konec (1:0)

24.06.2013, 15:30 • Jakub Kopřiva

Tipsport: 3.51 3.5 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. (17:21:12)
A je dobojováno. V prvním přípravném utkání v Rakouska remizovala pražská Slavia s Interem Baku 1:1.

V prvním poločase jsme viděli několik šancí, ale jedinou branku vstřelil Anirjanov a Baku tak vedlo 1:0. Ve druhém poločase měly oba týmy několik šancí, ale prosadil se až v 87. minutě Milan Škoda, který vyrovnal. Další branka už nepadla a zápas tedy skončil spravedlivou remízou.

90

Z rohu ale nic nebylo.

89

A Slavia mohla jít do vedení. Martin Hurka to zkusil z dobrých dvaceti metrů a brankář Baku měl co dělat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop.

87

Slavia právě vstřelila branku!
A Slavii se podařilo vyrovnat. Po Hurkově krásné přihrávce se dostal k hlavičce MILAN ŠKODA, který překonal brankáře Baku. Hezká akce českého celku.

84

Slávisté jsou opět aktivnější a tlačí se před branku svého soupeře.

81

Z dálky to zkusil Dashdamirov, ale Rakovan předvedl další povedený zákrok a míč vyrazil.

78

Druhou branku mohl vstřelit Amirjanov, který se řítil sám na Rakovana. Slávistický brankář ale předvedl parádní zákrok a míč reflexivně vykopl.

76

Mammadou poslal do vápna Slavie střílený centr, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nakonec k míči nedostal.

75

Rohový kop pro Baku.

73

Největší šance Slavie v tomto utkání. Po přízemním centru Vondráčka se dostal ke střele Milan Bortel, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal brankáře Baku překonat!

71

I když počasí není příliš fotbalové, tak na zápas dorazilo i několik fanoušků pražského celku. Na tribuně nechybí ani generální ředitel Slavie Jaromír Šeterle.

68

Abdoulae fauloval Škodu a uviděl za to žlutou kartu.

63

Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme. Aktivnější jsou ale borci z Prahy.

59

Po rohovém kopu se dostal ke střele Koreš, ale i tentokrát míč zblokovali obránci Baku. Stav utkání se tedy stále nemění.

58

Rohový kop pro celek z Prahy.

57

Na druhé straně to zkusil z dálky Mammadou, ale ani Rakovan neměl větší problémy.

54

Po další bleskové akci Slavie pálil z dobrých 25-ti metrů Šimeček, ale poslal míč jen do míst, kde stál připravený brankář Baku, který i tuto střelu zlikvidoval.