2:0 6:3, 6:1

02.07.2013, 11:12 • Martin Dvořák

Tipsport: 1.37 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:1

Je konec, Jiří Veselý za 58 minut poráží Florenta Serru hladce ve dvou setech 6:3 a 6:1 a postupuje do dalšího kola, kde se střetne s vítězem zápasu mezi Rusem Gabašvilim a domácím Janem-Lennardem Struffem.

40-0

Tři mečboly pro Jiřího Veselého.

5:1

Kritiský stav Francouze navíc podtrhuje fakt, že ztrácí další své podání a Jiří Veselý vede již 5:1, navíc jde podávat na vítězství!

40-15

To je nepříjemné – Florent Serra zaznamenává první dvojchybu v utkání, čímž soupeři nabízí dva brejkboly!

3:1

Jiří Veselý získává třetí bod, navíc díky prolomenému podání soupeře!

6:3

Ten již nikoliv, Jiří Veselý vítězí v prvním setu za necelých pětatřicet minut 6:3.

40-15

Je k tomu blízko – dva setboly pro Jiřího Veselého!

0-40

Veselému se nedaří na servisu, hlavně úspěšnost prvního servisu je nízká – 44% (soupeř má 66%). Tři brejkboly pro soupeře!