2:0

konec (0:0, 0:0, 2:0)

01.08.2013, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 2.1 4.2 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Slovan predviedol lepší výkon ako hosťujúci tím, ktorý dlho odolával a Glass vyťahoval jeden úspešný zákrok za druhým. No napokon inkasoval v presilovke, a hostia potom síce zabrali na plný plyn, no bol to práve Slovan, ktorý trestal, do odkrytej obrany zaviezol puk Netík, ktorý vypracoval gólovú akciu a vypredaná aréna si užíva víťazné ovácie ako keby sa dnes hralo play-off KHL. V Bratislave proste hokej chutí a tak to má byť. Ja Vás všetkých už teraz pozývam na ďalší zápas HC Slovan, o týždeň privítame Torpedo Nižnij Novgorod. Z Bratislavy je to dnes odo mňa všetko, pekný večer všetkým želá Vladimír Korduliak. (19:10:35)
Krutov vystrelil, prekonal síce Janusa, ale jeho pokus skončil na Jarovej pravej žŕdke. Slovan aj na nájazdy víťazí 1:0, Jaroslav Janus udržal čisté konto!
Bartovič si položil Glassa na ľad, kľučkou si stiahol puk na ľavú stranu a po ľade vsietil. 1:0
Ignashin to chel na blafák, Janus ho vychytal. 0:0
Aj Michal Vondrka zvolil strelu, Glass rovnako ako Janus, betónom vyráža. 0:0
Kozlov zvolil strelu, Janus betónom vyráža. 0:0
Bližňák svoj nájazd nepremenil, chcel to pomedzi betóny po ľade, Glass vykryl. 0:0
Tréneri sa pred zápasom dohodli, že diváci uvidia samostatné nájazdy bez ohľadu na výsledok, ktoré sú samozrejme mimo hru, tak poďme si ich vychutnať.

60:00

59:43

Zakázané uvoľnenie Spartak Moskva, potlesk plných tribún ukončí dnešný pekný match.

59:26

Ešte uvidíme minimálne jedno vhadzovanie po ľavici Janusa, Slovan puk posiela von z pásma, je dobojované!

58:58

Výborný obranný zákrok Janusa, ktorý vykryl strelu Špirka a vykryl aj sekanie Krutova. Mexické vlny dotvárajú atmosféru dnešným aktérom stretnutia.

57:52

Na ľadovej ploche hostia vrhli všetko do útoku, spred bránkoviska sa snažil skorigovať skóre Bobrov, jeho puk však preletel ponad Janusovu bránku.

56:49

Slovan dal gól!
Krásna akcia domáceho tímu, hostia sa zabudli v strednom pásme, Netík potiahol do pásma, centroval pred brnku, jeho zlokovanú prihrávku však zachytil Bartovič, ktorý poslal puk pred bránku a do odkrytej časti bránky zasunul MÁRIO BLIŽŇÁK. Asistencie: Milan Bartovič a Tomáš Netík.

56:31

Slovan pozorne bráni jednogólové vedenie, Sergeev vystrelil, jeho puk tečovaný na ochrannú sieť.

55:44

Dnešné stretnutie sleduje 10.055 divákov. No nie všetci permanentkári dnes prišli do arény.

55:41

Bližňákova strela bola tečovaná, Glass v pohode kryje.

55:05

Domácim sa nedarí vyhodiť puk z pásma, Spartak si potrebuje vypracovať príležitosť, no belasá obrana je pozorná a do ohrozenia Janusa hráčov nepúšťa.

54:42

Nikontsev prestrelil od pravého kruhu bránku Janusa, Spartak teraz tlačí Slovan a snaží sa o vyrovnanie.

54:19

Mojžíš poslal puk až za Glassovu bránkovú čiaru, zakázané uvoľnenie HC Slovan.

53:43

Sersen sa preštrikoval s pukom okolo bránky Glassa, no bol dobre bránený a postaral sa akurát o vzruch na tribúnach, Glass jeho pokus vykryl.

