0:4

konec (0:0, 0:1, 0:3)

29.09.2012, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Jan Hrabal (@janhrabal)

60:00

Konec zápasu. V souboji o první místo prohráli junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s Chomutovem 0:4. Pardubičtí mladíci drželi krok se silným soupeřem dvě třetiny, v té závěrečné Severočeši i díky dvěma brankám v oslabení získali další tři body. Hezký večer z pardubické ČEZ Areny! (18:00:57)

59:19

Východočeši hrají ve čtyřech.

58:51

Pardubice vyhodily přes všechny čáry.

58:39

Další vyloučený na straně domácího celku. Za krosček je na trestné lavici David Březina. Chomutov bude hrát až 38 sekund proti třem.

57:28

Pardubice jsou ve čtyřech.

57:19

Chomutov bude hrát devět sekund proti třem! Adam Chmelař dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

56:20

Chomutov se zatím nemůže dostat do pásma.

55:28

Sekání a dvě minuty pro pardubického obránce Ladislava Havlíka, pátá přesilovka pro Chomutov.

53:50

Dnes asi není souzeno pardubickým juniorům skórovat. Puk dotáhli asi centimetr před brankovou čáru, ale za ni jej nedostali.

51:48

Pardubickým to už nelepí, je jasné, že souboj o čelo juniorské extraligy ovládnou Piráti Chomutov.

50:34

Zakázané uvolnění Pardubic.

49:55

Dominik Zelinger měl na holi snížení! Pardubický útočník hlídkoval u pravé pardubické tyčky, získal puk, ale v nádherné pozici pro něj přestřelil!

47:40

Jiří Peštuka se dostal do samostatného úniku, přestřelil však! Chomutov je v této fázi jasně lepším celkem!

47:33

Chomutov hraje v pěti.

47:27

46:32

Piráti právě vstřelili branku!
Chomutov střílí druhý gól v oslabení a opět je jejím autorem JAN MAZÁNEK. Tenhle šikula využil omylu v pardubické rozehrávce a prakticky rozhoduje dnešní utkání. Bez asistence.

45:33

Možná poslední šance pro Pardubice. Za naražení míří na trestnou lavici Peter Horváth.

44:29

Chomutov je teď mnohem aktivnější a okupuje pardubickou defenzívu.

43:07

Pardubice jsou opařené, dva góly na začátku třetí třetiny nasměrovaly Piráty k další výhře v sezoně.

0:4

Branky a nahrávky: 23. Kaše (Drobný, Kämpf), 41. Mazánek (Havel), 42. Huňady (Hlava), 47. Mazánek

HC Dynamo Pardubice: Jeschke (O. Petric) – Fridrich, Havlík, Pilný, Robertson, Starý, Škvor, Vácha – Bureš, Březina, Havel, Chmelař, Moravec, Moučka, Poulíček, Řezníček, Schneider, Veselý, Zelinger.

Piráti Chomutov: Dovina (Maštalířský) – Drobný, Havel, Hlava, Horváth, Pelc, Szathmáry, Šulák, Tejnor – Fronk, Hammerbauer, Hejcman, Huňady, Chrpa, Kämpf, Kaše, Lehnert, Mazánek, Peštuka.

Rozhodčí: Würtherle – Beránek, Ledinský