02.07.2013, 14:08 • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 2.22 1.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tu už využívá a nakonec po velkém boji vyřazuje svou čínskou soupeřku!

5:2

Pomohl jí servis a boj tak nekončí!

5:1

Polská tenistka ho dokázala proměnit a vede už 5:1 a chybí ji jediný gem od vítězství.

4:1

Ten také využívá a vede už 4:1! To už by Radwaňské neměla pustit.

3:1

Výtečný servis, po kterém si Polka udržuje servis a vede už 3:1.

2:1

Hrála se po přestávce delší výměna, ve které chybovala jako první polská tenistka.

2:0

Naprosto s přehledem si Radwaňská rozběhala soupeřku a potvrzuje tím také brejk z předchozího gemu.

1:0

Ten druhý už Radwaňská využívá přesným bekhendem po čáře a vstoupila tak velmi dobře do rozhodující sady.

4:6

Hned ten první dokázala využít a otáčí tak stav ze 4:2 na 4:6!

4:5

Veledůležitý gem ukončuje Li Na zásluhou servisu a vede 4:5.

4:4

Li Na situaci zvládla a je zpět ve hře!

4:3

Servis – síť přináší úspěch a tlak je opět přenesen na polskou tenistku.

4:2

Polka si však opět na pomoc zavolala podání a udržela si i toto své podání.

3:2

Úspěšným volejem na síti ukončuje Li Na tento gem a snižuje na 3:2 a to může být důležitý gem pro čínskou hráčku.

3:1

Dobrý servis ven z kurtu ukončuje tento gem a vedení 3:1 je již hodně zajímavé.

2:1

Li Na byla pozdě u tohoto míčku a posílá ho jen do sítě. Radwaňská tak vede 2:1 a půjde navíc podávat.

1:1

Perfektním servisem srovnává Radwaňská na 1:1.

0:1

Opět dobrý servis Li Na a čínská tenistka si tak v naprostém klidu uhrála první podání ve druhém setu.

7:6

Výborná obrana Radwaňské slaví úspěch a první set tak získává polská tenistka.

6:6

Radwaňská sice dokázala smečí zády k síti dostat míček na druhou stranu, ale Li Na byla pozorná a dostává se do tiebreaku.

6:5

Li Na byla brzo u kraťasu, ale poté trestuhodně napálila míček do sítě a po pauze tak půjde podávat na udržení se v setu.

5:5

Zahlášen těsný aut a přestože měla Li Na čtyři setboly, tak boj o první set je rázem vyrovnán.

4:5

Fantastickým forhendem po čáře Li Na bere servis Radwaňské a půjde po krátké pauze podávat na vítězství v 1. setu.

4:4

Veledůležitý gem uhrála Li perfektním forhendem po čáře a srovnává na 4:4. Dramatická koncovka prvního setu je tu.

4:3

Páska zastavila return Li a Polce tak v závěru gemu pomohl hlavně servis.

3:3

Chybuje také Radwaňská a tím je ukončen celý šestý gem.

3:2

Radwaňská vyzkoušela kraťas, Li sice byla u míčku včas, ale Polka poté vše na síti ukončila.

2:2

A nakonec také celý gem ukončuje a srovnává na 2:2.

2:1

Nyní už musela Radwaňská volej hrát, ale zvládla to s velkým přehledem a dostává se poprvé v utkání do vedení.

1:1

Servis je zatím jednoznačně nevýhodou. Viděli jsme dvě čisté hry, ale vždy vyhrála gem hráčka na returnu.

0:1

Krásný bekhend po čáře ukončuje první gem a Li Na tak hned v úvodu bere čistou hrou servis soupeřky. To je panečku start!