1:2

konec (1:2)

25.06.2013, 17:00 • Yeni Rize Şehir Stadıum • MCh

Tipsport: 1.38 4.8 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Salvador porazil v dnešním zápase Austrálii 2:1 se s Vámi loučím a přejí hezký zbytek dne. (20:17:18)

90+5

90+5

Střela končí vedle brány, už toho asi moc Australané nestihnou.

90+5

Bude to nepřímý kop z hranice pokutového území.

90+5

Australané budou mít ještě šanci v závěru, neboť Salvador zahrál malou domů brankáři.

90+4

Australané se snaží, zkouší to kombinační hrou, ale pořad tomu chybí to hlavní – dostat se do zakončení.

90+2

Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Barahona, přichází Zavaleta.

90

Hlavní rozhodčí nastaví v 2.poločasu 4 minuty.

89

Australané se snaží vyrovnat, ale Salvador výborně brání.

87

A další nedovolený zákrok Salvadoru. Gomez vidí rovněž žlutou kartu.

86

Olivier si pomohl nedovoleně a uviděl žlutou kartu od rozhodčího.

84

Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Irvine, přichází Gameiro.
Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Peña, přichází Gonzalez.

81

Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Hoole, přichází Wiliams.

80

Gomez trefuje tyč! Mohl přinést Salvadoru klid. Takhle to bude ještě drama.

79

Salvador bude zahrávat standardní situaci z dobré pozice.

77

Salvador ovšem nikam nespěchá, rozehrál v poklidu do zadu a zkouší držet míč nejdéle jak to půjde.

76

Australané si pomohli faulem. Bude z toho standardní situace pro Salvador ze středu hrací plochy.

74

Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Coca, přichází Maikon.

73

Pain vyzkoušel Moralesovou pozornost.

72

Austrálie bude zahrávat rohový kop.

71

Další pokus Australanů o přechod dopředu ukončuje odzbrojení jednoho z Australanů Salvadorským obráncem.

69

Šanci Australanů opět ukončuje nepřesná přihrávka.

69

Australané jsou opět u míče a zkouší se opět dostat dopředu kombinační hrou.

67

Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází De Silva, přichází Maclaren.

65

Champan si pomohl loktem vůči soupeři. Rozhodčí zatím kartou netrestá.

64

Australané budou zahrávat rohový kop.

64

Australané si ovšem míč znovu vybojovali a zkouší to znovu.

63

Salvadorci, je ale dokázali dobrým napadáním připravit o míč.

62

U míče jsou nyní Australané, a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

60

Pain se dokázal dobře uvolnit. Centroval z levé strany do pokutového území na Hoola, před kterým ovšem nakonec v posledním chvíli dokázali Salvadorci míč odkopnout do bezpečí.

59

.... která ovšem končí nepřesnou přihrávkou.

58

Australané si pomohli u středové čáry nedovoleně, bude z toho standardní situace....

58

To už snad není možné. Standardní situaci ukončuje opět nepřesná přihrávka.

57

Australané budou zahrávat standardní situaci.

56

Série nepřesných přihrávek nám stále pokračuje. Nyní vidíme nudnější část hry.

53

Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy. Veškeré pokusy o zakončení končí nepřesnými přihrávkami.

51

Teď už se to Australanům povedlo a osvobozují se od Salvadorského tlaku a jdou okamžitě dopředu.

51

A znovu míč v zázemí. Čtvrtý roh pro Salvador ....

50

Centrovaný míč do pokutového území končí opět od jednoho z obránců opět v zázemí. Bude z toho další rohový kop.

49

Barahona mohl dát další gól, ovšem míč zblokoval jeden z australských obránců na další roh.

48

Salvadorci budou zahrávat rohový kop.

47

Australané ovšem vzápětí přišli o míč, a tak u míče jsou znovu Salvadorci, kteří to zkouší dopředu kombinační hrou.

46

Pokus Salvadoru o překvapení australského gólmana nevyšel. Přišli sice o míč, ale kdyby to vyšlo byl by to nádherný gól.

46

Do druhého poločasu budou rozehrávat hráči Salvadoru.
Skončil nám zápas skupiny C MS U20 mezi Austrálii a Salvadorem. Salvador vede po prvním poločase 2:1. Austrálie šla do vedení zásluhou Brillanteho. Za Salvador vyrovnal Coca a následně Peña otočil vývoj prvního poločasu ve prospěch Salvadoru. Druhý poločas začne zhruba za 10 minut.

45+1

45

Hlavní rozhodčí nastaví v 1.poločase 1 minutu.

45

Centrovaný míč odhlavičkovali salvadorští obránci mimo pokutové území a následný zpětný centr končí u Moralese.

45

Australané vybojovali svůj třetí rohový kop.

44

Zkouší se dostat dopředu a následně do zakončení, ale Salvadorci dobře brání a nepouští je do zakončení.

42

Australané se ale nevzdávají a zkouší ještě do poločasu se dostat do zakončení, aby mohli vyrovnat.

40

El Salvador právě vstřelil branku!
Rychlý protiútok Salvadorců přináší druhý gól. Na centrovaný míč do pokutového území si naběhl PENA, který posílá Salvadorce do vedení.

39

Nyní jsme viděli několik pokusů o prosazení se do zakončení na obou stranách, ale ani jeden se nezdařil díky dobře bránících obránců.

