po prodl. (1:2, 1:0, 0:0)

20.04.2014, 05:30 • Goyang Ice Ring • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 3.15 4.5 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska. (10:24:24)
Tento zápas je již minulostí. Lebler rozhodl v druhé minutě prodloužení o výhře Rakouska. Ukrajina si tak připisuje do tabulky pouze jeden bod a její soupeř body dva.

61:34

Rakousko právě vstřelilo branku!
LEBLER dokázal v přesilové hře propálit Gaiduchenka a rozhoduje o vítězství svého týmu v prvním zápase na MS.

60:43

Tým Ukrajiny je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Tymchenko.

60:01

Po základní hrací době je výsledek utkání nerozhodný 2:2 a tak utkání půjde do prodloužení.

60:00

55:05

Ukrajina hraje v plném počtu.

53:05

Materukhin (UKR) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

52:00

50:00

Za hákování je potrestán dvouminutovým trestem Ladygin (UKR).

47:19

I Rakousko už je nyní kompletní.

49:11

Domácí hrají v plném počtu a navíc budou hrát ještě osm vteřin přesilovou hru.

47:19

Počet hráčů na ledě se vyrovná, jelikož je na dvě minuty vyloučen za podražení Komarek (AUT)

47:11

Za faul loktem je menším trestem potrestán Varlamov (UKR).

45:57

Tymchenkovu ránu vyrazil Starkbaum před sebe, následnou dorážku už raději schoval do lapačky.

44:03

Oddechový čas skončil, hra může pokračovat.

44:02

Oddechový čas si vyžádal domácí celek.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Blagy (Mikhnov, Belukhin), 33. Materukhin (Tymchenko, Shafarenko) – 10. Heinrich (Koch), 13. Heinrich (Lebler, Schumnig), 62. Lebler

Ukrajina: Gaiduchenko (Seliverstov) – Navarenko, Ladygin, Kugut, Skrypets, Pobyedonostev, Isayenko, Petrukhno – Shafarenko, Mikhnov, Nimenko, Zakharov, Varlamov, Padakin, Tymchenko, Materukhin, Toryanyk, Kvitchenko, Blagy, Bondaryev, Belukhin

Rakousko: Starkbaum (Swette) – Altmann, Peter, Heinrich, Mitterdorfer, Muhlstein, Schlacher, Schumnig – Komarek, Lebler, Oberkofler, Fischer, Petrik N., Schiechl, Koch, Geier S., Geier M., Petrik B., Ibererm Hundertpfund

Rozhodčí: Hribik, Koch – Kanazawa, Pesek