Baráž o Livesport Superligu

FBŠ Hummel Hattrick Brno – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6:9

konec (5:2, 0:2, 1:5)

20.04.2014, 17:00 • Tatran Bohunice - nová hala • Nikol Kuncová (@Nikol_Kuncova)

Nádherná třetí třetina v podání Softwaru rozhodla o jejich druhé výhře na půdě Brna. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni za hosty Petr Skácel autor čtyř branek a za domácí gólman Pavel Kotula, který předvedl skvělé zákroky. To je pro dnešek vše, série se přesune do Ostravy a já vám přeji krásný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na počtenou. (19:07:20)

60:00

59:29

Houšťův pokus opět mimo tři tyče.

58:52

Ostrava právě vstřelila branku!
A je zřejmě rozhodnuto, ONDŘEJ VÍTOVEC dává devátou brankou hostí. Bez asistence.

58:14

Vojtíšek zkoušel vystřelit od mantinelu, ale zamířil pouze do rohu hřiště.

57:49

Nováček na hřišti Fliega se nedokázal prosadit z několika dorážek, které mu hosté nabídli.

56:46

Hattrick to zkouší v šesti hráčích a bez gólmana.

53:35

Komačka napřáhl, ovšem jeho střelu vykryl Kotula do rohu.

52:47

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Hosté postavili obranný val až na hraně malého brankoviště a domácí se několika přihrávkami dostali za něj a DAVID HAUSER snižuje na 6:8. Asistence: Radek Felkl.

52:32

Oddechový čas pro domácí.

52:23

Houšť to zkoušel od mantinelu, ale Robenek zastavuje míček rukou.

51:36

Ani přesilová hra nepřináší Kotulovi kýžený odpočinek, nyní musel řešit situaci dva na jednoho.

50:51

Za blokování hokejky je vyloučen hostující Petr Kašpar a odpyká se dvouminutový trest.

50:21

Po střele Komačky od mantinelu zasahuje domácí brankář hrudí.

50:12

Kašpar položil hokejku do krossu, ale Kotula je pozorný.

49:30

Dnešní utkání sleduje 122 diváků.

48:34

Dobře mířenou Trulíkovu střelu vyráží rukou Kotula.

47:49

Opět PETR SKÁCEL v akci, dnes již svou čtvrtou branku přidává z trestného střílení střelou do odkryté části branky. Bez asistence.

47:27

Tato situace mohla být zajímavá, jelikož před Robenkem byli dva hráči Hattricku, ovšem nahození gólman chytá.

45:57

Ze hry Ostravanů jsou jasně znát přestávkové pokyny v šatně a třetí brankou PETRA SKÁCELA odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Petr Kašpar.

43:54

Z nulového úhlu mířil Hrabal na Houbala, který byl před brankou, ale Robenek ve své oblíbené pozici kryje.

42:38

Nádhernou individuální akci předvedl PETR TRULÍK a hosté otáčejí stav utkání na 5:6. Asistence: Václav Komačka.

42:28

Ondráček po sérii kliček vyslal do střely Houbala, který ale netrefil míček vůbec ideálně.

40:13

O velmi rychlou vyrovnávací branku se postaral ONDŘEJ VÍTOVEC. Asistence: Petr Trulík.

40:01

Hosté ve druhé třetině vsítili opět dvě branky a žádnou neinkasovali a tak se skóre utkání dostalo na rozdíl jediného gólu a třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá a napínavá.

40:00

39:50

Špatná rozehrávka Eichnera dala šanci Skácelovi, jenž se hnal na Kotulu, ovšem o kousek minul branku.

39:06

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:39

Domácí tahají za delší konec provazu a opět ukazují, že i oni umí útočit.

37:14

Hvizd rozhodčího přišel dříve, než domácí vsítili gól a útěchou jim tak musí být úder z poloviny hřiště.

36:23

Po několika neúspěšných pokusech a únicích se konečně prosazuje MAREK LIPOVÝ a snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Petr Skácel.

