2:0

konec (0:0)

18.04.2014, 20:30 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.18 7.3 25.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešní předehrávky 34. kola Primera División vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:25:30)
Utkání končí a Atlético Madrid si může oddechnout, připisuje si totiž velmi důležité tři body. Výhra to byla opravdu tvrdě vybojovaná, domácí se dlouho trápili. Vítězný gól přišel v 72. minutě, kdy se po rohu trefil hlavou Miranda a pojistka dorazila v nastaveném čase, kdy proměnil pokutový kop Diego Costa. Pro Atlético to byla už druhá penalta v utkání, jenže tu první v 50. minutě zahodil dnes trápící se David Villa. Nicméně Atlético udělalo další úspěšný krok na své cestě za titulem.

90+3

Elche má míč na kopačkách, k ohrožení branky se už ale asi hráči hostů nedostanou.

90+2

Stadionem se nesou oslavné chorály, diváci už ví, že jejich tým o body nepřijde.

90+1

Atlético právě vstřelilo branku!
K penaltě se tentokrát postavil DIEGO COSTA, poslal gólmana na opačnou stranu a pohodlně zvýšil na 2:0!

90

Cristian Sapunaru obdržel druhou žlutou a tedy i červenou kartu.

90

Druhá penalta pro Atlético! Filipe Luis vysunul Diega Costu, kterého fauloval Sapunaru a rozhodčí opět neváhal!

89

Domácí si teď zhluboka oddechli, neboť Courtois nedokázal dobŕe vyboxovat míč a až jeho obránci s vypětím sil odkopli mimo vápno!

89

Juanfran se nadechl k velkému sólu po pravém křídle, jenže jeho snahu zhatila nepřesná přihrávka na střed.

88

Rozhodnout mohl Diego Costa, dostal skvělou přihrávku do běhu, snažil se prostřelit Herreru, ten ale jeho pokus vykopl!

87

Atlético drží míč co nejdál od vlastní branky a čas utíká.

86

Centr to nebyl vůbec zlý, opět se na něj prodíral Sánchez, proti přesile ale neměl šanci. Sice ukazuje, že byl postrčen, rozhodčí ale dává jasně najevo, že nic pískat nehodlá.

85

Další možnost pro hosty, mají přímý kop.

84

Courtois si v pohodě došel pro vysoký míč a pozvolna se chystá k rozehrání.

83

Domácí v posledních minutách zcela zapomněli na útočnou snahu a soustředí se na bránění svého hubeného náskoku.

82

Trochu divoký obranný zákrok, ale nakonec to stačilo, Atlético opět dostalo míč z blízkosti Courtoisovy branky.

80

Sánchez se opět snažil o vysoký výskok, domácí hráči jej ale ubránili a dostali míč na půlku.