Na druhé straně Hruška (NJI) také úspěšný!

Jako první jel Sprušil (PRE) a krásně svůj nájezd proměnil!

58:20

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. Při velkém závaru před přerovskou brankou se dobře zorientoval ADAM UHLÁR, kterému se puk podařilo dorazit za ležícího Vojtka. Asistence: Pavel Zedník.

55:18

A máme zaděláno na další drama, protože Nový Jičín využívá přesilovku. Ostrou střelou nad rameno brankáře Vojtka se prosadil MARTIN ANDRÝSEK. Asistence: Václav Martinčík, Marek Ivan.

54:19

Přerov se bude muset bránit ve čtyřech. Za vysokou hůl dostal dvě minuty Ferenc (PRE).

51:34

Kolář mohl ujet po křídle do útoku, ale Michal Chvostek (NJI) jej podrazil. Uvidíme tedy další přerovskou přesilovku.

50:22

RADOMÍR PALA vrací Přerovu dvoubrankové vedení! Hned po buly získal puk od Sedláka a famózně jej ostrou ranou napálil za Šrámka. Ten neměl nárok na takový projektil reagovat. Asistence: Zdeněk Sedlák.

45:09

Vyloučení: Sakrajda (PRE) 2 minuty za hrubost - Zedník (NJI) 2 minuty za hákování, Kabeláč (NJI) 2 minuty za hrubost. Trestná lavice je v této chvíli velmi zaplněná.

44:41

Jenže přesilovka Zubrů trvala jen maličkou chvíli, protože vyloučen je také Brančík (PRE) za hákování.

44:26

Hosté jsou hodně podráždění. Mičulka (NJI) usedl na trestnou lavici za držení protihráče.

43:27

Hráčská lavice Přerova na dva rychlé góly ihned reaguje oddechovým časem!

43:27

Začátek třetí třetiny Zubrům vůbec nevychází a teď už je to jen o gól! PAVEL ZEDNÍK objel branku a kotouč zasunul mezi Vojtkovy betony. Asistence: Michal Chvostek.

42:17

Nový Jičín mohl bleskově snížit na 3:2! Vojtek už ležel na ledě, ale Ivan ani Mičulka volný kotouč nedokázali pohotově dorazit. Tohle může hosty pořádně mrzet!

41:54

Obrana Zubrů si nyní vybrala slabší chvilku. MARTIN ANDRÝSEK byl zcela volný před Vojtkem, kterému puk propadl pod ramenem do branky. Bez asistence.

39:50

A také na druhé straně se bude ještě vylučovat. Ivan (NJI) dostal menší trest za vražení.

38:30

Závěr druhé třetiny přinese oslabení Přerova. Dvě minuty za podražení inkasoval Málek (PRE).

37:22

Uhlář hodně ostře dorážel před Vojtkem, který vše zachraňoval na brankové čáře! Teď byl Nový Jičín hodně blízko k snížení stavu.

34:27

Závěr přesilovky si Zubři kazí a proto se chvíli bude hrát ve čtyřech. Ferenc (PRE) dostal dvě minuty za sekání.

32:51

Opět se vylučuje na straně Nového Jičína. Za nedovolené bránění je potrestán Gulda (NJI).

31:25

Druhý útok Zubrů předvedl krásnou kombinaci na jeden dotek, která Přerovu přináší vedení 3:0. Na konci celé souhry byl najetý RICHARD BRANČÍK, který krásně otřel puk o tyčku a od ní zajel do branky. Asistence: Petr Sakrajda, Marek Ditrich.

24:48

Vyloučen je Brančík (PRE) za hrubost a Kabeláč (NJI) za držení protihráče.

18:32

Zubři ubránili oslabení a krátce po něm přidávají druhý gól. Goiš poslal puk na modrou, kde se do něj opřel RADOMÍR PALA a kus černé gumy se zastavil až o síťku v brance za zády Šrámka. Asistence: Jiří Goiš.

15:41

Přesilovka nyní čeká na Nový Jičín. Vyloučen je Vojtek (PRE) za krosček v brankovišti. Trest odpyká Vojtěch Sklenář.

14:54

A třetí přesilovka v zápase už je konečně využita, takže Zubři jdou do vedení! MAREK DITRICH si drze sjel od mantinelu před branku a překonal Šrámka mezi betony. Asistence: Richard Brančík.

13:17

Dalším potrestaným hráčem je Mičulka (NJI) za hákování.

12:15

A na druhé straně také obrovská šance, kdy Michal Chovstek lehce tečoval puk k najetému Ivanovi a ten byl sám před Vojtkem! Také přerovský gólman si připsal parádní zákrok!

11:23

Krásný zákrok brankáře Nového Jičína, který famózně lapačkou zneškodnil zakončení Koláře!

06:41

Dvě minuty za vysokou hůl dostal Gulda (NJI).

04:05

Registrujeme první faul a dvířka na trestnou se otevřely u hostů. Vyloučen je Skaloš (NJI) za podražení.

00:45

Obrovská šance Zubrů hned v úvodu! Goiš objel branku a přihrál zcela volnému Málkovi, který sám před kasou promáchl.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Ditrich (Brančík), 19. Pala (Goiš), 32. Brančík (Sakrajda, Ditrich), 51. Pala (Sedlák), 65. Brančík - 42. Andrýsek, 44. Zedník (Chovstek M.), 56. Andrýsek (Martinčík, Ivan), 59. Uhlár (Zedník)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Okáč) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Sklenář V., Drábek - Goiš, Sedlák, Málek - Sakrajda, Brančík, Ditrich - Kolář, Kundrátek, Sprušil - Vaněk, Matušenko, Brada

HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer) - Toman, Andrýsek, Kabeláč, Cabák, Brynecký, Hruška, Skaloš, Vašut, Chvostek M., Tomášek, Martinčík, Macháček, Skyba, Mičulka, Ivan, Horák, Gulda, Zedník, Chvostek F., Uhlár

Rozhodčí: Obadal - Matěj, Trunečka