Přípravný zápas

FC Slovan Liberec – FC SILON Táborsko

2:1

konec (1:0)

26.06.2013, 16:45 • U Nisy (umělá tráva) • Info o důležitých událostech (Jakub Martínek (@MartinekJakub))

Tipsport: 1.2 6.0 9.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (18:58:16)

90

V nastaveném čase mohl domácí výhru pečetit Obročník. Jeho ránu ale zastavil tyč Táborské branky.

80

Rybalka měl na hlavě třetí branku Liberce, v dobré pozici ale těsně minul.

65

Kušnír nádherným pasem vysunul Šurala, kterého na poslední chvíli připravil o gól jeden ze stoperů.

55

Utkání sleduje 150 diváků.

52

MAS právě vstřelil branku!
Hosté předvedli ukázkovou akci po levé straně. ANTONÍN PRESL se dostal až do šestnáctky a přesnou střelou na přední tyč snížil.

50

Liberec právě vstřelil branku!
Rybalka se ujal exekuce standardní situace, balon přesně posadil na hlavu RENATA KELIČE a ten uklidil míč do sítě.

46

Slovan vyslal do druhé půle obměněnou jedenáctku, která má toto složení:

46

43

Severočeši drží míč na svých kopačkách a trpělivě vyčkávají na odchod do šaten.

38

Táborští se po dlouhé době dostali až před bránu soupeře. Jeden z útočníků ale na zadní tyči zakončoval nepřesně.

25

Frýdek se dokázal uvolnit na středu hřiště a poté adresovat přesnou přihrávku VOJTĚCHU HADAŠČOKOVI, který přesnou trefou otevírá skóre.

16

První gólovku měla na kopačce nová liberecká akvizice Szabo, z malého vápna ale zmíněný hráč branku vysoko přestřelil.

15

Domácí jsou podle očekávání aktivnějším týmem. Žádnou vyloženou šanci jsme ale zatím neviděli.

8

Poprvé si dnes na balon sáhl liberecký gólman. Standardní situace ale žádnou velkou hrozbu nepředstavovala.

1

Domácí nastoupili v oranžových dresech, hosté z jihu Čech v modrobílých.

1

2:1

konec (1:0)

Branky: 25. Hadaščok, 50. Kelič – 52. Presl

FC Slovan Liberec:
1. poločas: Kolář – Coufal, Kováč, Pokorný, Fleišman – Pavelka, Rybalka, Hušek, Frýdek – Hadaščok, Szabo
2. poločas: Kolář – Kušnír, Kelič, Kováč, Janec – Šural, Obročník, Sackey, Rybalka, Frimmel – Rabušic

FC SILON Táborsko: Soupiska hostů není k dispozici.