35:46

Jedovatou střelu Vojtíška z voleje chytá Robenek s ledovým klidem do rukou.

34:29

Eichnerovu střelu z otočky vyráží Robenek za sebe a musí se hodně ohánět, aby neskončila v síťce.

32:45

Rozhodčí musí řešit menší roztržku mezi Houbalem a Šešulkou, zatím zůstává u ústní domluvy.

32:20

Skácelovu dělovku chytá Kotula do rukou a uklidňuje situaci.

31:01

Po nedorozumění Kotuly s Macálkou se zpoza branky prosazuje MAREK LIPOVÝ a snižuje tak stav utkání na 5:3. Asistence: Daniel Šešulka.

30:26

Houbal velmi dobrým napadáním nasbíral cenné vteřiny.

29:56

Za bránění ve hře míří mimo hru domácí David Hauser a odsedí si dvouminutový trest.

27:38

Skácel vyslal Plíhala, kterému ale zpracování trvalo příliš dlouho a Kotula se stačil přesunou.

25:21

Plíhal mířil sám na Kotulu, který hbitými rukami kryje.

24:29

Hauser se teď obmotal okolo jednoho hráče hostů, získal balónek a obratem ho posílá krossem na rozběhnutého Hrabala, ten trefuje pouze tyčku.

23:17

Šimíček nedokázal uklidit míček do prázdné branky a trefil jen boční síťku.

22:00

Domácí se ubránili přesilové hře a následnému závaru před Kotulou.

21:13

Opět v akci Lipový, tentokráte střelu blokuje holí Vojtíšek.

20:21

Kross na Lipového, který to zkouší z nulového úhlu, Kotula ovšem bleskovým přesunem kryje.

20:01

První třetina je za námi a domácí Brno vede již 5:2 a to hlavně zásluhou Hrabala, jenž vsítil hattrick. Utkání ale ještě není u konce a čekají nás dvě třetiny hry a tak se nechme překvapit, jak Ostrava zareaguje a či se jí povede srovnat nebo dokonce obrátit prozatimní průběh utkání.

20:00

20:00

Za hru na zemi je ještě vyloučen domácí David Hauser.

19:03

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:16

Kotula dnes velmi drží svůj tým a předvádí skvělé zákroky.

17:29

Hostující branku míjí jen těsně Habr, jenž to zkoušel se z velkého brankoviště.

16:46

A početní výhodu po půl minutě hry zužitkoval RADEK FELKL, který tak zvyšuje již na 5:2. Asistence: Roman Houbal.

16:14

Za blokování hokejky dostává dvouminutový trest hostující Marek Lipový.

15:31

Hauser přenechal balónek Houšťovi, který z otočky vystřelil pouze do rohu.

14:33

S brankami se roztrhl pytel, za hosty opět mířil přesně PETR SKÁCEL, který se ocitl již sám před Kotulou a neměl problém se zakončením. Asistence: Petr Kašpar.

14:09

Krásné sólo v podání FILIPA HRABALA, který se proháčkoval z rohu až na brankoviště, odkud skóruje a dokonává svůj hattrick. Asistence: David Hauser.

13:26

Hostům se nakonec podařilo snížit, o branku se postaral PETR SKÁCEL. Bez asistence.

13:18

K odraženému míčku se dostal Plíhal, ale sám před Kotulou netrefuje bránu.

12:02

Vážné zranění to ale není a už je opět ve hře, nyní si obhodil Felkla a jeho bekhendová střela vypadala nadějně.

11:30

Na ploše zůstal ležet Vítovec a musí být ošetřen.

11:04

Ze středu vypálil Svačinka, ale Kotula ukazuje své schopnosti a chytá.

09:49

Šešulkovi střela absolutně nevyšla a u míčku je Eichner.

09:01

Domácí zvyšují již na rozdíl tří branek, svou druhou branku v tomto utkání vsítil FILIP HRABAL po spolupráci s Houbalem, střelou do Robenkova protipohybu. Asistence: Roman Houbal.

