2:2

po penal. (4:5 na p.k.)

03.10.2012, 17:00 • Letná • David Šimon (@David_Simon92)

Unibet.com: 3.5 3.2 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V utkání Poháru České pošty byla nakonec úspěšnější Vysočina Jihlava až po penaltovém rozstřelu.
Hosté odehráli skvělou první půli a po dvou brankách Stanislava Tecla šli do kabin s vedením 2:0.
Druhý poločas byl úplným opakem a dominovali v něm především domácí Ševci. Srovnali skóre na 2:2 a zápas rozhodl až penaltový rozstřel.
V dalším kole se Vysočina utká s vítězem utkání Viktoria Žižkov – Sparta Praha. (19:27:40)

Jihlava právě vstřelila branku!
Václav Koloušek rozhodl penaltový rozstřel a do dalšího kola postupuje Vysočina Jihlava.