1:2 6:4, 3:6, 4:6

02.07.2013, 17:51 • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.4 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Ale Kirsten Flipkensová ukončuje utkání svým sedmým esem a je mezi nejlepšími čtyřmi!

0-40

Eso a tři mečboly belgické hráčky!

4:5

No to snad ne! Kvitová u sítě vyhodila jasný míček z kurtu. Soupeřku už přitom měla ve výměně na lopatě...

40-A

Brejkbol Flipkensové, tohle může být klíčový okamžik celého zápasu!!!

3:6

Ovšem Kirsten Flipkensová končí druhou sadu esem. O vítězce zápasu tak musí rozhodnout třetí set.

0-40

Flipkensová má tři setboly při svém podání...

30-40

Zajímavá přestřelka, kterou Petra ukončila lobem, jenž bohužel dopadl těsně za lajnu. Setbol pro Flipkensovou.

2:5

Petra Kvitová si vyžádala lékařské ošetření.

2:4

A brejkbol využit. Ve druhém setu se tak dostává do výhody belgická hráčka.

6:4

Flipkensová nedokázala zreturnovat druhé podání Petry Kvitové, která tak vítězí v prvním setu!

A-40

Přímý bod z podání a Kvitová má najednou setbol!

4:3

Úspěšný volej Kvitové na síti a česká hráčka jde opět do výhody jednoho brejku!

40-15

Výtečný forhendový return Petry, která má dva brejkboly!

3:3

Vítězný return Kirsten Flipkensové, která si tak bere ztracený servis zpět!

3:2

Petra Kvitová bere soupeřce servis a dostává se v prvním setu do lepší pozice!

V All England Clubu opět prší a pořadatelé již rozprostřeli na kurtu ochrannou plachtu. Uvidíme, zda se déšť opět rychle přežene, nebo zda se bude muset zatahovat střecha. V rozehraném zápase mezi Radwaňskou a Li Na je stav 2:0 a 40:A v rozhodujícím třetím setu.