Pohár FAČR

FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha

1:1

konec (0:0)

01.05.2013, 16:00 • MĚSTSKÝ STADION Mladá Boleslav • Daniel Polách (@DanielPolach)

Tipsport: 2.75 3.2 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První utkání semifinálového klání mezi Mladou Boleslaví a Spartou končí stejně jako před rokem 1:1. Hosty poslal do vedení v 53. minutě Krejčí, za domácí o dvacet minut později odpověděl prvním gólem v sezoně Chramosta. Odveta se hraje 8. května v Praze. Děkujeme za pozornost (17:55:55)

90

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Josef Hušbauer, přichází Aleš Čermák.

90

Chramosta po svém příchodu na hřiště dokázal hru hodně změnit, teď naservíroval do šestnáctky dobrý pas a Čechovi pomohl Jarošík.

90

Na začátku poslední minuty utkání to vypadá, že první zápas skončí stejně jako ten před rokem.

89

Kadeřábek v postavení mimo hru.

87

Sparta se po faulu Bořila na Kadeřábka natlačila před Millerovu branku.

85

Spolupráce nových mužů na trávníku Kweukeho s Kadlecem skončila postavením mimo hru druhého jmenovaného.

84

Kadeřábek vypálil jen do připraveného Millera, domácí obrana si poradila i s následným centrem a Sparta pak měla štěstí, protože Vácha zastavil na branku unikajícího Chramostu.

84

Jenomže Mladé Boleslavi nepřinesla štěstí ani třináctka v kolonce rohových kopů.

83

Domácí se po Kúdelově autovém vhazování trochu překvapivě dostali k rohovému kopu.

82

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí, přichází Václav Kadlec.

82

Jarošík odvrátil rohový kop jen k Johanovi, jenž dostal míč do sítě, naneštěstí pro domácí to ale bylo z ofsajdu.

81

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Ondřej Zahustel.