19.04.2014, 15:00 • Imatra Spa Arena, Imatra • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 1.03 15.0 20.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (17:21:11)

Střely na branku: 42:23
Trestné minuty: 4:4
Vyhraná vhazování: 47:15
Přesilové hry: 0/2-0/2

Nejvíce střel: Roland McKeown, Ryan Gropp a Jared McCann 5 – Maximilian Kammerer 6

Branky a nahrávky: 7. Audette (Hawryluk, Thomas), 35. Bleackley (Bishop), 55. Gropp (Virtanen), 57. Konecny (Point, Perlini), 60. McCann (Virtanen) – 34. Eder (Daubner, Mayenschein), 38. Kammerer (Wissmann). Po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0. Rozhodčí: Hodek (CZE), Salonen (FIN) – Malmqvist (SWE), Waldejer (NOR). Diváci: 1200.
Kanada se ve svém druhém vystoupení ve finské Imatře hodně natrápila s Německem. O svém vítězství rozhodli zámořští hráči až v závěrečném dějství, které vyhráli na střely 20:5 a především na branky 3:0!

Branky Kanady dnes stříleli postupně Daniel Audette, Conner Bleackley, Ryan Gropp, Travis Konecny a Jared McCann, v německém dresu se dokázali prosadit kapitán Andreas Eder a Maximilian Kammerer.

60:00

59:25

Kanada právě vstřelila branku!
Kanadští teenageři svůj ohromný tlak ve třetí třetině nakonec stvrzují ještě pátou brankou. Půl minuty před koncem zřejmě upravuje výsledek na konečný JARED McCANN! Asistence: Jake Virtanen.

56:18

A Kanaďané přidávají rázem čtvrtou branku a dovolím si tvrdit, že tak rozhodli o svém vítězství v dnešním zápase! Na 4:2 upravuje skóre kanadský mladík s českým jménem TRAVIS KONECNY! Asistence: Brayden Point a Brendan Perlini.

54:24

Kanadští mladíci se přeci jen dočkali kýženého gólu. Pět a půl minuty před koncem základní hrací doby se prosazuje RYAN GROPP! Asistence: Jake Virtanen.

47:30

Tlak Kanady sílí, síly nabývá ale také touha Němců obrat favorita o body!

45:00

Němci se stále drží, Kanaďané ale ve třetí třetině enormně zvýšili tlak, na střely vedou v třetí části hry 8:1!

42:50

Virtanen je na ledě, Kanada hraje v plném počtu.

40:51

Kammerer se vrací na led, Němci přežili své oslabení a stále drží naděje na obrovský úspěch!

40:50

Těsně před návratem Kammerera na led je vyloučen střelec dvou branek z utkání se Švédskem Jake Virtanen, který se provinil držením protihráče.

40:01

40:00

38:51

Střelec poslední branky ale v závěru druhé třetiny míří na trestnou lavici, inkasoval dvouminutový trest za držení protihráče.

37:49

Německo právě vstřelilo branku!
To je neskutečné, Němci opět srovnávají stav zápasu! Tentokrát se prosazuje MAXIMILIAN KAMMERER! Asistence: Kai Wissmann.

34:29

Kanaďané si ale berou své vedení rychle zpátky, po 80 vteřinách hry od inkasovaného gólu se na druhé straně prosazuje CONNER BLEACKLEY! Asistence: Clark Bishop.

33:09

To jsou věci, Němci po polovině zápasu srovnávají stav zápasu na 1:1! Zvýšenou aktivitu ve druhé třetině zaslouženě zužitkoval ve vyrovnávací branku kapitán ANDREAS EDER! Asistence: Maximilian Daubner a Jakob Mayenschein.

32:37

Kanadští mladíci ovšem nesehráli přesilovou hru vůbec dobře, v podstatě za celé dvě minuty ani nevystřelili.

30:37

A přesilovou hru si tentokrát zahrají Kanaďané, na trestnou lavici míří Manuel Wiederer za hákování.

27:59

Kanaďané ač s obtížemi se v oslabení ubránili tlaku Němců.

25:59

První vyloučení v dnešním zápase – za faul kolenem je na 2 minuty vyloučen kanadský forvard John Quenneville, což je pro změnu příbuzný trenéra Chicaga Joela Quennevilla a obránce Bostonu Johnnyho Boychuka.

23:00

Vstup do třetiny opět patří spíše německým mladíkům, kteří několikrát prověřili Billiu v brance Kanady.

20:01

20:00

14:30

Zatím se hraje hodně svižný hokej, ještě jsme neviděli ani jedno vyloučení, Kanada aktuálně vede na střely 12:6.

09:00

Kanaďané pomalu, ale jistě přebírají otěže utkání na svou stranu. Po úvodní brance už přehoupli poměr střel.

