších sportovních on-line přenosů se někdy v budoucnu těším na počtenou! (05:27:50)

Stav série – 2:1
Tak prodloužení už bylo velice rychlé! Hned po jeho 72 sekundách Lundqvist vyrazil nahození Plekance pouze do těla Galchenyuka, od kterého se kotouč odrazil do sítě. Rangers nebyla nic platná ani velká střelecká převaha, ani vyrovnání Kreidera, který poslal utkání do prodloužení pouhých 29 sekund před vypršením šedesáté minuty.

Střely na branku v prodloužení – 1:3, celkem – 37:25

61:12

Montreal právě vstřelil branku!
Prodloužení skončilo nečekaně rychle a velkou zásluhu na tom má i Tomáš Plekanec! Nahození českého útočníka z pravé strany totiž Lundqvist vyrazil pouze do hrudi ALEXE GALCHENYUKA, od kterého se puk odrazil do branky. Habs tak snižují stav série na 2:1! Asistence: Tomáš Plekanec a Brian Gionta.

61:06

Richards to zkoušel bekhendem z ostrého úhlu, ale puk mezi tyče nevtěsnal.

60:23

Hned tu máme přerušení. Zakázané uvolnění Montrealu.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 5:09.
Ve třetí třetině se dlouho zdálo, že již žádná branka nepadne a po základní hrací době utkání skončí 1:1. Závěrečné minuty však přinesly infarktovou podívanou. V čase 56:58 nejprve Briere nametl kotouč do brankoviště, kde si ho nešťastně srazil do vlastní branky McDonagh a vypadalo to, že Canadiens už zvítězí. Rangers se však nesložili a vyvinuli obrovský tlak, ze kterého 29 sekund před koncem vytěžili vyrovníní z hole Chrise Kreidera. O osudu třetího duelu série tak musí rozhodnout až prodloužení!

Střely na branku ve 3. třetině – 9:9, celkem – 36:22

60:00

59:31

Rangers právě vstřelili branku!
Neskutečné! Domácím se 29 vteřin před koncem třetí části podařilo vyrovnat! Dan Girardi nahodil z rohu kotouč před brankoviště, kde černý kus gumy ještě tečoval CHRIS KREIDER a po odrazu od brusle Jemelina puk končí za brankovou čarou – 2:2! Asistence: Dan Girardi a Derek Stepan.

59:04

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny! Obrovskou šanci měl St. Louis, který měl před sebou částečně odkrytou branku, ale radost mu pokazila lapačka skvělého Tokarského!

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:58

Možná rozhodující moment utkání! Hosté se dostali do rychlého protiútoku. Střelu Bourqua vyrazil Lundqvist před sebe, Vanek z dorážky domácí klec netrefil, ale DANIEL BRIERE kotouč dojel za brankou a vrátil ho zpět do brankoviště, kde si ho v pádu nešťastně nohou srazil za brankovou čáru obránce McDonagh! Obrovská smůla pro Rangers. Asistence: Thomas Vanek a Rene Bourque.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Hagelin (St. Louis), 60. Kreider (Girardi, Stepan) – 24. Markov (Pacioretty, Gallagher), 57. Briere (Vanek, Bourque), 62. Galchenyuk (Plekanec, Gionta)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Klein, J. Moore – Nash, Stepan, Kreider – St. Louis, Richards, Hagelin – Zuccarello, D. Moore, Pouliot – Carcillo, Boyle, Dorsett. Trenér: Alain Vigneault

Montreal Canadiens: Tokarski (Budaj) – Jemelin, Markov, Subban, Gorges, Weaver, Beaulieu – Gallagher, Desharnais, Pacioretty – Vanek, Plekanec, Galchenyuk – Gionta, Eller, Bourque – Weise, Briere, Prust. Trenér: Michel Therrien

Rozhodčí: Joannette, Pollock – Miller, Driscoll

Diváci: 18006