konec (2:2)

19.04.2014, 20:15 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Štěpán Tomš

Tipsport: 1.42 4.25 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Mladé Boleslavi je to vše, příjemný zbytek soboty. (22:11:01)
Domácí Mladá Boleslav vstřelila v 54. minutě rozdílovou branku a slaví výhru 3:2. Jablonec měl ve druhé půli nejblíže ke gólu v 85. minutě, ale Doležal na míč těsně nedosáhl. Středočeši si tak znovu upevnili tětí místo v tabulce.

90+3

Špit rychle vykopává a to bude konec zápasu.

90+3

Štohanzl přihrával v pokutovém území Šultesovi, který na míč nedosáhl.

90+3

Běží už třetí minuta nastavení a Boleslav je na útočné polovině.

90+2

Loučka posunul míč na pravou stranu Kopicovi, jehož přízemní centr odvrátil z pokutového území Dosoudil.

90+1

Boleslav vhazovala na své polovině a udržela se u míče.

90

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Další útok Jablonce donutil domácí tým zatáhnout se do defenzivy.

89

Boleslav zase útočí. Tento zápas může dopadnout klidně 4:2 pro Boleslav nebo vyrovnáním Jablonce. Hraje se nahoru – dolů.

88

Míč propadl v pokutovém území až k Benešovi, který sice pálil pohotově, ale hodně nepřesně.

87

Loučkův nepřesný centr skončil až v náruči mladoboleslavského gólmana.

85

Novák centroval z levé strany a před Divišem na míč těsně nedosáhl Doležal! To byla velká šance pro Severočechy!

85

Hosté ho rozehráli na krátko a Novákův centr do pokutového území byl moc dlouhý.

84

Doležalův centr trefil do hlavy Kyselu a od něho putoval míč do autu. Jablonec rozehraje roh.

83

Karel Jarolím vystřídal také naposledy a místo Ondřeje Zahustela poslal do hry Daniela Bartla.

83

Michala Hubníka nahradil v sestavě Jablonce Lukáš Třešňák.

82

Hubníkův centr z pravé strany stáhl ze vzduchu brankář Diviš.

3:2

konec (2:2)

Branky: 7. Zahustel (Magera), 24. Ščuk (pen.), 54. Magera (Štohanzl) – 18. Loučka (pen.), 31. Moulis (Rossi)

Karty:   26. D. Jarolím (MBL) – 68. Beneš (JAB)

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 8:8.

FK Mladá Boleslav: Diviš – Kysela, Kúdela, Dosoudil, Bořil – Ščuk, D. Jarolím (C), Zahustel (83. Bartl), Magera (74. Štajner), Koreš (46. Štohanzl) – Šultes.
Náhradníci: Miller – Vraštil, Štohanzl, Štajner, Bartl, Nešpor, Chramosta.

FK Jablonec: Špit – Eliáš (78. Doležal), Beneš, Kysela, Novák – Rossi, Loučka (C), Kopic, Čížek, Moulis (68. Fantiš) – Hubník (83. Třešňák).
Náhradníci: Šebek – Landovský, Jablonský, J. Štochl, Fantiš, Doležal, Třešňák.

Rozhodčí: Kovařík – Blažej, Vlasjuk