Tipsport: 1.16 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bohužel, na závěr přichází dvojchyba a Karin Knappová velmi překvapivě vítězí!

40-A

A pozor! Chyba Šafářové z forhendu při snaze zakončit výměnu křižným úderem a Knappová má mečbol!

40-A

Knappová rozhodně nehraje jako 104. hráčka světa! Nyní byla po celou výměnu lepší a křižným bekhendem si vypracovala další šanci!

30-40

Bohužel je z toho ale přesto brejkbol! Šafářová znovu zkazila úder od základní čáry do sítě.

3:3

Knappová se skvěle ubránila útoku Šafářové a z těžké pozice zahrála krásný forhend křížem, na který byla česká hráčka krátká! Je srovnáno, 3:3!

40-A

Chyba Šafářové a další šance pro Karin Knappovou!

30-40

Brejkbol pro Italku, která znovu zariskovala a znovu trefila bekhend přesně na čáru!

2:1

Dvojchyba! Knappová byla nervozní, třikrát se jí nepovedl nadhoz a nakonec kazí i druhý servis. Lucie Šafářová se dostává do vedení a bude podávat. Snad si tentokrát udrží servis, ideálně až do konce zápasu.

40-30

Brejkbol! Knappová trestuhodně zkazila nabitý forhend do sítě!

4:6

To je škoda! Karin Knappová z ničeho nic získává druhý set! Šafářová soupeřce v posledním gemu pomohla svými chybami, při Italce navíc stálo i štěstí!

40-A

Knappová má setbol! Prasátko tentokrát výrazně pomohla Italce!

2:2

Šafářová se vydala dnes poprvé na síť, ale nezahrála úplně přesně přípravný úder a Knappová ji přelobovala! Je srovnáno 2:2!

15-40

Italská tenistka si nyní tvrdými údery do stran vypracovala dva brejkboly a může ihned vyrovnat!

2:1

Znovu české hráčce trochu pomohlo prasátko! Nutno však dodat, že forhend hraný po lajně by byl zřejmě vítězný, i kdyby jej páska nezbrzdila. Šafářová bere i ve druhé sadě hned zkraje soupeřce podání!

40-15

Lucie Šafářová má dva brejkboly po nevynucené chybě soupeřky!

6:4

"Pojď," povzbudila se česká hráčka. Šafářová ihned po servisu útočila mimo dosah soupeřky a získává první set!

40-15

Knappová podklouzla a nemohla proto reagovat na křižný forhend soupeřky. Dva setboly pro Šafářovou!

5:4

Veliké štěstí Lucie Šafářové! Její čopovaný bekhend takřka zastavila páska a Knappová neměla šanci reagovat. Sedmadvacátá nasazená hráčka je tak blízko zisku první sady, stačí dopodávat jeden gem.