53:17

Hudáček sa dostal do brejku, z pravej strany vystrelil, Glass puk vyráža do rohu klziska.

52:42

Spartak to teraz roztočil v pásme, Janus najskôr vyrazil betónom pokus Volkova, potom kryl strelu Nesterova.

52:08

Slovan sa pri zakladaní útoku dostal akurát do stredného pásma, hostia veľmi aktívni.

51:48

Akcia hostí končí pádom Nesterova do Janusovej bránky, rozhodca vykazuje hru do stredného pásma.

49:59

Posledná desaťminútovka dnešného zápasu, hostia pridali na otáčkach, podarí sa im vyrovnať? Veríme, že Jaro udrží čisté konto.

49:04

Hostia v plnom počte. Aj hosťujúci tím prežil oslabenie, budeme pokračovať v hre piatich proti piatim.

48:20

Slovan to točí v pásme, zatiaľ bez strely na Glassovu bránku.

47:55

Domáci v plnom počte. Netík sa dostal do šance, no Glassovu bránku prestrelil.

47:26

Hráme štyria proti štyrom, puk poskakuje v strednom pásme, Slovan čaká na príchod Kukumberga z trestnej lavice.

47:04

Megalinsy dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

46:48

Janus vykorčuľoval z bránky, avízované vylúčenie hráča hostí, Slovan pôjde vpred.

46:07

Megalinsy vystrelil od modrej, no jeho puk končí na ochrannom skle.

45:55

Kukumbergovi spadla prilba na ľad, Roman ju zdvihol, dal späť na hlavu, no neodkorčuľoval na striedačku, hlavný si to všimol a správne vylučuje Romana na dve minúty za nedovolený výstroj.

45:13

Potrebujeme hru trochu upokojiť, hostia budú musieť pridať na svojich herných činostiach, ak chcú pomýšľať na úspech.

44:30

Domáci v plnom počte. Tak nakoniec to bol práve Slovan, ktorý skóroval v oslabení. Hra graduje, domáci pri chuti.

43:22

ROMAN KUKUMBERG nakorčuľoval do pásma, od pravého kruhu vystrelil a prekonáva Glassa v bránke, keď puk konči v jej ľavom hornom rohu. Asistenca: Michel Miklík.

42:30

Mihálik dostal za vyhodenie puku dve minúty. Spartak si zahrá presilovku.

42:27

Špirko poslal puk spoza modrej cez Mihálikovu hokejku na ochrannú sieť, vhadzujeme po ľavici Janusa.

41:32

Hostia v plnom počte. Slovan mal dve krásne príležitosti na strelenie gólu, dnes to akosi nejde.

41:26

Individuálna akcia Jonathana Sigaleta, ktorý s pukom nakorčuľoval do pásma, obišiel obrancu hostí, od ľavého kruhu vystrelil, Glass v pokľaku chytá medzi betóny.

40:33

Neuveriteľný semafór vytiahol Glass, Hudáček dostal prihrávku od Vondrku, Libor namieril, vystrelil, Glass úplne supér!!!

40:01

Začala tretia tretina.
Hráči už opäť korčulujú na ľadovú plochu, o malú chvíľku začneme tretiu tretinu a bez ohľadu na výsledok, na záver uvidia diváci samostatné nájazdy.
Ďalšia tretina začne približne o 18:29.
V druhej tretine mal viac z hry domáci Slovan, ktorý bol aj bližšie ku gólu, no výborný Glass v bránke hostí zatiaľ nedoprial prítomným hráčom a divákom radosť. Domáci jednoznačne prestrieľali hostí pomerom 11:6, a tak ako na konci prvej tretiny, tak aj na konci tej druhej Slovan dohrával záver presilovkou. Uvidíme, čo svojim chlapcom v šatni povie tréner Čada, na začiatku tretej tretiny si Slovan opäť zahrá presilovku, teraz však 92 sekúnd a tu v aréne všetci veria, že ten čas bude kratší.

