27.06.2013, 12:43 • Martin Platko sk

Tipsport: 3.76 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu

1:6

Výborne! Je koniec. Dominika Cibulková premenila druhý mečbal a tak víťazí nad Španielkou Torro-Florovou pomerne hladko v dvoch setoch 6-0 a 6-1! V treťom kole sa Cibulková stretne s víťazkou zápasu Vinciová – Čepelová. Verme,že sa dočkáme slovenského súboja. (13:33:53)

30-40

Florová dokázala ten prvý odvrátiť.

15-40

A na svete sú dva mečbaly pre Dominiku Cibulkovú!

15-30

Dominika je dva fiftíny od postupu do tretieho kola.

15-15

Cibulková všetko napravila kvalitným podaním.

15-0

Na dôležitom servise však začína Cibulková nevynútenou chybou.

1:5

A je to tam! Cibulková berie už piate podanie súperky v tomto zápase, druhé v druhom sete a tak bude podávať na víťazstvo v zápase. 1-5.

30-40

Španielská tenista ten prvý dokázala odvrátiť.

15-40

Ďalšie dva brejkbaly pre Dominiku Cibulkovú !

15-30

Nádejný stav pre slovenskú reprezentantku. 15-30.

15-15

Dominika vzápätí dorovnáva na 15-15.

15-0

Florová vstupuje na svoj servis opäť nádejne.

1:4

Cibulková nepripustila komplikácie a tak využíva druhý gamebal a zvyšuje stav druhého setu na 1-4!

30-40

Florová stále bojuje.

15-40

Gamebal pre Dominiku Cibulkovú.

15-30

Slovenská tenistka sa následne dostáva do vedenia 30-15.

15-15

Cibulková odpovedá priamym fiftínom.

15-0

Śpanielka dokonca začala aj pri podaní Cibulkovej fiftínom. Žeby sa dostávala do zápasu.

1:3

A je to tak. Florová si podržala prvé podanie v tomto zápase a znižuje stav druhého setu na 1-3.