1. liga (ČR)

HC Rebel Havlíčkův Brod – DRACI PARS ŠUMPERK

4:2

konec (1:1, 1:0, 2:1)

24.09.2012, 17:30 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • Richard Wagner (@Groundhoppik)

53:53

A Martin Ondráček (HBR) sekl Štůralu přes lapačku a míří na dvě minuty na trestnou lavici. Oslabení pro Rebely a šance pro Draky.

51:39

Po střele Miroslava Třetiny, kterou Štůrala vyrazil vyrážečkou do rohu kluziště, putuje za hákování Tomáš Sedlák (SUM), který hákoval právě Třetinu. Domácí tribuny si žádají gól.

44:08

Martin Novotný (SUM) nyní hákováním přerušil souvislý tlak Rebelů, který bude moci vyhgradovat v přesilové hře.

39:41

V témže čase míří na trestnou lavici Marian Morava (HBR), který zasáhl vysokou holí do obličeje Holíka, který však již odjíždí na střídačku.

34:44

Bude se vylučovat. Aleš Holík (SUM) míří na trestnou lavici za sekání. Rebelové ve výhodě nebezpečně ohrozili Štůralu, ale ten si všechny šance pohlídal.

29:58

Karel Plášek nedokázal zpracovat prudký pas a puk skončil na zakázaném uvolnění. Šumperský hráč nyní bije do ledu. Na dvě minuty navíc míří Denis Kindl (SUM) za nedovolené bránění. Provinil se mimo puk.

26:41

Minutu a pět vteřin budou hrát Rebelové v oslabení 5 na 3. V souboji mezi Sedlákem a Miroslavem Třetinou (HBR) si domácí hráč počínal se svou holí nedovoleně - měl ji až moc vysoko a trefil Sedláka do obličeje.

23:02

Rebelové budou hrát v oslabení. Souboj ve středním pásmu přinesl nedovolený zákrok Ladislava Rytnauera (HBR), který se provinil faulem loktem.

12:51

Rebelové nyní dlouho kombinovali v útočném pásmu, ale své počínání přehnali a puku se chopil Šumperk. Poté se provinil držením Jan Knotek (HBR), jenž tak dává Drakům možnost přesilovky.

08:11

Rytnauer s Ondráčkem nyní vytvořili velký závar před Štůralou, který dvakrát výborně zasáhl, ale nakonec vše přerušil Matěj Blinka (SUM) sekáním.

03:48

Máme zde první vyloučení zápasu a hned oboustranné! Nejprve se provinil hostující Pastor (SUM), který dostal dvě minuty za hákování. Poté se však provinil ještě domácí Roman Vondráček (HBR), který putuje za držeí hole.

4:2

Branky a nahrávky: 10. Meidl (Ostrčil, Vondráček), 32. Soldán (Kostourek, Morava), 53. Rytnauer (Kostourek, Ondráček), 58. Meidl (Vondráček) - 18. Holík (Staněk, Plášek), 47. Stoklasa (Holík, Plášek)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Morava "A", Protivný, Jelínek, Soldán, Stehík, Pavlík "A", Ostrčil, R. Novotný - Polodna "C", Endál, Ondráček, Vondráček, Knotek, Fiedler, Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Třetina, Musil, Kostourek

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Pastor, Suchý, Holík "C", Gewiese, Vrána, M. Novotný, Sedlák, Tesařík - Skoumal, Hulva "A", Haas, Cink, Staněk, Červenka, Plášek, Blinka, Kindl, Vrdlovec, Hlinka, Stoklasa

Rozhodčí: Jan Doležal - Ladislav Lučan, Tomáš Svoboda
Delegát: Aleš Staněk