40:00

Druhá tretina skončila.

39:32

Yunkov vyfasoval dve minúty za hákovanie. Slovan si zahrá ďalšiu presilovku.

39:18

Od modrej z pravej strany vypálil Chernykh, Janus bravúrne puk vyráža do pravého rohu klziska.

37:57

Nikulin prešiel do pásma, po prechode modrou od vnútornej strany pravého kruhu vystrelil, Janus ramenom poslal puk za bránku.

37:26

Šťastný vypichol puk v strednom pásme hráčom hostí, Glass si vybehol von z bránky a puk poslal mimo svoje pásmo.

36:55

Trošku korčuliarska pasáž v zápase, brankári len pozorne sledujú, čo sa bude diať.

36:08

Hostia si nerozumeli v rozohrávke, Slovan pôjde opäť vpred. Kto prvý poteší divákov v aréne?

35:08

Teraz to bol Kudrna, ktorý pálil z pravého kruhu, Glass roztiahol betóny na ľade a puk opäť vyráža do rohu klziska.

33:55

Vondrka krásne vystrelil spoza pravého kruhu, Glass cez hokejku puk vyráža na ochranné sklo. Nie a nie to tam padnúť......

32:45

Škoula vyriešil situáciu za bránkou Janusa, odzbrojil dvoch hráčov hostí a Janusovi ostalo len sa prizerať.

31:51

Slovan hrá omnoho viac aktívnejšie v poli, chlapci si dokážu vypracovať pekné šance, čo však nevyrieši obrana hostí, to chytá pozorný Jeff Glass.

31:32

Kudrna spoza pravého kruhu po prechode modrou prestrelil Glassovu bránku, puk skončil na ochrannom skle.

30:43

Kudrna poslal puk pred bránkovisko, kde stál dobre postavený Mráz, ktorý tečoval a puk lízal ľavú žrď Glassovej bránky!

29:41

Domáci v plnom počte. Hostia toho v presilovej hre moc veru neukázali, Janus bol bez práce.

29:05

Miklík ušiel s pukom, nakorčuľoval do pásma hostí, spoza obrancu vystrelil, Glass vyrážačkou puk poslal do rohu klziska.

28:49

Quint vystrelil od modrej, pred bránkou však zostrelil Mojžíša, nasleduje ošetrenie na ploche a bolestivý odchod na striedačku, ako inak, za potlesku tribún.

28:25

Slovan pozorne stráži svoju modrú čiaru, hostia sa moc ponáhľali a tak čiarový ich zastavil – ofsajd.

27:51

Slovan poslal puk až ku Glassovi, hostia pôjdu vpred, no zatiaľ len po útočnú modrú.

27:41

Teraz si zahrajú presilovku hostia, Kukumberg odchádza von na dve minúty za podrazenie.

27:12

Opäť šanca domáceho tímu, od mantinelu z pravej strany vystrelil Mráz, Glass jeho puk schoval vo svojom náručí.

26:54

Šťastný prešiel s pukom až na medzikružie, krásne vystrelil, Glass pohotovo roztiahol betóny a Andrejov puk vyráža!

26:08

Hostia v plnom počte. Tak ani táto presilovka domácim nevyšla, hráme naďalej bez gólov.

25:44

Spartak posiela puk až k Janusovi, skúsia to ešte domáci?

25:06

Slovan to točí v pásme, no zatiaľ si nevypracoval dobrú streleckú pozíciu. Hostia sa veľmi dobre bránia.

24:34

Sersen zle trafil puk na modrej, Slovan zamkol hostí v pásme, no po Sersenovej chybe Spartak útočí smer Janus, škoda.

24:08

Trochu sa nám iskrí na ľadovej ploche, za podrazenie dostal dve minúty teraz Chernykh.

