4:3

po s.n. (0:1, 3:0, 0:2)

24.09.2012, 18:00 • Jakub Vais (@KubaVais)

Pro dnešek je to z berounského zimního stadionu všechno. Za pozornost vám děkuje Jakub Vais a opět někdy u prvoligového hokeje z Berouna na shledanou. (20:40:58)
Medvědi Beroun v nakonec velmi napínavém utkání porazili po nájezdech tým z Benátek nad Jizerou a poprvé bodují na vlastním ledě v nové prvoligové sezóně, která je pro ně jubilejní dvacátá v první lize!

65:00

Rozhodující samostatný nájezd proměnil ALEŠ PADĚLEK a připisuje na konto Medvědů druhý bod z dnešního střetnutí!

Je rozhodnuto! Jiří Bárta se rozjel k druhému nájezdu a i on proměňuje po nádherném bekhendovém blafáku.
Bárta za Benátky neuspěl! 1:0

Aleš Padělek najel mezi kruhy a nádherně vypálil do horního růžku! 1:0
Za Benátky zkusil jako první štěstí Dušek. Forhendovým blafákem nepřekonal Furcha. 0:0
Nájezdy zahajují hosté.

Samostatné nájezdy začínají.
Právě probíhá úprava ledové plochy, nejspíše se bude jezdit na obě strany.
Jelikož nám ani prodloužení vítěze nepřineslo, tak se bonusový bod bude rozdávat v nájezdech, které si vyzkouší Beroun poprvé v sezóně. Benátky už jednou nájezdy v letošní sezóně jely, neúspěšně v Ústí.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:55

Poslední šance Benátek končí na Furchovi!

64:23

Nedvěd vybojoval kotouč, ale nedostal se s ním dál než do středního pásma.

63:56

Dva hráči Benátek se nyní srazili v útočném pásmu.

63:04

Robin Malý dostal ideální pas mezi kruhy, ale střela se mu nezdařila!

62:44

Beroun stále v útočném pásmu.

61:55

Vostřák si vzal kotouč, ale nedostal se s ním přes střední pásmo.

61:26

Zakázané uvolnění Benátek.

60:53

Hosté mají kotouč na hokejkách za vlastní brankou.

60:18

Nahození Ruprechta se odrazilo mimo.

60:01

Skončila nám třetí třetina, ve které hosté dokázali vyrovnat na 3:3 a bude se rozhodovat v prodloužení!

60:00

59:49

Oddechový čas pro hosty.

59:49

Další buly před Furchem.

59:01

Skořepa vyslal bez váhání střelu od modré. Furch jí zastavuje na svých betonech.

58:49

Buly před Furchem!

58:49

Oddechový čas pro domácí!

58:19

Michal Bárta vydoloval kotouč a raději rozehrává do středního pásma.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

57:57

Buly po Furchově levici.

57:09

Jaroslav Nedvěd výborným zákrokem překazil akci hostů!

56:42

Hosté musí za vyhozeným kotoučem.

56:14

Dušek se pokoušel bekhendem překonat Furcha, neúspěšně.

56:05

Medvědi ztrácejí kotouč a s ním i útočné pásmo.

54:51

Beroun nadále setrvává v útočném pásmu.

54:26

Vostřák dostal nahrávku mezi kruhy, ale puk se mu svezl po hokejce.

53:03

Beroun je kompletní.

52:41

Beroun nyní musí děkovat Furchovi, který dnes chytá famózně!

52:21

Vostřák měl u hokejky odražený kotouč, který ale skákal a ještě loni hráč Plzně ho nedokázal odpálit.

52:09

Benátky se až nyní dostávají do útočného pásma a do větší kombinace.

51:03

Vladislav Kubeš (BER) potrestán dvouminutovým trestem za hru vysokou holí.

50:10

Beroun vyhazuje kotouč do středního pásma.

49:02

Furch nyní chytil tutovku hostů! Vlach našel přesným pasem Josefa Skořepu, který se nerozpakoval a střílel z první! Furch vyráží!

47:48

Benátky právě vstřelily branku!
Dušek u pravého mantinelu vybojoval kotouč a přes Klimta ho poslal na hůl JIŘÍHO MORAVCE, který si od modré sjel na bod pro vhazování a střelou pod lapačku překonal Furcha! Asistence: Tomáš Klimt, Antonín Dušek.

45:44

V Berouně se nyní nehraje jelikož branka, kterou stráží Furch je mimo své správné postavení. Na plochu musí i ledař.

45:13

Benátky snižují a zápas bude ještě zajímavý! Nahozený kotouč od Jaroměřského se dostal ke Skořepovi, který poslal na brankoviště a puk se odrazil od brusle JAROSLAVA VLACHA do branky! Asistence: Josef Skořepa, Jan Jaroměřský.

44:51

Beroun dokázal v poklidu vyhodit aniž by to bylo zakázané uvolnění.

44:07

Útok Benátek po pravé straně nebyl vůbec špatný. Střela Duška však byla tečovaná mimo.

