AC Sparta Praha B – Slavia Karlovy Vary

5:1

konec (1:0)

10.04.2014, 16:30 • Info o důležitých událostech (Alan Šrámek (@TramekCZ))

Skončil nám duel mezi domácí Spartou a hostujícími Karlovými Vary. Po poločase vedli domácí 1:0. Varům se podařilo vyrovnat sedm minut po zahájení druhé půlky. To bylo ovšem od hostujícího celku vše. Od té doby vzali otěže zápasu do svých rukou Sparťanští hráči a čtyřmi brankami smetli Karlovy Vary ze hřiště. S konstatováním, že v předehrávce 23. kola ČFL poráží Sparta na své půdě Karlovy Vary 5:1, se s Vámi loučím. (18:34:30)

87

Karlovy Vary stahují ze hry Geňu, kterého nahrazuje Tolar.

85

Sparta přichystala dvě střídání. Dnes si již do balónu nekopne Hašek ml. s Matouškem. Jejich místa zaujme Miskovič s Hájkem.

82

Sparta právě vstřelila branku!
JAN SÝKORA, který od Keriće převzal kapitánskou pásku, pronikl do vápna a pravačkou prostřelil Bojčuka.

75

Dnešnímu utkání přihlíží 156 diváků.

73

Hosté střídají. Do kabin zamířil Pavel Plechatý a opačným směrem na trávník vbíhá Jindřich Pachta.

70

Záviška pronikl za obranu a zprava nebezpečně vypálil, Bojčuk ovšem vyrazil míč na břevno.

67

Třetí branka Sparty za jedenáct minut! Sýkorův křižný pas našel v šestnáctce u zadní tyče JAKUBA PEŠKA a ten svým druhým gólem zvyšuje na 4:1.

66

Plechatého přímý kop z 18 metrů minul levou tyč Nguyenovi brány. Na druhé straně Záviška z vápna trefil levačkou jen Bojčuka.

65

Karlovarští připravili další střídání. Ze hry je stažen Staněk. Jako čerstvá síla vběhne na trávník Šturm.

63

Karlovarský Geňo si vysloužil od rozhodčího žlutou kartu.

62

Karlovy Vary sáhli ke střídání. Pro dnešek dohrál Vondráček, kterého nahrazuje Hudec.

61

Sparta přidává v krátkém sledu další branku, když Peškův centr z levé strany šikovně tečoval DAVID MATĚJKA.

57

Skvělý zákrok vytasil Nguyen proti hlavičce Ivaska.

56

Sparta si bere vedení zpět na svou stranu, když JAKUB PEŠEK pronikl z levé strany před bránu a střelou na zadní tyč překonal Bojčuka.