23:35

Hostia v plnom počte.

23:14

Kukumberg nabil v útočnom pásme na modrú Štajnochovi, ten však trafil len do na ľad padajúceho hráča hostí.

22:40

Kukumberg od pravého kruhu prestrelil bránku a puk skončil na ochrannom skle.

22:08

Slovan nasťahovaný v pásme súpera, Bližňákovu strelu Glass bez problémov vyráža.

21:35

Videli sme podrazenie Sigaleta, Bobrov dostal dve minúty.

20:41

Slovan zamkol súpera v pásme, dobrú prihrávku na bránkovisko dostal Mojžíš, no nemal šancu presadiť sa, Glass priestor pri svoje ľavej žŕdke dobre vykryl.

20:01

Začala druhá tretina.
Hráči nám zo šatní vychádzajú na ľadovú plochu, o chvíľku budeme v hre pokračovať.
Ďalšia tretina začne približne o 17:44.
V prvej tretine sme v úvode mali technické problémy, za ktoré sa teraz Vám všetkým ospravedlňujem. Pomerom striel 8:7 sme ukončili prvú tretinu zápasu, hra bola vcelku vyrovanná, videli sme šance na jednej i druhej strane, no obaja gólmani hrajú ukážkovo a zmenu skóre nepripustili. Uvidíme, čo nám chlapci predvedú v druhej časti hry. Slovan bude na úvod pokračovať v presilovej hre, v jej začiatku ani raz nevystrelil na bránku súpera, snáď to napravia chlapci hneď v úvode druhej tretiny.

20:00

Prvá tretina skončila.

19:32

Až teraz domáci začali kolotoč v útočnej tretine.

19:08

Akcia začína od Janusa.

18:58

Vondrka prechádzal s pukom popred bránku súpera, Volkov ho pridržal a dostal dve minúty.

18:22

Mojžíš krásne zabojoval v obrannom zákroku pri mantineli, aktívnemu Chernykhovi zobral puk z hokejky, hosťujúci hráč napokon chcel po páde prihrávať rukou, no rozhodca správne píska a vykazuje hru do stredného pásma.

17:11

Krutov vystrelil veľmi nebezpečne z pravého kruhu spoza obrancu domácich, aj tento puk Janus vyráža späť do hry.

16:45

Špirko sa zmocnil puku v strednom pásme, nakorčuľoval na medzikružie a krásne vystrelil, Janus zráža puk do rohu klziska.

15:39

Brejk domácich zakončoval Ölvecký z pravého kruhu, no triafa len do dobre postaveného Glassa, ktorý predvádza svoje hokejové umenie, rovnako ako Janus.

15:22

Nesterov to skúšal na Janusa spoza bránky, no nepochodil, Jaro si kontroluje aj priestor za svojou svätyňou.

15:14

Bobrov prešiel s pukom až do pásma, vystrelil spoza pravého kruhu, Janus puk prikryl vo svojej rukavici, stále hráme bez gólov.

14:50

Mihálik vykorčuľoval na útočnú modrú, vystrelil zápästím, no puk skončil bezpečne v lapačke Glassa.

13:50

Mráz to na čas vyriešil v obrannom pásme, puk mu síce hostia hneď zobrali, no chybovali pri mantineli a tak domáci vyrážajú opäť vpred.

13:15

Brejk domácich, puk po pravej strane potiahol Vondrka, našiel pred bránkou dobre postaveného Miklíka, po strele ktorého puk končí u gólmana Glassa. Prečíslenie troch na jedného domácim nevyšlo, aká to škoda.

12:36

Teraz čiarový píska ofsajd hosťom, ktorý majú mierne viac z hry, no domáci Slovan v bielych dresoch podniká nebezpečné protiútoky, avšak bez streleckého zakončenia smerom na bránku hostí.

