6:0

konec (3:0)

25.09.2012, 20:45 • Stamford Bridge, London • Dušan Šitner

Přeji hezký zbytek večera. (22:34:29)
Dnešní 3. kolo FA cupu je u konce a domácí Chelsea v něm dle očekávání zvítězila a to tak, že na celé čáre. Oba poločasy vyhrála rozdílem tří branek a celkově tak dnes končí utkání 6:0 pro domácí.

90+1

Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88

Ještě pokus Cahilla, ale jeho ráno nemířila na bránu.

86

Domácí dohrávají utkání, ve kterém od začátku nebyl pochyb o dnešním vítězi.

83

Wolves už působí hodně odevzdaně a do ničeho se nepouští.

80

Ze hřiště odchází Fernando Torres a nahrazuje jej Eden Hazard.

76

Na hřiště vbíhá Marko Marin a odchází střelec jedné z branek Juan Mata.

72

Chelsea právě vstřelila branku!
A krásně mířenou střelou zvyšuje VICTOR MOSES již na 6:0!

65

Na druhé straně se ted vysunul a vystřelil dnes častý střelec hostů Peszko, ale nemířil přesně.

62

Chelsea pokračuje v náporu, další střelu vyslal Bertrand.

58

Konečně se dnes trefil také FERNANDO TORRES a zvyšuje tak už na 5:0.

53

A je tady další branka, tentokráte z penalty, kterou proměňuje ORIOL ROMEU.

49

Začátek druhého poločasu je daleko poklidnější, což se dalo určitě očekávat.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Konec první půle, ve kterém jasně dominovala Chelsea a díky brankám Cahilla, Bertranda a Maty z prvních 17 minut vede nad Wanderers 3:0.

45+1

Bude se nastavovat 1 minuta

43

Fernando Torres měl na kopačkách čtvrtý gól, ale kousek tomu chyběl.

41

Domácím se teď rozehrávka nedaří.

39

A další šanci domácích hatí De Vries.

36

Míč se dostal až k Turnbullovi a Chelsea bude zakládat novou útočnou akci.

34

Wolverhampton teď začal více znemožňovat rozehrávku domácímu celku.

30

V pokutovém území se dostal do šance Piazon, ale zvýšení stavu skóre to nepřineslo.

26

Peszko teď střílel z větší dálky, ale Turnbull byl připraven.

23

Hráč hostí David Davis teď vyslal zajímavou střelu, branku ale těsně minul.

20

Chelsea na hřišti jasně dominuje a nepřipouští hosty vůbec k balónu.

17

Tak po zhruba čtvrthodině hry tady máme třetí branku domácích, o kterou se postaral JUAN MATA.

13

V další šanci se teď ocitl znovu domácí Cahill, ale jeho pokus brankář Wolves chytá.

7

V 7. minutě vedou domácí už o dvě branky. O druhý gól se postaral RYAN BERTRAND.

4

Velmi rychlou úvodní branku vstřelil GARY CAHILL.

1

Dobrý večer,

dnes zavítáme na stadion Stamford Bridge, kde se v bojích o postup do osmifinále Capital One Cupu představí celek Wolverhampton Wanderers.

Wolves se do bojů o osmifinále dostali přes Aldershot, který v prvním kole poháru porazili 2:1 na jejich hřišti a ve druhém kole se představili Northamptonu, kde vyhráli 3:1.

Jejich dnešní soupeř bude ale daleko těžší soupeř, než druholigový Northampton. Dnes zavítají Wolves do Londýna, kde se utkají s vítězem Ligy mistrů, Chelsea.

Domácí měli narozdíl od svého soupeře zajištěn postup až do tohoto kola.

Chelsea v anglické Premier League vede po 5 kolech, s odstupem jednoho bodu na druhý Manchester United. Body ztratila zatím jedenkrát a to velmi překvapivě, za remízu na hřišti předposledního QPR.

Dnešní zápas má tak jasného favorita a hosté z Wolverhamptonu tak mohou pouze překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

6:0

konec (3:0)

Branky: 4. Cahill, 7. Bertrand, 17. Mata, 53. Romeu (pen.), 58. Torres, 72. Moses

Chelsea FC: Turnbull, Romeu, Ramires, Torres (80. Hazard), Mata (76. Marin), Moses, Cahill, Terry, Azpilicueta, Bertrand, Piazon.

Wolverhampton Wanderers: De Vries, Stearman, Batth, Margreitter, Zubar, Peszko, Davis, Edwards, Hunt, Boukari, Sigurdarson.