5:2

konec (1:0, 3:0, 1:2)

30.07.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 3.15 4.5 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Horáckým zimním stadionem se nese pokřik Hoši děkujem a nutno říct, že zaslouženě. Až na závěr třetí třetiny byla Dukla lepším týmem, když o svém vítězství rozhodla hlavně ve druhé třetině. V prostřední dvacetiminutovce totiž nastřílela svému soupeři tři branky. Po skončení utkání následovaly ještě samostatné nájezdy, které také vyhrála Dukla a to zásluhou Radka Hubáčka. Z Horáckého zimního stadionu se loučí a pěkný večer přeje Tomáš Lysý. (19:35:05)
Kdepak, Starý si na Ritticha nepřišel. Dukla tedy vítězí i v samostatných nájezdech, když jediným úspěšným exekutorem byl RADEK HUBÁČEK.
Jan Starý nyní musí dát.

Radek Hubáček zamířil přesně mezi betony Martina Růžičky a je prvním úspěšným exekutorem – 1:0.
Pořadí střelců se otáčí.
Tomáš Čachotský předvedl svůj oblíbený nájezd, při pokusu o bekhendovou kličku mu ale sjel puk – 0:0.
Klička Josefa Marhy končí vedle Rittichovy branky – 0:0.
Viktor Ujčík zkusil na Růžičku blafák, ani on však nebyl úspěšný – 0:0.
Stejně dopadl při svém nájezdu i Radovan Somík – 0:0.
Michal Důras nenašel skulinku mezi betony Růžičky – 0:0.
Petr Sýkora vůbec netrefil branku Ritticha – 0:0.
Bez ohledu na výsledek dnešního zápasu budou po skončení přípravného utkání následovat samostatné nájezdy.

60:00

59:18

Dukla právě vstřelila branku!

Pátá, právě teď odbyla, nese se Horáckým zimním stadionem. Přihrávku Malce tečuje za Růžičkova záda MICHAL VELECKÝ a přidává tak pátou branku svého týmu. Asistence: Ondřej Malec.

59:06

Písnička Co jste hasiči, co jste dělali je předzvěstí oslav fanoušků Dukly a jejího dnešního vítězství.

59:06

Bude se vzahovat před brankou Martina Růžičky.

59:00

Troufám si tvrdit, že probíhá nejen poslední minuta třetí třetiny, ale i celého zápasu.

58:24

Další šance Pardubic, Jan Veselý hledal při přečíslení dva na jednoho na druhé straně najíždějícího Petra Sýkoru, který těsně minul.

57:51

A Pardubice ještě nic nevzdávají. Jako nyní Jan Semerád, který si najel k levé tyči a těsné míjí.

5:2

Branky a nahrávky: 8. Ujčík (Podlipnik, Důras), 23. Důras, 31. Čachotský (Kadlec), 32. Velecký, 60. Velecký (Malec) – 46. Somík (Sýkora, Marha), 57. Starý (Benák)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Zadražil, Andersons, M. Jícha, Dobrovolný (A), Kolda, Podlipnik, Štebih, Kaláb – Kadlec, Hubáček (A), Ujčík, Velecký, Pěška, Malec, Zeman, Čachotský (C), Kuřítko, Mikeš, Krupka, Důras. Trenér: Petr Vlk.

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Vějmělka) – Píša, Kočí (C), Benák, Ďaloga, Čáp, Mocek, Drtina, Zdráhal – Sýkora (A), Marha, Somík (A), Radil, Kousal, Starý, Tybor, Číp, Semerád, Veselý, Březina, Musil. Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodčí: Oldřich Hejduk – Václav Guth, David Rittich