42:47

Domácí zkusili zajímavý útok po pravé straně. Nedvěd nepřihrál přesně.

41:49

Ondřej Vitásek dostal přesnou nahrávku na modrou čáru a trefuje spojnici tyčí!

41:21

Úvod se zatím hraje ve velmi opatrném duchu.

40:01

Je za námi druhá dvacetiminutovka, která byla ve znamení domácích, kteří zaznamenali důležité branky v 25. minutě, kdy dvakrát skórovali v rozmezí devatenácti vteřin! Třetí branku pak Medvědi přidali v posledních vteřinách třetiny.
Další třetina začne přibližně v 19:45.

40:00

39:47

Beroun právě vstřelil branku!
Beroun dává možná klíčovou branku! Jaroslav Nedvěd vybojoval ve skrumáži několika hráčů kotouč a přesnou nahrávkou našel u zadní tyče TOMÁŠE DOLEŽALA, který neměl velký problém zakončit do téměř prázdné branky! Asistence: Jaroslav Nedvěd, David Videlka.

39:00

Začala poslední minuta druhé části.

37:24

Za podražení vyloučen Tomáš Doležal (BER).

38:13

Po vyhraném buly nalezl Bortňák přesně hůl Marka Pabišky, který trefil brankovou konstrukci!

37:41

Velká šance pro Beroun! Padělek zpoza branky nalezl Radka Meidla, který trefil Stejskala!

36:28

Domácí bojují v útočném pásmu o kotouč.

34:59

Benátky nyní zamkly trochu domácí v útočném pásmu. Furch zatím vše kryje.

33:43

Bárta a Skalický se dostali sami před Furcha, který se dokázal bleskově přemístit!

33:24

Berounští ztratili kotouč v útočném pásmu.

32:55

Vostřák s Karpovem se dostali do přečíslení dva na jednoho! Druhý jmenovaný ani nadvakrát nezakončil přesně!

31:31

Ruprecht si najel na střelu mezi kruhy, ale nemířil přesně.

30:32

Benátky přestály oslabení bez velkých komplikací.

30:14

Beroun se nedostává do útočného pásma, navíc nyní úmyslný ofsajd.

28:32

Za sekání vyloučen Dalibor Bortňák (BEN).

27:03

Padělek se dostal ke kotouči, ale do brejku ho nepustil dobrým zákrokem Pabiška.

26:58

Velký závar před Furchem, který se roztahoval na brankovišti, ale nakonec zabránil přechodu puku za brankovou čáru!

24:29

Téměř totožná akce jako před devatenácti vteřinami a Beroun vede! Hertl nahodil před branku, kde se nejlépe zorientoval RADEK MEIDL a překonal Stejskala. Asistence: Jaroslav Hertl, Jiří Bárta.

24:10

Berounští ustáli dlouhé oslabení o dva hráče a po rychlém přečíslení skórují po přesné dorážce ALEŠE PADĚLKA! Asistence: Tomáš Doležal.

23:37

Beroun kompletní! Benátkám dvojitá přesilovka nevyšla.

23:39

Beroun ve čtyřech.

23:00

Obrovská příležitost pro Benátky! Furch výtečným zákrokem na brankové čáře zastavuje kotouč!

22:40

Benátky dobře kombinovaly v útočném pásmu! Furch zastavuje puk.

22:15

Beroun vyhazuje až za Stejskala.

21:37

Velká komplikace pro Medvědy! Na trestnou jde Ondřej Hošťálek (BER).

21:29

Za držení vyloučen Robin Malý (BER).

21:07

Domácí vyhazují až ke Stejskalovi, ale zakázané uvolnění to nebude.

20:25

Buly v útočném pásmu Benátek, po levici Furcha.

20:01

Prořídlé tribuny berounského zimního stadionu zatím sledují divácky ne moc atraktivní hokej, kterému schází větší šance, ale už jsme viděli jednu banku, kterou dal hostující Dušek po střele z mezikruží.
Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:19

Křížnou přihrávku Bárty se snažil uklidit do odkryté klece Skalický, střela mu ovšem nesedla a Furch tak stihl zakročit.

18:20

Beroun se snaží tlačit, obrana Benátek ovšem zatím pracuje bezchybně.

17:45

Padělek sebral kotouč a střílel z mezikruží.

17:41

První pořádná střela Medvědů na branku, z pravého kruhu se snažil prosadit Vostřák. Stejskal ovšem pozorný.

16:43

16:35

Nahození od modré se snažil dorazit hostující Skalický, ten puk ovšem ideálně netrefil.

15:39

15:16

Sledujeme zatím opatrnou hru ve čtyrech.

14:43

Jaroslav Nedvěd (BER) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

14:15

Medvědům se nedaří usadit se v útočném pásmu.

13:39

Josef Skořepa (BEN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

13:04

Mela před Furchem po nahození Kajínka doráželi hosté, Furch přikryl puk pod lapačku.

12:12

Beroun se marně snaží udržet v útočném pásmu.