11:29

Aktívny Špirko s Krutovom sa vrútili do pásma, aj ich akcia končí na pozorne chytajúcom Janusovi, ktorý naďalej drží čisté konto.

08:14

Krutov krásne vystrelil, Janus aj jeho strelu berie do náručia a v pokľaku krásne kryje.

08:01

Od modrej čiary vypálil Mihálik, rozhodcovia však pískajú hru so zdvihnutou hokejkou.

07:35

Od úvodu zápasu nastúpili mužstvá vo svižnom tempe, hneď v 21. sekunde zápasu mal šancu Netík, ktorý z medzikružia prestrelil bránku. Vzápätí bol za podrazenie na dve minúty vylúčený Sigalet, no hostia len jedenkrát ohrozili Janusa v bránke, ten si so slabou strelou poradil hravo. Dobrým obranným zákrokom sa blysol Štajnoch, no najväčšiu šancu mal zatiaľ Mráz, ktorý z pravého kruhu prestrelil bránku hostí. Potom prišli k slovu hostia a Volkov preveril pozorného Janusa, ktorý jeho puk schoval v rukavici.

06:55

Vážení priatelia, konečne sa nám podarilo odstrániť technické problémy na zimnom štadióne a snáď až do konca zápasu to bude bez problémov.

00:01

Stretnutie práve začalo.
V bránke domáceho tímu by sa mal predstaviť Jaroslav Janus, v bránke hostí Jeff Glass. Pätnásť minút pred začiatkom zápasu sa hala len pomaly zapĺňa divákmi, nič to nemení na skutočnosti, že dnešný zápas by mal byť vypredaný.
Príjemné popoludnie zo Slovnaft Arény z Bratislavy, vítam Vás pri sledovaní prípravného zápasu účastníkov KHL, dnes si to na domácom ľade rozdá HC Slovan so Spartakom Moskva.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Spartak Moskva:

Rozhodca: .
Rozhodne sa máme v príprave na čo tešiť a pred súťažou v European Trophy, ktorú si HC Slovan zahrá aj tento rok, si pozrieme dva zápasy s účastníkmi KHL, ten prvý klope na dvere, vítame červeno-biely Spartak Moskva.
V samotnej súťaži KHL HC Slovan zvíťazil na domácom ľade na Spartakom Moskva 2:1 po samostatných nájazdoch, hostia viedli od 40. minúty gólom Shefera, no v 58. minúte vyrovnal Libor Hudáček a rozhodujúci samostatný nájazd premenil Miroslav Šatan. Odveta v Moskve bola rovnako vo víťaznom tóne HC Slovan, ktorý sa ujal vedenia gólom Kukumberga, hostia však dokázali vždy jednogólové vedenie hostí vyrovnať a tak po prestrelke zápas skončil napokon 3:3 – za domácich vsietili Suglobov, Nikoncev a Kozlov, za hostí už spomínaný Kukumberg, Bartovič a Mikúš, na rad prišlo predĺženie a zápas rozhodol v jeho druhej minúte svojim druhozápasovým gólom Milan Bartovič.
Vážení a milí, rok s rokom sa stretol a do Slovnaft Arény v Bratislave zavíta takmer na deň presne na prípravný zápas moskovský účastník KHL, tím Spartak Moskva. Pred rokom, 03.08.2012 zvíťazil HC Slovan nad Spartakom 3:1, keď góly za belasých pred 8.765 divákmi vsietili Vondrka, Tabaček a Preisinger, za hostí skóroval Shkinin. Aj teraz si moskovčania zmerajú sily na ľade v Bratislave, dva dni pred zápasom je Slovnaft Aréna takmer vypredaná. HC Slovan jeden prípravný zápas už odohral, minulý týždeň zvíťazil v Prahe v Edene pred 1.124 divákmi nad domácou HC Slávia Praha pomerom 2:1, góly belasých zaknihovali Mihálik a Sersen, Netík nastrelil žŕdku súperovej bránky.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.