0:2 3:6, 3:6

28.06.2013, 15:09 • Michal Bakoš (@bako_baks) sk

Tipsport: 1.68 1.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Andrej Martin poslal svoj úder z forhendu len do autu, čím ukončil tento zápas, v ktorom podľahol Schwartzmanovi 2:0 na sety.

40-A

Schwartzman si víťazným úderom zabezpečil prvý mečbal.

3:5

Martinov backhand skončil len v aute, čo znamená, že jeho súper potvrdil brejk. Slovenský tenisa pôjde podávať na udržanie sa v zápase.

3:4

Andrej Martin posiela loptičku za základnú čiaru, čo znamená, že súper mu berie podanie a k víťazstvu v zápase mu to stačí už len doservovať.

0-40

Schwartzman má tri brekbaly !

3:3

Schwartzman získal tento gem na podaní bez najmenších problémov čistou hrou.

0-30

Fantastický zahratý kraťas z rakety Schwartzmana.

3:2

Martin ukončil tento gem priamym bodom z podania. Získal Tildenov gem a ujal sa po prvý raz v druhom sete vedenia.

2:2

Andrej v tomto geme výrazne spresnil hru a okamžite sa mu to vyplatilo. Zobral si totiž späť svoje stratené podanie.

A-40

Andrej umne tlačil súpera donútil ho chybovať.

40-30

Schwartzman poslal svoj úder len do pásky, čím daroval Andrejovi brejkbal.

1:2

Po veľmi dlhej dobe sme videli z rakety Andreja víťazný forhendový úder, ktorým náš tenista ukončil tento gem na svojom podaní.

0:2

Agresívnou hrou slávi Schwartzman úspech. Potvrdil na podaní brejk a odskočil na rozdiel dvoch gemov.

30-40

Martin dobehol súperov kraťas, no ten ho následne na sieti chcel prelobovať. Martin sa pokúsil o volej zo záklanu, no neúspešne.

0:1

Andrej ukončil tento gem opäť nevynútenou chybou, čo znamená, že do druhého setu odštartoval veľmi zle.

15-40

Dva brejkbaly.

3:6

Martin poslal z forhendovej strany úder len do siete, čo znamená, že víťazom prvého setu sa stáva Diego Sebastian Schwartzman, a to pomerom 6:3.

15-40

Martin dáva nevynútenou chybou súperovi dve možnosti ukončiť set.

3:5

Martin ukončil tento gem nepodareným backhandom, prišiel o svoje podanie a Schwartzman pôjde podávať na víťazstvo v prvom sete.

0-40

Ďalší forhend Andreja skončil len za základnou čiarou. Jeho súper má tri brejkbalové možnosti.

3:4

Schwartzman ukončil tento gem nechytateľne zahratým kraťasom a podržal si tak svoje podanie.

3:3

A ten sa mu aj podarilo využiť. Svoje stratené podanie si zobral späť a stav je vyrovnaný.

30-40

Schwartzman prehodil na sieti pripraveného Martina a má brejkbal.

3:2

Schwartzman ukončuje dominantný gem na podaní volejom na sieti. Stav je znížený.

3:1

Schwartzman poslal svoj úder za základnú čiaru. Andrej Martin tak potvrdil brejk a odskočil na rozdiel dvoch gemov.

40-30

Zatiaľ najdlhšiu výmenu zápasu získal na svoju stranu Martin vďaka skvele umiestneným úderom.

2:1

Martin donútil agresívnym returnom druhého podania súpera ku chybe. Využíva tak druhý brejkbal a dostáva sa do vedenia.

40-15

Schwartzmanov forhend skončil len na páske. Andrej Martin má dva brejkbaly !

1:1

Od pásky sa loptička odrazila na stranu Schwarzmana, ktorý ju už na druhú stranu nedostal. Stav je vyrovnaný. Obaja hráči majú prvý servis game za sebou.

40-40

Schwarzman dobre zatlačil nášho tenistu, ktorý si nedokázal ubrániť. Zhoda.

0:1

Andrej Martin zreturnoval podanie opäť len do autu, čo znamená, že prvý gem zápasu získal bez problémov Schwartzman.