1:2 4:6, 6:4, 4:6

25.06.2013, 15:42 • Michal Bakoš (@bako_baks) sk

Tipsport: 4.35 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Je koniec. Tretí mečbal Dominika využila, lepšie povedané jej súperka posledný fiftín darovala dvojchybou !

0-40

Dominika má ďalšie tri mečbaly ! Snáď to už teraz vyjde.

4:5

A Dominika jej ho dovolila využiť ! To nemôže byť pravda. Dominika si nemôže dovoliť urobiť v takomto momente takúto jednoduchú chybu.

A-40

Camerinová má brejkbal.

40-A

Dominika si zabezpečila tretí mečbal víťazným forhendovým úderom.

40-40

To hádam nie je pravda. Dominika robí dvojchybu !

15-40

Camerinvoej backhand skončil v aute, čo znamená, že Dominika má dva mečbali !!!

3:5

Camerinová dokázala znížiť stav tretej sady, no Dominika môže ukončiť zápas už v nasledujúcom geme pri vlastnom servise.

2:5

Je to tam ! Už len jeden gem delí Dominiku od víťazstva v zápase !

2:4

Dominika sa pokúsila o víťazný forhend. Ten však skončil v tesnom aute. Camerinová si tak postrážila svoj servis a stav tretej sady znížila.

1:4

Camerinová si vyžiadala medical timeout. Nechá sa ošetriť fyzioterapeutom.

1:4

Domča ukončuje tento gem skvelým víťazným forhendovým úderom do rohu kurtu. Brejk je teda potvrdený. Cibulkovej chýbajú dva gemy k víťazstvu.

40-A

Dominika má opäť výhodu.

40-40

ďalší skvelý return Camerinovej, no tentoraz úplne zaslúžený a vybojovaný umením Talianky.

1:3

Dominika má brejk ! Gem na returne dokázala ukončiť skvelým backhandovým winerom po čiare, čo potom patrične oslávila svojim tradičným Pomééé. Tak Pomméééé to doservovať !

40-A

Dominika núti súperku chybovať a má brejkbal !

1:2

Dominika zvládla ťažkú situáciu aj v tomto servis game, odvrátila brejkbal a nakoniec sa ujala vedenia.

40-40

Brejkbal je chvalabohu preč ! Dominika potvrdila svoju suverenitu na sieti.

A-40

Dominika, Dominika. Zbytočnou chybou z backhandu darovala súperke brejkbal.

1:1

Skvelým servisom ukončila Camerinová tento gem a vyrovnala stav rozhodujúceho setu.

A-40

Camrinová nám predviedla jeden z najkrajších úderov dnešného zápasu, ak nie aj najlepší. Z ťažkej pozície krásne forhendom do rohu.

0:1

Dominika ukončuje úvodný gem tretej sady priamym bodom z podania. Dúfajme, že Dominiku dokáže fakt dvoch odvrátených brejkbalov do zvyšného priebehu poriadne naštartovať.

40-40

Nádherné útočné predstavenie v tejto výmene dokázala Dominika zakončiť precíznym volejom na sieti.

A-40

Zbytočná a hlúpa chyba z rakety Cibulkovej. Brejkbal číslo dva pre Camerinovú.

40-40

Sledovali sme jednoznačne najkrajšiu výmenu v zápase. Dominika tlačila, čo to išlo, no to, čo dokázala Camerinová vracať na druhú stranu bolo neuveriteľné. Dominika napokon predsa len dokázala získať fiftín.

40-30

Camerinová má brejkbalovú možnosť !

6:4

Dominika v poslednej výmene bojovala, čo to išlo, no napokon to na Talianku nestačilo. Tá teda získava po necelom hodinovom boji druhý set. O všetkom sa rozhodne v tretej sade.

40-30

Camerinovej pomohol skvelý prvý servis, ktorým si otvorila kurt a následne z forhendu zakončila. Talianka má setbal.

5:4

V geme víťazí Cibulková.

5:3

Zbytočnou chybou darovala Dominika súperke posledný fiftín v geme. Po prestávke pôjde naša tenistka podávať na udržanie sa v druhom sete.

40-40

Dominika si dokázala tento fiftín vybojovať krásnou komplexnou útočnou hrou. Zakončenie prišlo volejom na sieti.

4:3

To sa však nepotvrdilo. Camerinová berie našej tenistke opäť podanie, dokonca čistou hrou. Dominika sa na ten brejk toľko nadrela a teraz o svoje podanie prišla tak ľahko....

3:3

Tak vyšlo to, ale naozaj s obrovským šťastím našej tenistky. Ako ináč, zaúradoval Camerinovej skvelý servis, ktorý Dominika ledva zreturnovala. Talianka si myslela, že return našej tenistky skončí v aute, no na prekvapenie všetkých skončil na čiare. Dominika si teda berie stratené podanie späť.

40-A

Agresívnou hrou si Dominika vybojovala opäť brejkbalovú možnosť. Vyjde to konečne ?

40-A

Dominika si dokázala vypracovať brejkbal.

30-40

Dominika má brejkbalovú šancu !

3:2

Dominika dokázala v tomto geme odvrátiť brejk a nakoniec si svoje podanie aj postrážila. Dúfajme, že ju to nakopne a Dominika ešte boj o druhý set nevzdá.