37

Baumgartner to zkoušel z dálky, ale střílel hodně nepřesně.

36

Salvadorci rozehráli rohový kop na krátko, ale nevšimli si dobře vyběhnutých obránců Australanů, kteří je dokázali odzbrojit.

36

Salvadorci vybojovali rohový kop.

35

Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště.

33

Australané si po rozehráni rohového kopu pomohli nedovoleně a přicházejí o míč.

32

31

Australané nerozehráli standardní situaci dobře, navíc si pomohli útočným faulem a přicházejí o míč.

30

Salvadorci si opět pomohli nedovoleně. Bude z toho další standardní situace z levé strany blízko hranice pokutového území.

30

Australané jsou stále aktivní, jsou častěji u míče.

28

Australané jsou ovšem opět u míče a opět to zkouší kombinační hrou se dostat do zakončení.

26

Centrovaný míč do pokutového území se dostal, až k Chapmanovi, který ovšem netrefil míč dobře.

25

Coca si pomohl nedovoleně podražením. Bude z toho standardní situace pro Austrálii.

24

Nyní se nám opět hraje převážně ve středu hřiště. Nikdo se zatím nedokázal přes dobrou obranu dostat do zakončení.

22

Hoole se málem dostal do zakončení, ale míč mu v rozhodujícím momentě utekl.

21

20

Centrovaný míč proletěl celé pokutové území a končí v zázemí.

19

Taggart mohl hlavou vrátit vedení Austrálii, ale jeho šanci vyráží brankář na rohový kop.

17

Salvadorci využívají zmatku v pokutovém území Australanů. Míč se dostal až k volnému COCOVI, který se dokázal prosadit hlavou.

15

Australané stále drží míč na svých kopačkách. Nikam nespěchají a zkouší to postupnými přihrávkami se dostat do zakončení.

14

Salvadorci zahráli standardní situaci nepřesně. U míče jsou znovu Australané.

13

Rozhodčí mu za předcházející zákrok navíc uděluje žlutou kartu.

12

Australané si pomohli útočným faulem u středové čáry. Provinil se C. Chapman.

11

U míče jsou znovu Australané a snaží se dostat dopředu znovu kombinační hrou.

10

Pokus o rychlý protiútok Salvadorců nevyšel, přihrávka byla příliš dlouhá.

9

Austrálie právě vstřelila branku!
Tak tohle byla paráda. Australané kombinační hrou rozebrali Salvadorskou obranu. Jako poslední se míč dostal k JOSHUOVI BRILLANTEMU, který z 30 metrů napálil míč k levé tyčce.

7

Ke střele se odhodlal Henriquez, ale střela mu nesedla a skončila v zázemí.

7

Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště, veškeré akce končí nepřesnými přihrávkami.

6

Nepřesně přihráli na druhé straně i Salvadorci, a tak u míče jsou znovu Australané.

5

Nepřesnou přihrávkou ovšem přicházejí o míč.

3

Hra se nám nyní trošku uklidnila, u míče jsou Australané a zkouší se dostat dopředu.

2

Na druhé straně se málem do šance dostal Gomez, ale k míči mu chyběli centimentry...

2

Australanům se nakonec podařilo dostat až k pokutovému území, ale míč nakonec končí v zázemí.

1

Ihned po výkopu se snaží Australané dostat dopředu kombinační hrou, ale Salvador dobře napadá a nepouští je na vlastní polovinu.

1

Do prvního poločasu vykopávali hráči Austrálie.

1

Nyní už je vše připraveno k tomu, aby utkání mohlo za chvíli začít.
Nyní zní státní hymny obou dnešních soupeřů.
Hráči a rozhodčí nastupují na hrací plochu.
Hezký den, hráči jsou už připraveni v tunelu k nastoupení na hrací plochu, čekají jen pokyn.

Austrálie: Izzo – Brillante, Good, Chapman, Geria, Galloway, Irvine, Hoole, Pain, De Silva, Taggart
Trenér: P. Okon

Salvador: Morales – O. Ayala, K. Ayala, Lemus, Baumgartner, Barahona, Galdamez, Gomez, Granitto, Peña, Henriquez
Trenér: M. Alfaro

Rozhodčí: S. Lannoy – F. Cano, M. Annonier (všichni FRA).
Tabulka skupiny C:
1. Turecko 3:0 3
2. Kolumbie 1:1 1
2. Austrálie 1:1 1
4. Salvador 0:3 0
El Salvador:
Hráči El Salvadoru v úvodním zápase prohráli 3:0 s hráči domácího Turecka. Domácí Turci v utkání jednoznačně dominovali a zaslouženě vyhráli.
Austrálie:
Austrálie v úvodním zápasu remizovala 1:1 s Kolumbií. Do utkání nastupovali hráči Kolumbie jako mírní favorité. Po prvním poločase ve kterým diváci žádnou branku neviděli vstřelil hned v úvodu druhé půle úvodní branku Australan Daniel De Silva. Hráči Kolumbie pak stačili už jen vyrovnat zásluhou Jhona Córdoby.
Hezké úterní odpoledne u fotbalového mistrovství světa hráčů do 20 let. Základní skupiny už pokročily do druhých zápasů a my dnes budeme společně sledovat utkání skupiny C mezi Austrálií a El Salvador.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.