19.04.2014, 01:40 • TD Garden, Boston • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 1.8 4.1 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:03

Boston hraje bez brankáře!

56:59

Detroit právě vstřelil branku!
Detroit se dostává do vedení. Nádherná individuální akce PAVLA DACJUKA končí úvodní brankou utkání, když si elegantně zpracoval přihrávku ve středním pásmu, najel mezi kruhy a střelou zápěstím překonal Raska – 0:1. Asistence: Johan Franzen.

45:17

Boston si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání. Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Tatar.

42:40

Detroit mohl jít do vedení. Před Raskem zůstal úplně volný Helm, který udělal otočku a vystřelil po ledě, ale Rask dokázal koncem betonu kotouč vyrazit.

35:58

Detroit si zahraje druhou přesilovou hru. Za krosček na Franzena je vyloučen na dvě minuty Krug. Dočkáme se úvodní branky tohoto střetnutí?

16:08

Detroit si zahraje přesilovou hru! Chára tvrdě narazil na mantinel Brendana Smitha a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.