40-A

Dominika sa rozhodla v správnom čase pre skrátenie, ktoré jej vyšlo excelentne.

40-30

Domča bojovala, čo to šlo, no súperku nakoniec na sieti neprekabátila. Camerinová má brejkbal.

3:1

Dominika zahrala posledný forhend až príliš premotivovane a vyhodila ho do autu, čo znamená, že Camerinová potvrdila brejk a ujíma sa výraznejšieho vedenia v druhom sete.

30-40

A vzápätí jej darovala aj brejkbal nevynútenou chybou ! Tak bojuj Dominika !

2:1

Dominika ukončila tento gem nevynútenou chybou a doslova tak darovala svoj servis Camerinovej. Neviem, čo sa stalo, no Dominika začala hrať strašne ustráchane a priveľa chybuje. V posledných dvoch gemoch urobila viac nevynútených chýb, ako pomaly za polovicu prvej sady.

40-0

Ďalšia nevynútená chyba Dominiky. Tri brejkbaly pre Camerinovú.

1:1

Camerinová nakoniec tento gem dokázala získať. Možno ani sama nevie ako, no podstatné je, že stav je 1:1. Dominika hrala do brejkbalov v tomto geme skvele, no potom začala robiť zbytočné chyby a o víťazstvo sa pripravila sama.

40-40

Ďalšia nevynútená chyba z rakety našej tenistka. Brejkbaly sú preč.

15-40

Dominika hrá teraz nádherné, prenádherne. Súperke nedáva žiadnu šancu. Má dva brejkbaly !

0:1

Dominika vstúpila do druhého setu na svojom servise najlepším možným spôsobom – čistou hrou.

4:6

Tak, predsa to len vyšlo ! Camerinová poslala loptičku len do pásky, a Dominika si tak mohla zakričať svoje tradičné Poméééé ! 24 – ročná tenistka získava prvý set po takmer hodinovom boji.

40-A

Nevynútená chyba Camerinvoej z forhendu dáva Dominike štvrtú šancu na ukončenie setu.

40-40

Talianke však pomohlo skvelé podanie aj tentoraz !

40-A

Domča má setbal číslo tri ! Camerinova trafila loptičku nečisto a tá skončila v aute.

40-40

Bohužiaľ. Talianka si poradila aj s druhým.

15-40

Dominika skvele zabojovala. Po prvom servise, ktorý ledva zreturnovala, sa zdalo, že nebude mať šancu, no poctivo vybehávala všetky loptičky, až sa Camerinová dostala k zakončeniu na sieti, ktoré nepochopiteľne pokazila. Dva setbaly !

4:5

A priamym bodom z podania ukončuje tento gem, v ktorom sa na víťazstvo výrazne nenadrela. Po prestávke pôjde Camerinová podávať na udržanie sa v sete.

4:4

V geme víťazí Camerinová.

A-40

Následné opäť chyba z rakety Cibulkovej a razom je tu výhoda pre Camerinovú.

40-40

Tak, ako som Dominiku chválil, že si dobre počínala na sieti, tak teraz to riadne pokašľala. Bola priamo na strede siete, stačilo zakončiť, no ona loptičku poslala len do siete.

30-40

Skvelý tenis Dominiky. Na jej skvelý backhand po čiare ešte Talianka dokázala zareagovať, no na následný forhend na opačnú stranu už nemala nárok. Brejkbal pre Dominiku !

3:4

Dominikin výkon ide postupom času hore. V poslednej výmene tohto gemu si súperku vodila po dvorci ako čivavu. Následne ju donútila chybovať.

3:3

Skvelé ! Dominika si dokázala zobrať svoje podanie späť okamžitým ribrejkom.

40-A

Tak Dominike to teraz vyšlo. Opäť sa rozhodla zariskovať a jej backhand von z dvorca skončil priamo na čiare. Súperka na to reagovala len úderom do autu. Brejkbal !

3:2

Dominika odvracala brejkbal cez druhý servis, čo sa nakoniec ukázalo, ako kľúčové. Camerinová totiž druhé podanie zreturnovala skvele a Dominika poslala následne loptičku len do pásky. Talianka teda berie našej tenistke podanie.

A-40

Je tu prvý brejkbal v zápase. Dominika mala výmenu jasne v rukách, no súperke vyšiel jeden úder, na ktorý sa reagovať nedalo.

2:2

Dominika sa po returne pustila do súperky, ktorá však zahrala neuveriteľný úder, na ktorý sa reagovať nedalo. Stav je teda vyrovnaný.

1:2

Ďalšia nevynútená chyba Talianky ukončila tento gem, v ktorom bola Dominika absolútne dominantná a súperku nepustila skoro vôbec do medzihry.

1:1

Camerinová ukončila tento gem priamym bodom z podania. Pri svojom servise mala určite viac starostí ako Dominika. Musela ísť dokonca cez zhodu, no napokon všetko zvládla.

0:1

Dominika si kraťasom vytiahla súperku na sieť, kde ju následne pekne prehodila. Naša tenistka tak otočila prvý gem zápasu vo svoj prospech a ujala sa vedenia.