18.04.2014, 19:00 • Tomáš Podzimek (@PodzimT)

Tipsport: 1.7 8.6 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Konec zápasu. (23:20) (20:34:18)

60

Martin Lepieš vstřelil poslední branku a domácí si připisuju první nadstavbové vítězství (23:20) (23:20)

60

Trenér domácích si v čase 29:17 bere poslední oddechový čas (22:20) (22:20)

59

Pravidlo o krocích porušil David Šůstek, domácí mají balon minutu do konce (22:20) (22:20)

59

Za vzájemný faul vyloučen Michal Naiman a Kamil Piskač (22:20) (22:20)

58

Trenér hostů si bere poslední možný oddechový čas, (22:20) (22:20)

58

Po kombinaci se prosazuje domácí Zeman, domácí vedou o dvě branky (22:20) (22:20)

57

Kvasničkův pokus kryl Petržala a v útoku se prosadil z levého křídla Milan Kotrč (21:20) (21:20)

57

Zemanův pokus vychytal Petržala, vzápětí Veverka vychytal Šůstka, domácí jsou čtyři minuty před koncem utkání v útoku (21:19) (21:19)

56

Filip Veverka vychytal Šůstkův pokus a domácí jsou v plném počtu v útoku (21:19) (21:19)

55

Pravidlo o krocích porušil Kvasnička a hosté jsou v postupném útoku (21:19) (21:19)

54

Z pravého křídla se prosadil Jan Syřínek (21:19) (21:19)

54

Na dvě minuty vyloučen Martin Lepieš za úmyslné hraní nohou (21:18) (21:18)

53

Michal Kvasnička se rozstřílel a přidal další branku z prostoru spojky, hostující trenér si bere oddechový čas (21:18) (21:18)

52

Radek Mráz snižuje na rozdíl dvou branek (20:18) (20:18)

52

Opět Michal Kvasnička přidává další branku z levého křídla (20:17) (20:17)

51

Po dohrávce do levého křídla se prosadil Michal Kvasnička a domácí vedou o dvě branky (19:17) (19:17)

50

Trenéd domácích si vybírá oddechový čas (18:17) (18:17)

49

David Šůstek se prodral domácí obranou a snižuje opět na rozdíl jediné branky (18:17) (18:17)