konec (0:0)

11.05.2013, 11:30 • Arena Khimki • Marek Indruch (@MarekIndruch)

Tipsport: 1.67 3.55 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím a přeji hezký víkend. (13:33:21)
I přes drtivý tlak Dinama v závěru zápasu se mužstva rozchází za spravedlivého nerozhodného stavu. Utkání otevřel v 52. minutě nádhernou střelou Mauricio Pereyra a hosté byli stále aktivnější. Až po vyrovnávací brance ze 69. minuty, kterou vsítil Aleksandr Kokorin převzali otěže zápasu domácí. Důsledná obrana Krasnodaru jim nedovolila vyrovnat a výsledek tak zůstal 1:1.