24.04.2014, 03:50 • United Center, Chicago • Martin Dvořák

Tipsport: 2.13 3.84 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

71:17

Chicago právě vstřelilo branku!
Ben Smith získal puk ve vlastní třetině a bleskově rozehrává, puk přebírá PATRICK KANE, který projel celé hřiště a před Millerem místo očekávané přihrávky střílí, puk končí v brance, je konec, domácí vítězí 4:3! Asistence: Ben Smith.

56:08

Michal Rozsíval "plácl" do puku na modré a v prostoru před brankou St. Louis dokázal puk tečovat BRYAN BICKELL, je vyrovnáno! Asistence: Michal Rozsíval a Marian Hossa.

52:26

St. Louis právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Obrat dokonán! Domácí kombinovali v útočném pásmu, jenže střela Shawa byla zblokována a dopředu vyrazil VLADIMIR TARASENKO, který podruhé přesnou střelou překonává Crawforda, tentokrát z pravé strany. Asistence: Alex Petrangelo.

39:56

Jak lze během jedné minuty ztratit dvoubrankový náskok nám nyní předvedli hokejisté Chicaga! Nedůsledná obrana Blackhawks nedokázala odpálit puk od vlastní branky a MAXIM LAPIERRE tak může z pravé strany, nicméně z ostrého úhlu, zakončit. Puk Crawfordovi nějakým záhadným způsobem propadl lapačkou či těsně nad ní a skutálel se za jeho záda! Je vyrovnáno, čtyři vteřiny před koncem druhé třetiny! Asistence: Steve Ott a Chris Porter.

38:51

Hosté snižují díky využité přesilové hře, Vladimír Sobotka vyhrál vhazování proti Handzušovi, puk se dostal na modrou, odkud následně Shattenkirk přihrává VLADIMIRU TARASENKOVI, který se prosazuje přesně umístěnou střelou z levé strany. Asistence: Kevin Shattenkirk a Vladimír Sobotka.

36:09

PATRICK KANE si najel po pravém křídle před branku, kde dostal přesný pas z levé strany, přihrával Johnny Oduya a přesnou střelou z voleje překonává nad lapačku gólmana Millera. Asistence: Johnny Oduya a Jonathan Toews.

28:40

ANDREW SHAW se dokázal prosadit z brankoviště, kdy zády k brance St. Louis dokázal svou hokejkou usměrnit puk za záda Millera, domácí využívají bleskově přesilovou hru a ujímají se vedení 1:0. Asistence: Jonathan Toews a Patrick Kane.

4:3

Branky a nahrávky: 29. Shaw (Toews, Kane), 37. Kane (Oduya, Toews), 57. Bickell (Rozsíval, Hossa), 72. Kane (B. Smith) – 39. Tarasenko (Shattenkirk, Sobotka), 40. Lapierre (Ott, Porter), 53. Tarasenko (Petrangelo)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Brookbank, Hjalmarsson, Oduya, Leddy, Rozsíval – Sharp, Handzuš, Hossa – Bickell, Toews, Kane – Saad, Shaw, Versteeg – Bollig, Kruger, B. Smith

St. Louis Blues: Miller (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Leopold, Polák – Ott, Steen, Oshie – Schwartz, Sobotka, Tarasenko – Roy, Berglund, Cracknell – Porter, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Furlatt, McCauley – Cameron, Murphy

Diváci: 22 123