1:2

konec (21:19, 19:21, 12:15)

02.07.2013, 14:00 • Viktor Sandev

Tipsport: 1.3 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká dvojce Kufa s Hadrabou se postarali o velké překvapení a po třísetové bitvě dokázali porazit nasazené Poláky. Už v prvním setu Češi vedli v průběhu o tři body, nakonec ale náskok prohospodařili a prohráli nejtěsnějším možným rozdílem. V dobrém výkonu pokračovali i ve druhém setu a v samém závěru si vytvořili rozhodující náskok, soupeřům tak oplatili porážku z prvního setu stejným poměrem 21:19. Na začátku třetí rozhodující sady vedli už 4:1, a i když se jejich náskok ztenčoval, tak si nakonec vedení udrželi až do samého závěru. Připsali si tak velmi důležité vítězství a přiblížili se postupu mezi 32 nejlepších týmů. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (15:15:52)

12:15

Ten druhý už ale ne a Češi senzačně vítězí! Tak to je úvod jako hrom! Míč skončil v těsném autu a sedmatřicátý nasazený pár poráží dvanácté nasazené Poláky!

12:14

První je odvrácen po vytlučeném bloku.

11:14

Je to tam, česká dvojce má hned tři mečboly! Následuje výměna stran.

11:13

Snadný útok, stále ale máme slušný náskok!

10:13

Poláci se znovu dohadují s rozhodčím a je slyšet pískot z tribun, našemu páru ale chybějí jen dva míče k vitězství!

10:12

Naše dvojce se vyvarovala chyb a potřebuje jen tři míče.

10:11

Poláci se ale snaží nedělat chyby a nyní si pečlivě připravili pozici pro snadný útok.

9:11

Už chybí jen čtyři míče, tak snad to vyjde!

9:10

Polský výběr opět snižuje.

8:10

Neskutečně dlouhá, ale důležitá výměna! Po několika nezdarech v útoku vyšla Kufovi ulejvka! Polský tým si vybírá ještě oddechový čas.

8:9

Špatný příjem Hadravy a je to opět jen o jeden bod!

7:9

Domácí pár vzápětí snižuje.

6:9

Teč na bloku nebyla a Poláci se rozčilují, my však vedeme už o tři body a jsme blízko vítězství v zápase!