FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FBŠ Hummel Hattrick Brno

9:8

po prodl. (3:3, 1:1, 4:4 - 1:0)

26.04.2014, 19:00 • SH Sareza Ostrava • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Ostrava po velké přetahované dokázala dotáhnout zápas do vítězného konce a po vítězství 9:8 po prodloužení zároveň vítězí v sérii poměrem 3:1 na zápasy. Florbalisté Ostravy tak setrvávají v tuzemské nejvyšší florbalové soutěži i pro následující ročník, Hattrick Brno bude nadále pokračovat v první lize ČR. Nejproduktivnějším hráčem dnešního utkání byl brněnský Filip Hrabal (2+3).

Z Ostravy je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:11:16)

0:0.
Nejlepší hráči: Daniel Šešulka – David Hauser.

Ostrava právě vstřelila branku!
MAREK LIPOVÝ se zasloužil o to, že série končí vítězstvím domácích. Asistence: Petr Krzyžanek.

61:05

Před odkrytou brankou promáchl Habr.

60:01

Ve třetí části zhlédlo 138 diváků osm branek, rovnoměrně po čtyřech na každé straně. Následovat bude desetiminutové prodloužení.
Statistiky třetího dějství:

7:9.
V oslabení:
0:0.

Další třetina začne přibližně ve 20:53 h.

60:00

59:02

Krzyžanek drží míček na své čepeli.

57:59

DANIEL ŠEŠULKA zopakoval akci z šestapadesáté minuty, skóre je tak znovu vyrovnané. Asistence: Lukáš Robenek.

57:40

Oba celky hrají na hranici svého maxima.

57:18

Oddechový čas pro domácí.

55:29

Ke vzdálenější tyči se od mantinelu prosazuje DANIEL ŠEŠULKA. Asistence: Petr Trulík.

54:16

Eichnerovu ránu Robenek chytá.

52:50

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Hattrick navyšuje vedení, když FILIP HRABAL vyslal od mantinelu přízemní střelecký pokus, který gólman Ostravy kvůli zakrytému výhledu neviděl. Asistence: Roman Houbal.

51:25

Kotula vytěsnil loktem střelu Trulíka.

50:35

Krzyžanek vystihl nahození Felkla.

9:8

Branky a nahrávky: 6. Skácel, 19. Krzyžanek (Skácel), 20. Skácel (Kašpar), 36. Trulík (Švajný), 42. Vítovec (Šešulka), 43. Vítovec (Švajný), 56. Šešulka (Trulík), 58. Šešulka (Robenek), 63. Lipový (Krzyžanek) – 2. Eichner (Habr), 5. Kolajta (Felkl), 10. Hauser (Hrabal), 37. Hrabal (Houbal), 41. Eichner (Habr), 46. Houšť (Hrabal), 47. Felkl (Hrabal), 53. Hrabal (Houbal)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Robenek (Krupa) – Plíhal, Šešulka, Komačka, Krzyžanek, Mertha, Lipový – Švajný, Foltinek, Řezáč, Skácel, Vítovec, Trulík, Šimíček, Ožana, Svačinka, Klimscha, Kašpar, Kašovský. Trenér: Petr Koutný. Formace nejsou uspořádány podle pětek.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kotula (Chrást) – Vojtíšek, Marek, Hauser, Houšť, Flek, Houbal, Macálka, Jan Hlaváček, Ondráček, Felkl, Habr, Eichner, Fliega, Kubala, Hrabal, Kolajta. Trenér: David Nerud. Formace nejsou uspořádány podle pětek.

Rozhodčí: Lukáš Mikula, Kamil Sojka