Dominika Cibulková – Pemra Ozgenová

2:0 6:1, 6:3

16.04.2014, 12:32 • Kuala Lumpur, Malajzia • Martin Platko sk

6:3

A je dobojované! Dominika Cibulková premieňa svoj prvý mečbol a v tomto zápase 1.kola zvíťazila nad kvalifikantkou Pemrou Ozgenovou 6:1 a 6:3.

5:3

Dominika Cibulková presným forhendom na sieti zakončila gem a potvrdila tak brejk z predošlej hry. Ozgenová bude servovať na udržanie sa v zápase. 5:3.

4:3

Výborne! Ozgenovej nevyšiel bekhend a tak Dominika Cibulková berie druhé podanie tureckej tenistky v druhom sete. 4:3.

3:3

Dominika Cibulková nekompromisným forhendom ukončila servis. 3:3.

2:3

Turkyňa Ozgenová bez problémov uhrala gem pri svojom servise. 2:3.

2:2

Cibulková predsa len vyrovnáva stav druhého setu na 2:2.

1:2

Razantným forhendom ukončila Ozgenová gem pri svojom podaní a dostáva sa do vedenia 1:2.

1:1

Pemra Ozgenová dokázala prvý brejkbol premeniť a tak si berie späť stratený servis z prvej hry. 1:1.

1:0

To je ono! Cibulková berie už prvé podanie Ozgenovej v druhom sete. 1:0.

6:1

A ten okamžite premieňa! Dominika Cibulková vyhráva v prvom sete nad Pemrou Ozgenovou pomerom 6:1.

5:1

Pemra Ozgenová vytiahla eso a tak zabránila kanárovi. 5:1.

5:0

Dominika Cibulková dokázala krížnym forhendom ukončiť tento svoj tretí servis a potvrdila tak brejk z predošlej hry. Ozgenová pôjde servovať na udržanie sa v prvom sete. 5:0.

4:0

Perfektné! Dominika Cibulková získava ďalšie podanie Ozgenovej a v prvom sete jasne potvrdzuje papierové predpoklady. 4:0.

3:0

Ritern Ozgenovej neprešiel cez pásku a tak Cibulková potvrdila brejk z predošlej hry. 3:0.

2:0

Výborne! Dominika Cibulková premieňa svoj druhý brejkbol krásnym víťazným úderom do voľnej časti kurtu. 2:0.

1:0

Ale v ďalšej výmene už nechybovala. Dominika Cibulková si podržala prvý servis v tomto stretnutí. 1:0.