06:37

Ačkoliv Němci začali překvapivě aktivněji než Kanaďané, favorité dnešního zápasu se přesto v sedmé minutě dostávají do vedení! Akci čtvrtého útoku Kanady zakončil DANIEL AUDETTE, syn dlouholetého hráče NHL Donalda Audettea! Asistence: Jayce Hawryluk a Ben Thomas.

02:30

Němečtí mladíci začali proti jasnému favoritovi duelu nebojácně, zatím vedou na střely 2:0.

00:01

Pár zajímavostí ještě před úvodním vhazováním...

...dnešní utkání bude jako jeden z hlavních rozhodčích řídit Čech Pavel Hodek, pro něhož to bude druhý zápas na aktuálním šampionátu osmnáctek, ve čtvrtek řídil úvodní zápas domácích Finů proti Dánsku.

...oba trenéři, tedy jak Kevin Dineen, tak Jim Setters, dnes promění své brankáře. V brance Kanady nastoupí od začátku Julio Billia, německou branku bude od první minuty hájit Daniel Fiessinger.

Trenéři: Kevin Dineen, Trevor Letowski a Gordon Murphy.

Trenéři: Jim Setters a Rick Boehm.

Rozhodčí: Hodek (CZE), Salonen (FIN) – Malmqvist (SWE), Waldejer (NOR).

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

KANADA U18

Kanada bude jako každý rok v těžké úloze, kdy musí plnit roli absolutního favorita na zisk zlaté medaile. Do Finska letos přivezli Kanaďané hodně silný výběr složený z několika adeptů na přední umístění v blížícím se draftu NHL.

Do turnaje vstoupili Kanaďané velmi dobře, když ve čtvrtek porazili Švédy 3:1, dvakrát se prosadil Jake Virtanen, třetí branku přidal Matt Barzal. Vynikající výkon v brance předvedl Mason McDonald, který zlikvidoval 24 z 25 střel.

Kanada U18 – Švédsko U18 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Virtanen (McKeown), 22. Virtanen, 44. Barzal – 31. Forsling (Hölmstrom, Muzito Bagenda).
Sestava Kanady: McDonald (Billila) – Fleury, McKeown , Sanheim, Barzal, Hicketts, Carrier, Pilon – Perlini , Konecny, Point – Gropp, McCann, Thomas – Bleackley, Virtanen, Bishop – Crouse, Quenneville, Audette.
NĚMECKO U18

Německá osmnáctka bude mít letos velký problém se záchranou. Čeká ji totiž skupina smrti, němečtí mladíci si zahrají postupně se Slováky, dnes s Kanaďany, s Rusy a se Švédy.

Zřejmě ten nejlehčí zápas proti Slovensku navíc už Němci nezvládli, když prohráli 1:4. O jedinou branku Němců v zápase se postaral hned po půl minutě hry útočník Manuel Wiederer!

Německo U18 – Slovensko U18 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Wiederer (Kammerer) – 18. Milý, 35. Bondra (Meliško), 45. Farleťák (Pospíšil), 60. Paločko (Milý)
Sestava Německa: Proske (Fiessinger) – Rogl, Kurz, Wissmann, Trinkberger, Quass, Schütz, Haase, Kaisler – Kircher, Eder, Kolb – Loibl, Wiederer, Kammerer – Koziol, Todam, Konopatzki – Edfelder, Daubner, Mayenschein.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého ledního hokeje! Ve čtvrtek odstartovalo ve Finsku mistrovství světa hráčů do 18 let, dnes jsou na programu celkem 4 zápasy! V jednom z nich se v rámci skupiny A utká obhájce vítězství z loňského roku Kanada proti největšímu outsiderovi skupiny z Německa, zápas začíná v 15:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

5:2

Branky a nahrávky: 7. Audette (Hawryluk, Thomas), 35. Bleackley (Bishop), 55. Gropp (Virtanen), 57. Konecny (Point, Perlini), 60. McCann (Virtanen) – 34. Eder (Daubner, Mayenschein), 38. Kammerer (Wissmann)

Kanada U18: Billia (McDonald) – Fleury, McKeown (C), Sanheim, Barzal, Hicketts, Carrier – Perlini, Konecny, Point (A) – Gropp, McCann, Thomas – Bleackley (A), Virtanen, Bishop – Quenneville, Audette, Crouse – Hawryluk Trenéři: Kevin Dineen, Trevor Letowski a Gordon Murphy.

Německo U18: Fiessinger (Proske) – Rogl, Kurz (A), Wissmann, Trinkberger, Quaas, Schutz, Haase, Kaisler (A) – Kircher, Eder (C), Kolb – Loibl, Wiederer, Kammerer – Koziol, Todam, Konopatzki – Edfelder, Daubner, Mayenschein Trenéři: Jim Setters a Rick Boehm.

Rozhodčí: Hodek (CZE), Salonen (FIN) – Malmqvist (SWE), Waldejer (NOR)