0:2 1:6, 3:6

25.06.2013, 12:39 • Martin Platko sk

Tipsport: 7.4 1.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

A je koniec. Samantha Stosurová nedala našej mladej 18-ročnej Karolíne Schmiedlovej ani najmenšiu šancu a tak víťazí v tomto veľmi rýchlom zápas 6-1 a 6-3! Schmiedlová sa snažila ako sa len dalo, ale dnes na Stosurovú nemala. (13:51:53)

3:5

Výborne! Schmiedlová teraz uspela vo veľmi krásnej výmene, keď sa z defenzívy prepracovala do ofenzívy a znižuje na 3-5. Stosurová pôjde podávať na víťazstvo!

2:5

Stosurová ukončuje túto výmenu agresívnym forhendom a Karolína Schmiedlová pôjde podávať na udržanie sa v zápase. 2-5.

2:4

Výborne! Schmiedlová ukončila túto hru krásnym víťazným úderom a znižuje na 2-4!

1:4

Samantha Stosurová ukončila túto hru piatym esom a v druhom sete vedie hladko 4-1!

1:3

Karolína Schmiedlová si podržala svoj servis po kvalitnom podaní a znižuje na 1-3!

0:3

Po ďalšom agresívnom servise Stosurovej je stav v druhom sete 3-0 pre Austrálčanku. Schmiedlovej absolútne nič nevychádza.

0:2

Bohužiaľ, Samantha Stosurová druhý brejkbal už využíva a tak sa dostáva v druhom sete už do vedenia 0-2.

0:1

Schmiedlovej bekhendový volej nevyšiel a tak sa Stosurová dostáva v druhom sete do vedenia 1-0!

1:6

Samantha Stosurová využíva svoj prvý setbal po ďalšej nevynútenej chybe Schmiedlovej a v prvom sete víťazí v pomere 6-1. Karolína Schmiedlová bude musieť zabojovať a pokúsiť sa o nemožné. Dnes je však Stosurová neskutočne koncentrovaná a bude to tažké.

1:5

Samantha Stosurová ukončila túto hru esom a potvrdila tak aj druhý brejk. Schmiedlová pôjde podávať na udržanie v tomto sete. 1-5.

1:4

Stosurová zakončila túto výmenu exkluzívne dropshotom a tak Schmiedlová stracia už druhé podanie v tomto sete. Austrálčanka vedie v úvodnom sete už 4-1.

1:3

To je škoda. Stosurová ukončilu túto hru esom a v prvom sete sa dostáva opäť na rozdiel dvoch gemov a vedie 3-1!

1:2

Karolína si svoj servis dokázala podržať a tak znižuje stav prvého setu na 1-2!

0:2

Austrálska tenista zakončila túto hru winnerom na sieti a tak dokázala potvrdiť brejkbal z minulej hry. Stosurová vedie 0-2.

0:1

Samantha Stosurová však na sieti nezaváhala a využila tak druhý brejkbal. Schmiedlová tak prichádza hneď o prvé podanie v zápase. 0-1.