07:42

Felkl zkoušel lobem najít Habra, ale nahození bylo příliš dlouhé a míčem končí až u gólmana.

07:05

Plíhalův pokus od mantinelu byl již z malého úhlu a Kotula střelu chytá.

06:21

Ne příliš nadějný pokus Houště z velké vzdálenosti kryje s klidem Robenek.

04:53

Kotula dlouhým výhozem vyslal Hrabala do úniku, ale u míčku byl dříve Mertha a odpaluje jej.

04:02

Nebezpečně se vytáčel od mantinelu Vítovec, ovšem obranný val nedokázal překonat.

03:14

Domácí nechtějí zaváhat jako včera a ujímají se již dvoubrankového vedení. Tentokráte se z otočky trefuje FILIP HRABAL. Asistence: Petr Ondráček.

01:53

Z dobré pozice pálí Komačka, ale Kotula je připraven.

01:29

Velmi pěkná branka, ZDENĚK HABR se nejdříve podíval a následně vyslal střelu na vzdálenější tyč. Asistence: Dominik Eichner.

01:01

Kolajta to zkusil po závaru z velkého brankoviště, ale Robenek roztahuje nohy a přízemní střelu chytá.

00:01

Line-up hostů FBC ČPP Software Ostrava: brankář: Lukáš Robenek; hráči v poli: Václav Komačka, Daniel Šešulka, Ondřej Vítovec, Patrik Šimíček, Marek Švajný
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Filip Hrabal, Petr Ondráček, Roman Houbal, Martin Houšť, David Hauser

FBŠ Hattrick Brno: Kotula (Chrást) – Hauser, Vojtíšek, Houšť, Flek, Houbal, Macálka, Hlaváček, Ondráček, Felkl, Marek, Habr, Eichner, Fliega, Kubala, Hrabal, Kolajta

FBC ČPP Software Ostrava: Robenek (Mazánek) – Plíhal, Švajný, Foltinek, Skácel, Šešulka, Vítovec, Trulík, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Ožana, Mertha, Lipový, Svačinka, Klimscha, Kašpar

Rozhodčí: Oskar Novák – Přemysl Škaloud.
Pěkný podvečer všem čtenářům našich přenosů, vítejte u florbalových barážových bojů o AutoCont extraligu mužů, kde se v rámci 3. zápasu střetnou celky FBŠ Hattrick Brno a FBC ČPP Software Ostrava.

V prvním utkání se Ostravanům na domácí půdě nezadařilo a rozhodla třetí třetina, kdy Brňané po kanonádě střel zvítězili 12:6. Po přesunu do Brna měli lepší pozici domácí, ovšem ve 2. utkání podlehli Softwaru velmi těsně 4:5. A tak se nechme již překvapit, jak dnešní klání skončí a kdo pojede do Ostravy za výhodnějšího stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:9

Branky a nahrávky: 2. Habr (Eichner), 4. Hrabal (Ondráček), 10. Hrabal (Houbal), 15. Hrabal (Hauser), 17. Felkl (Houbal), 53. Hauser (Felkl) – 14. Skácel, 15. Skácel (Kašpar), 32. Lipový (Šešulka), 37. Lipový (Skácel), 41. Trulík (Vítovec), 43. Trulík (Komačka), 46. Skácel (Kašpar), 48. Skácel (TS), 59. Vítovec

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kotula (Chrást) – Hauser, Vojtíšek, Houšť, Flek, Houbal, Macálka, Hlaváček, Ondráček, Felkl, Marek, Habr, Eichner, Fliega, Kubala, Hrabal, Kolajta

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Robenek (Mazánek) – Plíhal, Švajný, Foltinek, Skácel, Šešulka, Vítovec, Trulík, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Ožana, Mertha, Lipový, Svačinka, Klimscha, Kašpar

Rozhodčí: Oskar Novák – Přemysl Škaloud