10:44

Sražená střela jednoho z domácích útočníků končí v ochranné síti. Jelikož puk byl tečovaný, tak se vhazuje před Stejskalem.

10:14

Zajímavá souhra domácích končí jen střelou do připraveného Stejskala.

10:05

Po buly před Furchem Medvědi vyhazují.

09:46

Po delší době zajímavější akce. Střela, možná tedy nahození Jaroměřského z úhlu kryje Furch.

08:27

Klimt se pokoušel nalézt najíždějícího Jecha, ten puk minul.

07:19

Furch vyrazil nahozený kotouč k Michalu Brátovi, který ale nedokázal přesněji vystřelit!

06:44

Hertl propadl na útočné modré a Benátečtí se dostali do přečíslení, které zakončil nepřesně Jonák!

06:30

Na obou stranách jsme nyní byli svědky zakázaného uvolnění.

05:44

Benátky se dostaly k mírnému tlaku v útočném pásmu. Klimt našel mezi kruhy přesně ANTONÍNA DUŠKA, který prostřelil Furcha mezi betony! Asistence: Tomáš Klimt, Dalibor Bortňák.

05:31

Zajímavá šance Benátek, které se dostaly po levém křídle do pásma. Jech nahodil z rohu, Furch chytá.

05:01

Skalický zkusil nahodit na Furcha od modré čáry, domácí obránce zablokoval.

04:13

Po levé straně si nabruslil do útočné třetiny Král, jeho sražený pokus našel Furch a přikryl lapačkou.

03:24

Zatím stále čekáme na první přímou střelu na branku.

02:34

Bekhendový pokus domácích z těžkého úhlu kryje bez potíží Stejskal.

02:10

Doležal zavezl podél pravého mantinelu puk do pásma, po boji v rohu ztratil.

01:07

Benátky opět zavezly od útočného pásma, ale Furcha zatím neohrozily.

00:14

Benátky poprvé nahodily do útočného pásma. Berounští vyhazují na zakázané uvolnění.

00:01

Medvědi Beroun 1933: Furch (Kůdela) - Vítek, Kubeš, Jebavý, Ruprecht, Kořínek, Nedvěd, Malý, Hertl - Karpov, Palaščák, Vostřák, Videlka, J. Bárta, Doležal, Trojan, Hošťálek, Milfait, Meidl, Klhůfek, Padělek.

HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Blažíček) - Kolmann, Moravec, Jaroměřský, Vála, Šimek, Vitásek, Pabiška, Kajínek - Bortňák, Dušek, Kopic, Jonák, Liška, Král, Vlach, Klimt, Skořepa, Jech, M. Bárta, Skalický.

Rozhodčí: Horák - Špůr, Zavřel.
Medvědi se s Benátkami v minulé sezóně utkali celkem čtyřikrát a vzájemná střetnutí vyznívají lépe pro celek hostí. Benátky uhrály celkem tři vítězství. Medvědi vyhráli pouze poslední vzájemný zápas, na domácím ledě.
Sedmý celek první ligy z Benátek nad Jizerou zazářil výrazněji v loňské sezóně, kdy trápil ve čtvrtfinále Olomouc až do sedmého utkání. V letošní sezóně si zatím Benátečtí připsali sedm bodů, když dvakrát zvítězili v domácím prostředí nad Olomoucí a Pískem. Bod z prohraných nájezdů pak svěřenci pánů Černého, Škalouda a Nečase přivezli z Ústí nad Labem. Jedinou prohru Benátky zaznamenaly v regionálním derby v Mladé Boleslavi. Do Berouna Benátky přijíždějí jako mírný favorit, ale rozhodně to nebudou mít Na Ostrově jednoduché.
Poslední zápas sehrál domácí celek na horkém ledě Draků ze Šumperka. Medvědi nastoupili do zápasu s dosavadní dvojkou v brance Hynkem Kůdelou. V první třetině si nepočínali podle představ a již ve 13. minutě prohrávali o dvě branky. Ve druhé periodě se ovšem nadechli a během pěti minut dokonce srovnali stav na 2:2. V dramatické třetí třetině však Medvědi nedokázali střelit branku a naopak v závěru ještě inkasovali a podlehli tak Drakům 2:4. Na konci uplynulého týdne proběhla zpráva, že se trojice hráčů Berouna bude stěhovat zpátky ze střídavého startu do Slavie, ale nakonec se tak stalo jen u Jakuba Šulce.
Hezký pondělní podvečer z berounského zimního stadionu! Domácí Medvědi, kteří se zatím nacházejí na jedenáctém místě prvoligové tabulky, dnes v rámci pátého kola vyzvou sedmý celek první ligy Benátky nad Jizerou!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:3

Branky a nahrávky: 25. Padělek (Doležal), 25. Meidl (Hertl, Bárta), 40. Doležal (Nedvěd, Videlka), 65. Padělek - 6. Dušek (Klimt, Bortňák), 46. Vlach (Skořepa, Jaroměřský), 48. Moravec (Klimt, Dušek)

Rozhodčí: Horák - Špůr, Zavřel