2:0 6:2, 7:5

25.06.2013, 19:41 • Court 19 • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.19 5.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:5

Druhý mečbol už Vesninová využila a postupuje tak po výsledku 6:2, 7:5 do druhého kola.

6:5

Bohužel tento brejkbol už Vesninová využila a po pauze půjde podávat na vítězství v utkání.

A-40

Teď už si Vesninová vybojovala mečbol!

5:4

Jenže další chyba znamená, že ruská tenistka bere Hlaváčkové další podání, vede 5:4 a nyní bude podávat na postup do druhého kola.

4:4

Vedení 4:0 je pryč, Vesninová předvedla velký comeback a srovnala na 4:4!

3:4

Hlaváčková bohužel ztrácí druhé podání v řadě a prakticky tak začínáme od nuly.

40-15

No a jsou tu další dva brejkboly pro ruskou hráčku!

2:4

Ruská hráčka si už však nenechala hru ujít, udržela si podání a snížila na 2:4.

0:4

Tento set se zatím vyvíjí tím nejlepším směrem, Hlaváčková po dalším vítězném úderu vede už 4:0!

30-40

Opět brejkbol pro českou tenistku!

0:3

3:0 pro Hlaváčkovou, tenhle stav dává už docela slušné naděje na možný zisk této sady. Stále se však jedná o pouhý jeden brejk.

0:2

Na třetí už ale účinnou zbraň nenašla a česká hráčka se tak ujímá ve druhém setu vedení 2:0!

0-40

Tři brejkboly pro Hlaváčkovou!

6:2

První set je minulostí, Hlaváčková spáchala další nevynucenou chybu a Vesninová tak vítězí 6:2.

5:2

Ten Vesninová proměnila a po výměně stran půjde servírovat na vítězství v první sadě.

4:2

A čtvrtým míčkem v řadě potvrzuje brejk a vede v první sadě 4:2.

3:2

A také ho využívá, bere Hlaváčkové servis a ujímá se vedení.

2:2

Je vyrovnáno. Pátým vítězným úderem získává Vesninová svůj servis a srovnává na 2:2.

1:2

Jenže druhý gembol je už využit a dalším vítězným úderem získává Hlaváčková vedení 2:1.