2:0 7:5, 6:2

23.04.2014, 18:39 • Martin Platko sk

Tipsport: 1.76 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Je dobojované! Daniela Hantuchová si kraťasom súperku vytiahla na sieť a tá síce loptičku dobehla, ale prehodila len do autu. Slovenka tak víťazí nad Lourdes Dominguezovou-Linovou po setoch 7:5 a 6:2 a postupuje do štvrťfinále turnaja v Marakéši.

5:2

A ďalším servis-volejom zakončila hru na svojom servise. Dominguezová-Linový bude teraz servovať na udržanie sa v tomto zápase. 5:2.

4:2

Perfektné! Daniela Hantuchová kvalitným riternom donútila súperku chybovať a berie jej tretí servis v rade. 4:2.

3:2

Ani tentokrát sa Daniele Hantuchovej nepodarilo potvrdiť brejk a Linová znížila na 3:2.

3:1

Ale druhý už nie a tak Daniela Hantuchová opäť nadobúda výhodu jedného brejku. 3:1.

2:1

To je škoda. Lourdes Dominguezová – Linová podobne ako v prvom sete okamžite berie späť prvé stratené podanie. 2:1.

2:0

Daniela Hantuchová dobehla kraťas súperky a sama excelentne zakončila. Slovenka tak berie prvý servis súperky v druhom sete.

1:0

A Daniela už prvý gembol pohodlným halfvolejom premieňa. 1:0.

7:5

To je ono! Daniela Hantuchová víťazí v prvom sete nad Lourdes Dominguezovou-Linovou pomerom 7:5.

6:5

Výborne! Daniela Hantuchová udržala svoj servis bez väčších problémov a teraz bude Linová servovať na udržanie v prvom sete.

5:5

Perfektné! Daniela Hantuchová berie späť stratený servis a vyrovnáva stav prvého setu na 5:5.

4:5

To je zlé. Lourdes Dominguezová-Linová už tento brejkbol premieňa a teraz bude servovať na víťazstvo v prvom sete.

4:4

Lourdes Dominguezová-Linová sa síce i v tomto prípade natrápila, ale svoj servis podržala. 4:4.

4:3

Dnešná oslávenkyňa Hantuchová si čistou hrou podržala svoj servis a ujíma sa vedenia 4:3.

3:3

Dominguezová – Linová si napokon svoj servis i so šťastím podržala a vyrovnala na 3:3.

3:2

Hantuchová donútila dôrazným forhendom súperku k chybe a tak si podržala svoj druhý servis v tomto prvom sete. 3:2.

2:2

Lourdes Dominguezová-Linová dokázala vyrovnať stav prvého setu na 2:2.

2:1

Žiaľ, Daniela Hantuchová robí dvojchybu a tak prichádza o výhodu brejku, ktorý získala v predošlom geme. 2:1.

2:0

Ale teraz už dobre pritlačila a Linová posiela svoj úder do autu. Hantuchová berie prvý servis svojej súperky. 2:0.

1:0

Daniela Hantuchová dobehla kraťas súperky a víťazne zakončila prvý gem tohto zápasu. 1:0.